Bir hafta içinde mutluluğun kapılarını aralayın!
Kendinizi mutlu edebilmeniz için bir köpek almanızı ya da uzak bir yerlere tatile gitmenizi önerebilirdik… Ama biz bu satırlarda, kolay ve pratik önerilerle bir hafta içinde mutluluğun kapılarını aralamanızı sağlayacağız!

İlişkilere zarar veren yanlışlar
Her ilişkide inişli çıkışlı dönemler olabilir. Önemli olan, yaşanan sorunlarda geri dönüşü olmayan sözler ve hareketlerle bir birlikteliğin bitmesine yol açmamak...

Binlerce bebeğin beynine hasar veren 'Zika' virüsü için korkutan açıklama
Güney Amerika'da binlerce bebeğin beyinlerine hasar veren Zika virüsü hakkında Dünya Sağlık Örgütü’nden (WHO) korkutan açıklama… WHO yetkilileri virüsün 3-4 milyon kişide görülmesinin beklendiğini açıkladı.

Beyne zarar veren 10 şey!
İşte beyne zarar veren o alışkanlıklar...

Yeni yılda cildinize ışıltı katacak farklı öneriler
Dermatoloji Bölümü’nden Uz. Dr. Makbule Dündar, cilt bakımının mutlaka uzman doktorlar tarafından yapılması gerektiğinin altını çizerek, yeni yıl için farklı bakım önerilerinde bulundu.

Sağlık, huzur, bereketle gel 2016
2016 yılına girerken ailenize ve sevdiklerinize iyi dileklerinizi paylaşmanız için sizlere en güzel 2016 yeni yıl, yılbaşı mesajları hazırladık.

Müzik kalbin de gıdası biliyor muydunuz?
Ruhun gıdası olarak nitelendirilen müziğin kalp sağlığı üzerinde de büyük faydaları olduğunu biliyor muydunuz?

Bu fotoğraflar sizleri gerçekten çok şaşırtacak
İnsanların akılara durgunluk veren çözümleri akıllara durgunluk veriyor. İşte akıllara durgunluk veren görüntüleri sizler için derledik..

Adını daha önce hiç duymadığınız müzik aletleri
Buralarda geziniyorsanız yüksek ihtimalle müzikle aranız gayet iyi. Hatta müzik yapıyor ve yeni müzik aletleri arıyor da olabilirsiniz. İçeriğin sonuna kadar sindire sindire gidiniz, yepyeni şeyler keşfedeceksiniz.

Fazla kilolarınızın nedeni eksik dişiniz olabilir
Diş Hekimi Recep Eşkar: 'Eksik dişler estetik, fonksiyon kaybı ve çeşitli deformasyonlara neden olarak yaşantımızı zorlaştırıyor. Diş eksikliği, hem sağlığınızı hem de sosyal hayatınızı olumsuz etkileyecek sonuçlar doğurabilir. Diş eksikliği, implant ile tedavi edilebilen bir rahatsızlıktır' dedi.

5 bin polisle 'İstanbul' operasyonu
İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı 5 bin polis İstanbul genelinde 'Yeditepe Huzur İstanbul' adı verilen operasyon başlattı.

Türkiye'nin en çok maaş veren firması hangisi?
Garanti Yatırım, yapmış olduğu araştırma ile şirketlerin ortalama maaşlarını belirledi. Açıklanan rapor ile Türkiye'nin ortalama en çok maaş veren firmaları belirlendi. İşte ilk 20 firma.

Yumurtalık kanserinde umut veren gelişme
Bilim insanları, yaptıkları son araştırmalarda basit bir kan testiyle yumurtalık kanserinin yüksek oranda tespit edilebileceğini keşfetti.

Romanya'da bir gece kulübünde yangın paniği
'Goodbye to Gravity' adlı müzik grubunun yeni çıkardığı albüm tanıtımı nedeniyle yaklaşık 500 kişinin bulunduğu mekanda çıkan yangında 27 kişi yaşamını yitirdi.

Ünlü şarkıcıya ne oldu?
Şarkıcı İzel: 'Bir sınavdan geçtim ve...'

Türkiye'yi sarsacak şok! Ankara saldırısını haber veren skandal belge
Ankara katliamıyla ilgili ortaya çıkan yeni belgede, saldırıdan 22 gün önce emniyet birimlerinin IŞİD'in büyük bir eylem yapacağı bilgisine sahip olduğu görülüyor.

Yaşam mücadelesi veren şampiyonun son isteği!
Yaşam savaşı veren dünya şampiyonu boksör Sinan Şamil Sam, hasta yatağından 'Beni bu dertten kurtarın' diye seslenirken tek isteğinin Ahmet Davutoğlu ile görüşmek olduğunu söyledi.

Ünlü sanatçıların yapımcısı hayatını kaybetti
Müzik dünyasında 'Babaların Babası' olarak anılan; Tatlıses, Aksu ve Ersoy'un ilk yapımcısı Fevzi Kızıltaşoğlu, hayatını kaybetti.

O twitter kullanıcıları gözaltında
Saldırısı öncesi paylaşım yapan 2 kişi gözaltına alındı.

Ankara'daki saldırıyı haber veren tweet’ler
Ankara'daki barış mitingini kana bulayan saldırıdan bir gün önce atılan bazı tweet’lerde, bir terör eylemi olasılığından bahsedildiği ortaya çıktı.

Yargıtay'da ifade veren İlker Başbuğ'dan bomba suçlamalar
Genelkurmay Eski Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Yargıtay 16. Ceza Dairesinde yapılan 'Ergenekon' davasının temyiz incelemesinin ikinci duruşmasında savunma yaptı.

-