İETT'den gece ulaşım seferleri

İETT, İstanbul’un merkezi noktalarına koyduğu seferler ile İstanbullulara gece yolculuk yapma imkanı sunuyor. İstanbul’un merkezi noktalarından toplamda 116 araç 358 sefer ile hizmet veriyor.Kağıthane'de alevli gece: 7 araç kundaklandı

Kağıthane'de sabah karşı park halinde bulunan 7 araç, kimliği belirsiz kişilerce kundaklandı. Alev alev yanan araçlar kullanılamaz hale geldi.


İtalya Türkiye'ye verilecek 3 milyar euro'luk kaynak üzerindeki blokajını kaldırdı

Avrupa Birliği’nin Türkiye’deki Suriyeli mülteciler için kullanılmak üzere oluşturulmasına karar verdiği 3 milyar euro’luk kaynağı farklı nedenlerle bloke eden İtalya, bu konudaki çekincelerini kaldırma kararı aldı.

Bütün makineleri yükleyip gece yarısı ortadan kayboldular

Kastamonu’da kadın giyim üzerine fason dikimi yapan tekstil firmasında çalışan 120 tekstil işçisi taşeron firma patronunun iflas etmesi üzerine işsiz kaldı. Tekstil firması, gece yarısı fabrikadaki bütün makineleri kamyonlara yükleyerek ortadan kayboldu. Bir önceki gün saat gece saat 24.00'a kadar mesai yapan işçiler ertesi sabah geldiklerinde karşılaştıkları manzara karşısında şoke oldu.İtalya Ruhani için heykelleri gizledi

Nükleer faaliyetlerini sınırlandırmayı kabul etmesinden sonra uluslararası ticari yaptırımların kaldırıldığı İran, Avrupa'da ilk olarak İtalya ile 17 anlaşmaya imza atarak, yeni bir dönemi başlattı. Öte yandan, İtalya Başbakanı Renzi ile birlikte Roma'daki bir müzeyi gezen İran Cumhurbaşkanı Ruhani ve heyetindekiler görmesin diye çıplak heykellerin kutularla gizlenmesi 'olağanüstü edep tedbirleri' ifadeleriyle eleştiriye yol açtı.(Esma Çakır / Roma / DHA)

Restoranlara çocukların girmesi yasaklandı

İtalya'da 5 yaşından küçük çocukların restoranlara alınmamasını içeren uygulama hızla yayılıyor.

İran Avrupa turunda para saçıyor

İran Cumhurbaşkanı Hasan Rouhani Avrupa turuna İtalya'dan başladı. Dünya devleriyle milyarlarca dolarlık protokollere imza atan İran Airbus'tan 160 tane uçak alacak. Öte yandan İran'ın ziyaretinde yine bir şarap krizi yaşandı.

İtalya'da mülteci çocuk kostümü tartışma yarattı

İtalya'da bugünlerde birçok kentte başlayan karnaval kutlamaları için bir internet sitesinde 'mülteci çocuk kostümü' satılması tepkilere yol açtı.

Kilo vermenizi engelleyen 10 gizli neden

Günümüzde hareketsiz yaşam, stres, şehir hayatı gibi birçok nedenden dolayı kilo alıyor olabilirsiniz. Kilo vermek aslında o kadar da zor değil. Kilo verememenizin nedenlerini sizler için derledik.

Çocuğunuzun karnesinde zayıf varsa sakın bunları yapmayın

Öğrencilerin ilk dönem karnelerini alacakları sömestir tatili, ne tamamen yan gelip yatma ne de ödevlere ve testlere boğulma dönemi!

Gece terlemeleri varsa dikkat!

Eskilerin 'amansız hastalık' olarak nitelendirdiği veremin, günümüzde hala geçerliliğini koruduğunu belirten Göğüs Hastalıkları Bölümü Prof. Dr. Serhat Fındık, büyük ölçüde çaresi bulunmuş olsa bile hala ölüme götürebilme riski bulunduğunu söyledi.

Bir anda geldi!

İtalya'da kış turizmi merkezlerinden Fransa sınırı yakınlarındaki Cervinia bir anda gelen çığın altında kaldı. O anlar saniye saniye kaydedilirken şehir bir süreliğine beyaz çığ bulutunun altında kayboldu.

Güneş battığında İPhone'lar değişecek

Apple'ın yeni sürümü iOS 9.3'te, kullanıcıların gece rahat uyumalarını sağlayan 'Gece Mesaisi' özelliği de bulunuyor. Yakında gün battığı anda telefon ekranınızın renk yoğunluğu değişecek ve gözünüze daha sıcak renkler sunulacak.

Kişisel markanızı güçlendirmek için yapmanız gereken 5 şey

Her gün yeni kişilerle tanışıyorsunuz, peki onlar daha sonra sizin kim olduğunuzu hatırlıyorlar mıdır?

''Türkiye mülteci musluğu değil''

İtalya Dışişleri Bakanı Paolo Gentiloni, Türkiye'nin Avrupa'ya mülteci geçişlerini durduracak 'bir musluk' olarak görülmemesi gerektiğini söyledi.

DİĞER "italya gece hayati" LİNKLERi

19 Tem 2011 ... Gelelim Romanın gece hayatına. Biz İtalyan arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine ilk

Gece hayatı. İtalyanın en renkli gece hayatına sahip olan şehirlerinden biri

Number Two Capri, İtalya - gece kulübü gece hayati - - TripAdvisorda Capri,

Bütün İtalya şehirlerinin kendi tarzında bir gece hayatı var. Milanoda genelde

17 Şub 2011 ... İtalyada yayınlanan Millionaire Dergisi, İstanbulun gece ve eğlence hayatından

17 Şub 2011 ... İstanbulun gece hayatı İtalyan Millionaire Dergisinde, İtalyada yayınlanan

31 Ağu 2006 ... Zaten akşam yemekleri geç yenildiğinden gece hayatı da geç başlıyor. Barların ...

GURME. Bodrum Mutfağı · Balık Lokantası · İtalyan Lokantası · Açık büfe ·

11 Mar 2013 ... Uzun süredir düşlediğim ve hayallerimin şehri olan İtalyanın Roma kentine ...