Putin'le ilişki yaradı!
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ilişkisi olduğu iddia edilen 32 yaşındaki eski jimnastikçi Alina Kabayeva önceki gün ülkenin en büyük spor yayınlarından biri sayılan Sport-Ekspres gazetesinin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine getirildi.

İşte gerçek aşk!
Gerçek aşk küçük şeylerde gizlidir. Koreli sanatçı 'Puuung' sevginin basit, en yalın ifadelerini resmettiği illüstrasyonlarla ortaya çıkardı. Hepsi de aşkın aslında yanı başımızda olduğunu gösteriyor. Ve mutluluğun küçük şeylerde gizli olduğunu…

Ayrılık sonrası için ipuçları
Uzun bir ilişkiyi noktaladıktan sonra sudan çıkmış balığa döndüğümüz doğrudur. Canınızı sıkmayın, hayata gülümseyin, eğlencenin tadını çıkarın ve hayata dönüş biletinize sıkı sıkı sarılın!

Boşanmış annelere öneriler
Boşanmış anne olmak maddi ve manevi zorlukların yanı sıra psikolojik yükümlülükleri de beraberinde getireceğinden iki kat daha zordur!

İlişkilerde 9 kusurlu hareket
Uzman Hipnoterapist & Psikolog Gani Eser,partnerler arasında ilişkileri bitme noktasına getiren davranış ve hareket biçimlerini 9 kusurlu hareket olarak tek tek açıkladı.. İşte size ilişkiler arası 9 kusurlu hareket..

Ruhunuz kaç yaşında ?
Kronolojik yaş,biyolojik yaş,sır vermeyen yaş… Günümüz insanı fizik olarak gençliğin peşinde. Peki ya ruhumuz. Ya ruhun yaşı?

Uzun evlilikleri yürütmenin 10 yolu
Evliliğin ihtiyaçlarını görmemenin mutsuzluğa zemin hazırlayacağını söyleyen Psikiyatrist/Psikoterapist Yrd. Doç. Dr. Rıdvan Üney, uzun evlilikleri yürütmenin 10 yolunu açıkladı...

Evlenmeden önce dikkat edilecek en önemli 5 husus
Evlenmeden önce nelere dikkat edilmeli? Aile yapıları, dini inanç, çocuk isteği gibi konular evlilik kararını nasıl etkiler? İlişki ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen’den önemli tespit ve öneriler...

Görünce kaçmamız gereken sevgili adaylarını tanımanın yolları
Türkiye’nin ilk ve en büyük ilişki ve arkadaşlık platformu Siberalem.com için, ilişkilerin sırlarını ve yaşanan aşkları mercek altına alan Zodyaklı, bu hafta, sırılsıklam aşık olmadan önce, tası tarağı toplayıp kaçmanız gereken insan tiplerini kaleme aldı.

Göz şekline göre karakter analizi
Çin yüz okuma sanatında gözler ruhun penceresi olarak biliniyor ve her gözün kendine has özellikleri var. 35 ve 40'lı yaşlarda gözlerin şekli ve duruşu kişilerin serveti olarak görülüyor. Gözlerinizin şekilleri çocuklarınızla gelecekte nasıl kişilikte olacağını ve onlarla nasıl ilişki kuracağınızı önceden bildiriyor.

Aşk için almanız gereken 5 risk!
Yapacağınız bazı cesur seçimler ilişkinizi hareketlendirecek ve sevgilinizle birbirinizi tanımanıza yardımcı olacak. İşte aşk için almanız gereken 5 risk!

Asla evlenilmeyecek 5 erkek tipi
Kadınlar, ilişkilerinde gelecek planlarından bahsetmekten çok hoşlanırken erkekler bu durumu konuşmaktan çoğu zaman kaçıyor ya da gerçek duygularını belli edemiyor. Evlilik planlarını hayata geçirmeye karar verildiğinde ise erkeklerin kadınlar tarafından pek de hoş karşılanmayan davranışları ortaya çıkabiliyor.

Onu 3 adımda ayarlayın!
Ne kadar da şirin, öyle değil mi? Onu elde edebilmek için serseri mayın gibi davranmamalı, bunun bir taktik işi olduğunu bilmelisiniz!

Mutlu bir ilişki için 10 Altın kural
İlişkilerin mutlu ve sorunsuz sürmesi aslında çok da zor değil. Karmaşık bir yapıya ve hassas dengelere dayalı olan kadın-erkek ilişkisinin başarısı, tavsiye edilen birtakım basit ama önemli kurallara uymakla mümkün olabiliyor.

Erkekler bunları söylemeye çekiniyor
Her erkeğin bir ilişkiden beklediği fakat karşı tarafa açıkça söyleyemediği şeyler var.

Mutlu evliliğin 6 sırrı
Günümüzde çiftler birbirini zor buluyor ancak çabuk kaybediyor. Oysa iyi niyetlerle ve dileklerle atılan evlilik imzasını, akdini uzun yıllar korumak mümkün.

6 adımda ilişkinizi renklendirmenin yolları
İlişkiler zamanla ilk günlerin heyecanını ve kalp çarpıntılarını daha dingin ve sakin sulara bırakır. Alışkanlıklarınızdan kurtulmak ve daha fazla heyecan duymak istiyorsanız önerilerimize kulak verin...

Boşanmayı önlemenin 7 yolu
İlişki uzmanları, boşanmayı önlemek, evliliği devam ettirmek ve bir ömür boyu mutlu bir birlikteliğin biraz çabayla mümkün olduğuna dikkat çekiyor.

Çocuğunuzun hiperaktif mi? 7.5 dakikada öğrenebilirsiniz
Okul ve aile hayatını, sosyal ilişkileri olumsuz yönde etkileyebilen hiperaktivitenin, erken teşhis ve tedavisi büyük önem taşıyor. Özellikle erken çocukluk döneminde ortaya çıkan dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu pratik bir testle belirlenebiliyor.

Burcunuz, ilişkiniz hakkında ne söylüyor?
Yalnız olmaya mahkum musun? En iyi hangi burçlarla anlaşıyorsun? İster inanın ister inanmayın ama burcunuz; ilişki ve yaşam tarzınız hakkında birçok ipucu veriyor.

Erkeklerin yapılmasından hoşlandıkları 8 Şey
Bir erkek ister bir kadınla yeni çıkmaya başlıyor olsun, ister onunla uzun zamandır devam eden bir ilişkide olsun. İşte erkeklerin kadının yapmasından hoşlandığı şeylerden 8 tanesi.

-