12 saniye mutluluk veren video!
BBC South'un paylaştığı bir video güne damgasını vurdu.

Nurettin Veren, Fethullah Gülen'in koltuk değiştirmesindeki mesajı açıkladı
Geçtiğimiz haftaki bir video kaydında konuşma yaptığı sırada koltuğundan kalkarak yer değiştirmesi çeşitli spekülasyonlara yol açan Fetullah Gülen'in bu hareketini bir dönem en yakınında bulunan isimlerden Nurettin Veren değerlendirdi.

Adem Öcal'dan, FETÖ'den ayrılan Nurettin Veren'le ilgili şok iddia
İşadamı Adem Öcal, Nurettin Veren'le ilgili polise ifade verdi. Nurettin Veren'in 'Bu imparatorluğu hep birlikte kurduk, beni dışarı atamazsınız. Bu treni yürüttüğümüz gibi frenini de çekerim' deyip FETÖ'den 10 milyon lira istediğini öne süren Adem Öcal, polise verdiği ifadede şöyle dedi: Alaattin Kaya ile pazarlık yaptılar. Zaman'ın künyesine girme ve 750 bin dolar karşılığı anlaştılar.

Ogün Samast'la birlikte poz veren polisler meslekten ihraç edildi
Hrant Dink'i öldüren Ogün Samast'la birlikte poz veren iki polis şefi, terör örgütü FETÖ soruşturması kapsamında önce açığa alındı, ardından meslekten ihraç edildi.

FETÖ'nün kaset şantajları!
Yeni Akit gazetesi yazarı Nurettin Veren, Türkiye'nin Gündemi programına konuk oldu. FETÖ'nün yatak odası şantajlarına değinen veren, Baykal'a kaset komplosunun örgüt tarafından yapıldığını ileri sürdü.

Veren: ''Gülen'in iç çamaşırları kapışılıyordu''
Yeni Akit gazetesi yazarı Nurettin Veren, Türkiye'nin Gündemi programına konuk oldu. Didem Arslan'ın sorularını yanıtlayan Veren, FETÖ ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

MHP'nin kurultay kararını veren hakim ile Kozmik Oda hakimi tutuklandı
MHP'nin kurultaya gitmesi yönündeki kararı veren eski Ankara 2. İcra Mahkemesi Hakimi Burhan Yaz ve Kozmik Oda araması nedeniyle HSYK'nın meslekten çıkarılmasını istediği Hakim Nihal Uslu tutuklandı.

IŞİD sanıkları: ''Türkiye'ye huzur bulmaya geldik''
IŞİD'e yönelik geçen aylarda düzenlenen operasyonlarda Antalya'da gözaltına alınan yabancı uyruklu 4'ü tutuklu 7 sanık suçlamaları kabul etmedi. Sanıklardan biri, Türkiye'ye huzur bulmaya geldiklerini iddia etti ve 'Kamuflaj kıyafetimi Moskova'dayken balık tutarken giymek için almıştım' diye konuştu.

Darbe girişimi öncesi 200'ün üzerinde çok önemli isim verdim...
Fethullah Gülen'in bir dönemki sağ kolu Nurettin Veren'in CNN TÜRK'te yaptığı açıklamalar konuşulmaya devam ediliyor.

İzlenme rekorları kıran programın tekrarı bu akşam 21:00'de
FETÖ oluşumunu yakından tanıyan isimlerden Nurettin Veren ve Ahmet Keleş, CNN TÜRK ekranlarında inanılmaz açıklamalarda bulundu.

FETÖ'nün iki numaralı kurucusu Nurettin Veren'den inanılmaz açıklamalar
​Fethullah Gülen ile birlikte 1970'li yıllarda cemaati örgütleyen ve örgütün iki numarası olan Nurettin Veren'in CNN Türk'te anlattıkları gündeme damga vurdu. Örgütü kuran isimlerden olan ve 1995'te örgütten ayrılan Veren, 5 ay önce MİT'e 200 imamın ismini verdiğini, darbe olacağı uyarısında bulunduğunu söyledi.

Nurettin Veren: Gülen'le beraber FEM Dershanesi Müdürü'nü falakaya yatırdık
Fethullah Gülen'in bir dönem sağ kolu olarak bilinen Yeni Akit yazarı Nurettin Veren CNN TÜRK'te Türkiye'nin Gündemi programında çarpıcı açıklamalar yaptı. Fethullah Gülen'in çocukları dövdüğünü ve kızdığı isimleri falakaya yatırdığını iddia etti. 'Fethullah Gülen'le beraber FEM Dershanesi Genel Müdürü'nü falakaya yatırdık' dedi.

Darbeyi MİT'e haber veren binbaşı ihraç edildi
15 Temmuz darbe girişimini MİT'e ihbar eden, ismi sır gibi saklanan pilot binbaşı TSK'dan ihraç edildi. Başbakan Binali Yıldırım, darbeyi bir binbaşının ihbar ettiğini katıldığı canlı yayında açıklamıştı.

''Köprüye saldırın'' talimatı veren Pilot Kurmay Albay Özcan Korhan gözaltına alındı
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında, darbe girişimi sırasında köprülere saldırı talimatını veren ve tutuklanan darbeci pilot Kerime Yıldırım'ı da yönettiği belirtilen darbeci Pilot Kurmay Albay Özcan Korhan gözaltına alındı

Darbe girişimini Erdoğan'a haber veren eniştesi Ziya İlgen kimdir?
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kendisini darbe girişiminden haberdar eden ismin eniştesi Ziya İlgen olduğunu El Cezire'ye verdiği röportajda açıkladı. Erdoğan'ın açıklamasının ardından 'enişte' Türkiye'de en çok merak edilen isimlerden biri oldu. 

En yüksek maaş veren ülkeler...
Linkedin.com, en yüksek maaşın yer aldığı ülkeleri sıraladı.

Yatırım yoluyla vatandaşlık veren ülkeler
Bir ülkenin vatandaşı olmak, eğer doğuştan oralı değilseniz hiç kolay değil. Ancak bazı ülkeler var ki, deyim yerindeyse “parası neyse verip” vatandaşlığını alabiliyorsunuz. Üstelik bunlardan bazılarının pasaportu son derece kıymetli.

Dişlere zarar veren 7 alışkanlık
Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Sorumlusu, Protez Uzmanı Dr. Dt. Emre Orhon Kuybulu, diş sağlığımızı tehdit eden alışkanlıklarımızı sıraladı.

İtalya'da dilencilere para veren cezalandırılacak
İspanya'nın başkenti Madrid'de Hollandalı taraftarların dilencilere yönelik tutumunun yankıları sürerken İtalya'nın Bordighera kasabasında dilencilere sadaka verilmesi yasaklandı.

Bir hafta içinde mutluluğun kapılarını aralayın!
Kendinizi mutlu edebilmeniz için bir köpek almanızı ya da uzak bir yerlere tatile gitmenizi önerebilirdik… Ama biz bu satırlarda, kolay ve pratik önerilerle bir hafta içinde mutluluğun kapılarını aralamanızı sağlayacağız!

İlişkilere zarar veren yanlışlar
Her ilişkide inişli çıkışlı dönemler olabilir. Önemli olan, yaşanan sorunlarda geri dönüşü olmayan sözler ve hareketlerle bir birlikteliğin bitmesine yol açmamak...

-