İstanbul Valiliği'nde Hüseyin Avni Mutlu ayrıntısı!
İstanbul Valiliği'nde Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma töreni düzenlendi. İstanbul Valisi Vasip Şahin, kurban kesimi ve güvenlik önlemlerine yönelik tedbirlerin alındığını belirtti. Bayramlaşma töreninde dikkat çekici bir ayrıntı göze çarptı. Valilik duvarında, FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'nun fotoğrafının durduğu görüldü.

Hüseyin Çapkın'ın malvarlığına el kondu
Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında tutuklanan İstanbul'un eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın malvarlığına el kondu. Tedbir kararı kapsamında tüm bankalara ve tapu müdürlüklerine yazı gönderildi.

Kağıt kesiği derin olmasa da neden çok acıtır?
Kâğıtla az çok haşır neşir olan herkes bilir kâğıt kesiğinin çok acıttığını. Dermatologlar bunun tamamen insan anatomisiyle ilgili olduğunu söylüyor.

Nedim Şener'den Hüseyin Çapkın'a: ''Polis müdürleriniz Fethullahçı''
Nedim Şener, Posta gazetesindeki 'Müdürleriniz Fethullahçı Hüseyin Bey' başlıklı yazısında, Hüseyin Çapkın'la ilgili 2010'da yaşanmış bir anısını aktardı.

Tutuklanan Hüseyin Çapkın'ın ifadesi
​Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanarak Silivri Cezaevi'ne götürüldü. Çapkın'ın verdiği ifadelerinin detayları da ortaya çıktı.

İstanbul eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın tutuklandı!
​FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınan İstanbul eski Emniyet MüdürüHüseyin Çapkın tutuklandı.

Hüseyin Çapkın tutuklama talebiyle adliyeye sevkedildi
​FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da aralarında bulunduğu 4 kişi, Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'ne sevk edildi.

Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın gözaltına alındı
FETÖ/ PDY'nin valilerle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın gözaltına alındı.

Türkiye'nin yüreğini sızlatan çiftten sevindiren haber
Kütahya'da 8 ineğinden 5'i yıldırım düşmesi sonucunda telef olan 66 yaşındaki Hüseyin Girkin ile 62 yaşındaki eşi Fatma Girkin'e Kütahya Valiliği yardım elini uzattı, hayırsever bir işadamı da 3 düve gönderdi.

Hüseyin Gülerce'nin kızı tutuklandı
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Fethullahçı Terör Örgütüne (FETÖ) yönelik soruşturması kapsamında, aralarında, Hüseyin Gülerce'nin öğretim görevlisi kızı Elif Yıldız'ın da olduğu 5 kişi tutuklandı. Kızıyla ilgili açıklama yapan Gülerce, 'Kızım asla FETÖ'cü değil.' dedi.

Hüseyin Avni Mutlu hakkında yeni iddia
Diyarbakır eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve Vali Yardımcısı Erol Özer hakkında terör tazminatlarının ödenmesi konusunda yolsuzluk yaptıkları gerekçesiyle suç duyurusunda bulunan avukat Muzaffer Ava, trilyonlarca yolsuzluk yapıldığını ve bunun Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından sümen altı edildiğini ileri sürdü. Muzaffer Ava, Vali Mutlu'nun masa başında 30 milyarı 300 milyar yaptığını ve dönemin baro başkanının Vali Yardımcısı Özer'e, avukatlara 'yolsuzluk yapılmadığına' ilişkin imza atmaları önerisinde bulunduğunu iddia etti.

Ünlü e-ticaret markasının sahibi ''FETÖ kasası'' iddiasıyla gözaltında
FETÖ soruşturmaları kapsamında ünlü e-ticaret markası Tozlu'nun sahibi Hüseyin Tozlu'nun ve eski valiler Hüseyin Avcı, Şenol Koca ve eski Emniyet Müdürleri Derviş Kara ve Mustafa Aygün'ün aralarında bulunduğu şüpheliler hakim karşısında. Tozlu'nun gözaltına alındığı Samsun'daki operasyonda 15 kilo altın ile 2,5 milyon liraya da el konuldu. Elazığ'da da tutuklanan polis sayısı 100'e ulaştı.

Eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu tutuklandı
FETÖ soruşturması kapsamında mahkemeye sevk edilen eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu tutuklandı.

Hüseyin Avni Mutlu adliyeye sevk edildi
Gözaltına alınan valilerden haber geldi. Hüseyin Avni Mutlu'nun da aralarında bulunduğu bir grup merkez valisi adliyeye sevk edildi.

Darbe girişiminin 1 numarasını açıkladı
15 Temmuz darbe girişimini değerlendiren Hüseyin Gülerce, Adil Öksüz'ün darbenin 1 numarası olduğunu öne sürdü.

4 eski bakan hakkında ''FETÖ yöneticiliğinden'' suç duyurusu
İstanbul Barosu avukatlarından Burak Bekiroğlu, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurarak eski bakanlar Bülent Arınç, Hüseyin Çelik, Suat Kılıç ve Sadullah Ergin hakkında “FETÖ Silahlı Terör Örgütü yöneticiliğinden” suç duyurusunda bulundu. Dilekçesi savcılık tarafından kabul edilen avukat Bekiroğlu, 4 bakanın FETÖ ile irtibatının olup olmadığıyla ilgili ayrıntılı soruşturma yapılmasını ve haklarında yurt dışına çıkış yasağı konulmasını talep etti.

Rektör Hüseyin Bağcı açığa alındı
Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı açığa alındı.

O savcı İzmir'de teslim oldu!
Amirallere Suikast soruşturmasını yürütürken Yarbay Ali Tatar'ı ikinci kez ifadeye çağırıp intiharına yol açan dönemin özel yetkili savcısı Süleyman Pehlivan, İzmir'de teslim oldu.

İşte, Meclis'i bombalayan darbeci pilot Hüseyin Türk
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen darbe soruşturması FETÖ'nün üssü olarak kullanılan Akıncılar'ı mercek altına aldı. 15 Temmuz gecesi Meclis'i F-16 ile vuran darbeci pilotun kim olduğu tespit edildi. TBMM'yi bombalayan kişinin Hüseyin Türk olduğu öğrenildi.

Pamukkale Üniversitesi Rektörü gözaltına alındı
Denizli'de darbe soruşturması kapsamında Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı makamında gözaltına alındı. Pamukkale Üniversitesi'nde yapılan operasyon kapsamında 40'ı akademisyen 6'sı idari personel olmak üzere toplam 46 kişi gözaltına alındı.

Hüseyin Avni Mutlu gözaltında
Eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu soruşturma kapsamında gözaltına alındı. Mutlu'nun evinde arama yapılıyor.

-