Türkiye'den Hindistan'a Gülen mektubu
Hindistan'da yayımlanan India Today gazetesi, Ankara'nın Yeni Delhi yönetiminden, bu ülkedeki bütün Gülen okullarının kapatılmasını istediğini bildirdi.

Hindistanlı kumarbaz, kumarda eşini kaybetti
Hindistan’da bir adam kriket maçında eşini bahis olarak ortaya koydu, hem bahsi hem eşini kaybetti.

Hindistan cevizi suyunun mucizevi faydaları
Sağlık için çok yararlı olduğu bilinen hindistan cevizi suyu hamileler için de çok faydalı. İşte hamilelik döneminde kullanılan hindistan cevizi suyunun vücuda 8 faydası...

Cemaat-i İslam Partisi lideri Rahman Nizami idam edildi
Bangladeş'te hükümet tarafından kurulan savaş suçları mahkemesinde yargılanan muhalefetteki Cemaat-i İslami partisinin lideri Motiur Rahman Nizami idam edildi.

Deniz kızı bedeniyle dünyaya geldi
Hindistan'ın kuzeyindeki Uttar Pradeş eyaletine bağlı Sahranpur kentinde bir bebek deniz kızı gibi bacakları birbirine yapışık olarak dünyaya geldi. Bebeğin el parmaklarının da tıpkı bir yüzgeç gibi birbirine yapışık olduğu ortaya çıktı.

Bebeğini istismar eden gencin ellerini kesti
Hindistan'da bir baba, 8 aylık kızına tecavüz ettiğini iddia ettiği 17 yaşındaki genci feci şekilde dövüp, ellerini kesti.

Hindistan'daki müslüman kadınların ''boş ol'' isyanı
Kadın hakları savunucularına göre Hindistan'da binlerce kadın üç kez 'boş ol' denilerek boşandı.

Hindistan'da facia: 80 ölü, 250 yaralı
Hindistan felaketi yaşıyor. Ülkenin güneyindeki Kerala eyaletinde, Hindu yeni yılı kutlamaları için gerçekleştirilen hava fişek gösterisi sırasında facia yaşandı. Kıvılcımlar, diğer hava fişek balyalarına sıçrarken, büyük bir patlama yaşandı. 100'ü aşkın can kaybı var. 250'yi aşkın yaralının arasında durumu kritik olanlar bulunduğu için ölü sayısının artmasından endişe ediliyor.

Hindistan'da viyadük çöktü: Onlarca ölü 150 kişi enkaz altında
Hindistan'ın Kalküta kentinde inşaat halindeki viyadüğün pazar yerindeki kalabalığın üstüne çökmesi sonucu onlarca kişinin öldüğü bildirildi. Yüzlerce kişinin de çöküntü altında kalmış olmasından, ölü sayısının artmasından korkuluyor. Bir görgü tanığı çöküntü altında en az 150 kişinin olabileceğini belirtti.

Aile içi katliam! İlaçla uyutup boğazlarını kesti: 15 ölü
Hindistan'ın Thane kentinde 35 yaşındaki bir adam, anne-babası ve yedi çocuğu dahil ailesinden 14 kişiyi öldürdükten sonra intihar etti.

Aç kalan leopar okula girdi: 6 yaralı
Hindistan'da bir okula giren leopar korku dolu anların yaşanmasına neden oldu.

Tüm düğünü iPhone 6s Plus ile çektiler
Sephi Bergerson isimli profesyonel fotoğrafçı, davet edildiği bir Hint düğününün tamamını akıllı telefonu ile çekti.

Başının bir kısmı olmadan dünyaya gelen bebek 2 gün yaşayabildi
Hindistan'ın kuzeyinde bulunan Uttar Pradeş eyaletinde dünyaya gelen bir bebek adeta yürek dağladı.

Bunları yiyen daha az üşüyor
Kimisinin hasretle, kimisinin endişeyle beklediği kış nihayet geldi. Soğuk havalarda dışarıda spor yapmayı sevenlerin aradıkları güç ise belli yiyecek ve içeceklerde saklı. FitWell Beslenme Koçu Cenk Özyılmaz, Milli Takımlar için hazırladığı beslenme programlarında yer alan, profesyonel sporcuların kış aylarında öğünlerinden eksik etmediği özel besinleri listeledi...

Ceren Hindistan'ın zor günleri
Ceren Hindistan, nikahsız çocuk dünyaya getirdiği Ümit Aslan'dan ayrıldı. İddiaya göre güzel oyuncu, gördüğü şiddete dayanamayıp ilişkiyi bitirdi.

Köylüler 'şeytan' diyor! İşte 4 bacaklı adamın içler acısı hali
Hindistan'da 4 bacaklı olarak dünyaya gelen 20 yaşındaki Arun Rajput isimli genci dışlayan köylüleri, ona 'Şeytan' lakabını taktı.

Hindistan'da 13 yaşındaki kız çocuk, okul tuvaletinde doğum yaptı
Ders sırasında öğretmeninden izin alıp arkadaşlarıyla tuvalete giden kız doğum yaptı. Olay karşısında şoke olan öğretmenler kızın sürekli çanta ile oturduğunu söyledi.

Hindistan cevizi yağı beli inceltiyor
Diyetisyen & Yaşam Koçu Gizem Şeber son günlerde sıkça konuşulan Hindistan cevizi yağı ile ilgili bilinmeyenleri ve beslenmeye etkilerini açıklıyor. Peki nasıl ve ne kadar tüketilmeli? Hangi hastalıkları körükleme riski bulunurken, hangi hastalıkların olumlu yönde gelişimine fayda sağlar?

Eşi ıslanmasın diye sandalyelerden yol yaptı
Hindistan'da aşırı yağışlar su baskınlarına neden oldu. Yükselen su seviyesi ise aşka engel olmaya yetmedi.

Genç kızın yüzüne bakan donup kalıyor
Hindistan'da yaşayan genç kızın yüzüne bakan donup kalıyor. Doktorların ameliyat olması durumunda ölebileceğini söylemesi üzerine genç kız acı gerçeği kabullendi.

Hindistan'daki doktorların ilginç operasyonu
Hindistan'da doktorlar bir adamın bacağından 55 kg kemik tümör çıkardı. 37 kilo olan hastadan çıkan tümörü tartan doktorların ağzı açık kaldı.

-