3 bin kişinin yaşadığı bu köye giden tek yol su kanalları!

Hollanda'nın Overijssel eyaletinde yer alan bu köyün adı Giethoorn... Köyde yaşanları sayısı ise 3 binden az. Ancak bu köyü ilginç kılan nüfusunun azlığı değil, köye gidecek bir araba yolunun olmaması. Köye gidenler kanalları kullanmak zorunda. Buraya ulaşım yalnızca motorlarla sağlanıyor. 3. yüzyıldan kalma olan bu köyde, bisiklet yolları da sonradan yapılmış. İşte o köyden kareler…Hollanda'dan Türkiye'ye sığınmacı teşekkürü

Hollanda Başbakanı Mark Rutte, Suriyeli sığınmacılar için Türkiye'ye teşekkür etti, özeleştiride bulundu. 'Dürüst olmak gerekirse Avrupa olarak şimdiye kadar büyük bir katkımız olmadı. Türkiye'yi bu konuda suçlamak haksızlık olur' dedi.


Hollanda IŞİD operasyonlarına başlıyor

Hollanda Suriye'nin doğusunda IŞİD'e karşı hava operasyonlarına başlayacağını duyurdu.

Hollanda'dan göçmen krizine çözüm önerisi: Gemilerle Türkiye'ye gönderelim

AB dönem başkanı Hollanda, Yunan adaları üzerinden Avrupa'ya giren göçmenlerin gemiye bindirilerek derhal Türkiye'ye gönderilmesini öngören bir plan üzerinde çalışıyor. Hollanda İşçi Partisi lideri Diederik Samsom tarafından ana hatlarıyla anlatılan plana göre, Avrupa Birliği de buna karşılık Türkiye'deki 250 bin mülteciyi kabul edecek.Europol Direktörü Rob Wainwrigh: IŞİD yeni saldırılarda bulunacak

Hollanda'nın Amsterdam kentinde toplanan Avrupa Polis Teşkilatı (Europol), Avrupa'nın IŞİD terör örgütünün saldırı tehdidi altında olduğunu açıkladı. Teşkilata göre IŞİD Avrupa'da yeni saldırılar planlıyor.

Hollanda: Esad Lahey'de yargılanmalı

Avrupa Birliği (AB) Dönem Başkanı Hollanda, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'ın, Uluslararası Ceza Mahkemesi'nde (UCM) yargılanmasını istiyor.

Artık muz yiyemeyeceğiz

Yapılan yeni bir araştırmaya göre, Panama mantar hastalığının muz üretiminin büyük bir bölümünün gerçekleştirildiği Latin Amerika'ya da sıçramasıyla muzların türü tükenebilir.

Hollanda’da burka yasağı

Hollanda’da İçişleri Bakanlığının hazırladığı, yüzü tamamen örten giysilerin (burka) kamuya açık bazı alanlarda giyilmesine yasak getiren yasa önerisi, bakanlar kurulunda kabul edildi.

Polis, milli maçı erteleten bombayı stat dışındaki araçta buldu!

Almanya - Hollanda maçı, güvenlik gerekçesiyle iptal edildi. Statta 'Alanı acil terk edin' uyarıları yapıldı. Alman polisinin, stat dışında araca yerleştirilmiş bombayı bulduğu iddia edildi, fakat sonradan bu iddia yalanlanarak bombanın henüz bulunmadığı Eyalet Başkanı tarafından açıklandı.

Almanya-Hollanda maçı bomba tehlikesi nedeniyle iptal edildi

Almanya'nın Hannover kentinde oynanması planlanan Almanya - Hollanda maçı, güvenlik gerekçesiyle iptal edildi. Statta 'Alanı acil terk edin' uyarıları yapılıyor.

Baykuş'a ömür boyu hapis

Hollanda'nın kuzeyindeki Purmerend kentinde çok sayıda kişiyi yaralayan bir baykuşun ömür boyu 'hapiste' tutulması kararlaştırıldı.

Avrupalı lider: ''AKP'ye oy verenler Türkiye'ye gitsin''

Geert Wilders 'Hollanda'da diktatör Erdoğan'ın partisini seçen Türkler, Türkiye'ye gidin ve İslamofaşizmin tadını çıkarın.' dedi.

Fatih Terim: Bu galibiyeti şehitlerimize armağan ediyoruz

Letonya maçı öncesi bir konuşma hazırlayan ancak karşılaşmanın berabere bitmesi nedeniyle bunu erteleyen Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, merakla beklenen konuşmasını Hollanda maçı sonrası yaptı. Terim, hiç soru almadı ve sadece söz konusu yazıyı okudu.

Polis tazminat ödeyecek

Polis, vurduğu hırsızı 'iş göremez hale getirmekten' suçlu bulundu.

Vergi dairesinin 19.5 milyon eurosunu çaldı

Vergi dairesinin parasını Türkiye’ye gönderdi. Hollanda’da Türk kökenli bir memurun çalıştığı vergi dairesinden 19.5 milyon Euro çalarak, bir kısmını Türkiye’ye gönderdiği iddia edildi.

DİĞER "hollanda++kiyafetleri" LİNKLERi

16 May 2012 ... geleneksel hollanda kıyafetleri nelerdir Benzer Konulara da Bakmalısın

29 May 2012 ... Yöresel Hollanda kıyafetleri resimleri Hollanda kıyafetleri yöresel giysileri,

19 Nis 2012 ... Fast food şeklinde servis veren dönerciler ise hemen her şehirde bulunmaktadır.

Yöresel Hollanda kıyafetleri Hollanda kıyafetleri yöresel Hollanda yöresel

Hollanda Yöresel Kıyafetleri - Hollanda Geleneksel Kıyafetleri - Hollanda Yöresel

Hollanda Yöresel Kıyafetleri resimleri Hollanda Geleneksel Kiyafetleri.span

Tesettür Giyim Abiye Hollanda Tesettüre Uygun Abiye Modelleri Tesettürlü Abiye

Şirketler rehberi Tekstil ve konfeksiyon Hollanda Tekstil ve konfeksiyon ile ilgili

Bayan takım elbiseleri Europages ile bayan elbiseleri içerisinde distribütörleri,

İş kıyafetleri ve koruyucu kıyafetler Europages ile koruyucu kıyafetler içerisinde