Birçok Avrupa ülkesinde hazmedemedikleri besinleri çıkartabilmek için ineklerin midelerinin üzerine açılan delik hayvanseverlerin tepkisini çekti.En doğal yolları ile sivrisineklerden kurtulun...


ABD'de yapılan bir araştırmaya göre sivrisinekler potansiyel hedeflerine önce koku alarak, sonra görerek, son olarak da vücut ısısını hissederek yaklaşıyor.

Evdeki malzemelerin mucizevi yönü...Öksürünce çıkan balgamın hareket ettiğini gören İngiliz adam hemen eline fotoğraf makinesini aldı. Balgamla birlikte içinden böcek çıktığını anlayan adam şoke oldu.

Kenya'da bir çiftçi, çiftliğinde bu olayın yaşandığını, ineklerinden birinin ağıldaki koyunları yemeye başladığını söylüyor.

İngiltere’deki Londra Hijyen ve Tropikal Tıp Okulu (LSHTM)’den bilim insanlarının ikizler üzerinde gerçekleştirdikleri yeni bir araştırma, sivrisineklerin ısıracakları kişiyi genlerine göre seçiyor olabileceğini ortaya koydu.

​Brezilya'nın başkenti Brasilia'da yaşayan 10 yaşındaki Ana Cardoso'nun ağzından tam 15 tane sinek larvası çıkarıldı.

Almanya'da mahkeme, muayenesine gelen kadınları gizlice kameraya alarak on binlerce fotoğraf ve video filmi arşivleyen doktoru 3,5 yıl hapis cezasına mahkum etti.

Hayvan beslemek elbette çok güzel bir şey ancak tehlikeleri de var. En fazla beslenen hayvan olan kedinin ise ayrı bir tehlikesi var.

Teknolojiyle birlikte tıp dünyasında da her gün yeni gelişmeler yaşanıyor ama insanlar hala geleneksel yöntemlerden medet umuyor.

DİĞER "inek" LİNKLERi

İnekler Möölüyor

Ay-yıldızlı inek

Çılgın İnek (Crazy cow I like to muh - Dailymotion video

Midesinden inek çıktı!

inek ile ilgili tüm videoları yüksek görüntü ve ses kalitesiyle izlesene.comda izle.span

Water buffalo bathing.jpg Yak at third lake in Gokyo.jpg Taurotragus oryx.jpg

Kendi video kanalınızı oluşturun, videolarınızı yükleyin. En güncel videoları

Inek Oyunu Kral Oyun da oyna. Inek Oyunları Türkiyenin lider Oyun sitesinde.span

Sahibinden satılık süt inerkleri, gebe düveler, buzağı, çiftliklerden satılık en uygun

The latest from İnek Öğrenci (@inek_ogrenci). Ive got to be kidding with you!