Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı'ndan operasyonlara yönelik çok konuşulacak açıklamalar
Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı Mücahit Küçükyılmaz FETÖ operasyonları ile ilgili çok konuşulacak açıklamalar geldi. Küçükyılmaz, Twitter hesabından, 'Namaz kılanı Fetullahçı sanan, Meşveretçi, Yazıcı, Okuyucu, Nakşi, Kadiri arasındaki farkı bilmeyen 28 Şubatçılarla FETÖ temizliği yapılamaz' dedi.

Darbe günü iletişimsizliğin sebebi ''mandallama''
15 Temmuz gecesi üst düzey devlet yöneticilerinin aralarında iletişim kuramamasının nedeni, darbecilerin mandallama yöntemi ile iletişimi kesmesi olarak açıklandı.

Faturasız abonelerden alınan 'özel iletişim vergisi'nde iade
Maliye Bakanlığı, faturasız cep telefonu abonelerinden alınan yüzde 25 oranındaki Özel İletişim Vergisi’nde (ÖİV) artık her ay, internet için iade uygulaması yapacak. Konuyla ilgili tebliğ Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Eşler arasında sağlıklı iletişim nasıl olur?
Son yıllarda hakkında en çok yazılan, dizi dizi seminerler düzenlenen “iletişim”, romantik ilişkilerde hayati bir önem taşıyor. Çünkü ne kadar aşık olursanız olun, eşinizle iletişim kuramıyorsanız o ilişkinin ömrü pek uzun ömürlü olmuyor. Uzm.Psk.Çift Terapisti Kıvılcım Yücelen çiftleri uyarıyor.

İnsanlar sizi sevsin istiyorsanız dikkat etmeniz gereken 5 şey!
Vücut dili, hem özel hayatımızı ve hem de iş hayatımızı bütünüyle etkileyen bir konu. Bu konuda pek çok makale okuyoruz, seminerlere katılıyoruz, bazılarımız eğitimler alıyor. Ancak bazı küçük ve sonuçları kanıtlanmış öneriyle özellikle girişimciler için iş hayatınızda daha iyi iletişim kurmanızı sağlayacak birkaç önerimiz var.

Giyilebilir aletler, akıllı telefonların yerini alacak
İletişim teknolojisi devi Ericsson'un hazırladığı bir rapora göre, farklı ülkelerden tüketiciler önümüzdeki beş yılda giyilebilir aletlerin akıllı telefonların yerini alacağı düşünüyor.

İyi bir iletişim için yapmanız gereken 5 şey!
Vücut dili, hem özel hayatımızı hem de iş hayatımızı bütünüyle etkiliyor. Bu konuda pek çok makale okuyoruz, seminerlere katılıyoruz, bazılarımız eğitimler alıyor. Ancak bazı küçük ve sonuçları kanıtlanmış önerilerle, özellikle girişimciler için iş hayatınızda daha iyi iletişim kurmanızı sağlayacak birkaç önerimiz var.

Kablolar kesildi, hava trafiği felç oldu
Sabiha Gökçen Havalimanı’nda süren inşaat çalışmaları kapsamında su tesisatı döşenirken, yanlışlıkla kule ile pilotların iletişim kurduğu frekans kabloları kesildi. Hava trafiği felç oldu. Uçaklar havada tur atarken, iniş ve kalkışlarda kısıtlama meydana geldi.

Mobil iletişimde sorunlar başladı
Eski BTK Başkanı Acarer, “Şu anda mobil iletişimde tıkanmalar başladı. Yıl sonunda göreceksiniz, beklemelerle karşılaşacaksınız. Eğer mobildeki altyapıyı geliştiremezsek 2016 daha kötü olacak” dedi.

Çocukla doğru iletişim kurmanın 13 altın kuralı
Çocuğunuzu yetiştirirken, onunla kurduğunuz iletişim biçimi çok önemli. Bu iletişim biçiminin, yaşam boyu onunla kurulacak ilişkinin temellerini oluşturacağını söyleyen Psikolog Eda Gökduman, doğru iletişim için 13 altın kuralı anlattı.

İletişim
Son Haber Tv

İletişim
Sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Serap Mutlu Üçüz'dür. Hamdi Er, Mehmet Parlaöz, Seda Ünsal ve Murat Paşa Manci adlı editörlerimiz tarafından içeriklerimiz güncellenmektedir.

-