Koyu renk saçları, pürüzsüz teni, dikkat çekici fiziği ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Ama asıl özelliği güzelliği değil yıllara meydan okuması. Çünkü henüz 20'lerinde gösteren kadın, aslında tam 52 yaşında.

HİNDİSTAN’ın Bihar eyaletinde iki çocuğun ölü bulunmasının ardından veliler, okul müdürünü linç etti. En son okulda görülen 10 ve 11 yaşındaki iki çocuk bir gölette ölü bulundu.

Ramazan 'da sahurda içilen hindistan cevizi suyu, oruç tutarken susuzluk hissine mucize çözüm.

Hindistan'da iki haftalık bebek nadir görülen bir hastalıkla doğduğu için anne ve babası tarafından terk edildi.

Hindistan'da bir haftadır süren aşırı sıcaklar nedeniyle ölenlerin sayısı 1200'ü geçti. Sıcaklığın 50 dereceye kadar yükseldiği ülkede yetkililer, halka 'evden çıkmayın' tavsiyesinde bulunuyor

Hindistan'da geçen haftadan bu yana etkili olan aşırı sıcaklar nedeniyle en az 430 kişinin yaşamını yitirdiği bildirildi.

Hindistan'ın Assam eyaletine bağlı Morigaon kentindeki köyde bir aile iki günlük bebeklerinin yükselen ateşini düşürmek için büyücü kadından yardım isteyince ortaya izleyenlere dehşet veren görüntüler çıktı.

Dünya ülkelerinden Hindistan'da gerçekler gün yüzüne çıktı. Hindistan Kadın ve Çocuk Gelişimi Bakanının yaptığı açıklama doğrultusunda kız çocukları utanç kaynağı olarak görüldüğünden katledildiği açıklandı!

Aruna Shanbaug, Hindistan'da yaşayan bir hemşire. Vahşice tecavüze uğradığında sadece 25 yaşındaydı. Tecavüze uğradıktan sonra öldürülmek istendi, felç kaldı. 42 yıl komada kaldıktan sonra ise hayatını kaybetti.

Hindistan'ın doğusunda 15 yaşındaki kız ile 25 yaşındaki, başkasıyla evli sevgilisi, öfkeli köylüler tarafından linç edildi. Halk çifti önce döverek öldürdü sonra da yaktı.

Hindistan'ın Batı Bengal eyaletindeki bir köyde yaklaşık 3 metre uzunluğundaki dev piton yılanının yakaladığı bir keçiyi boğarak öldürdükten sonra mideye indirmesi, saniye saniye görüntülendi.

Hindistan'da beş kişinin tecavüzüne uğrayan 14 yaşındaki kız, ailesinin bu durumu saklamasını istemesi üzerine kendini yaktı.

Doğmamış çocukların cinsiyetinin belirlenmesinin yasak olduğu Hindistan'da, her gün 2 bin kız çocuğu öldürülüyor. Ülkede doğumdan önce kız olduğu anlaşılan çocuklar, birçok vatandaş tarafından kürtaj yapılarak alınıyor.

Hindistan'ın Madya Pradeş eyaletine bağlı Indore kentinde nefret ettiği kayınvalidesi ve kayınpederiyle aynı evde yaşayan kadının, bir yıl boyunca çay bardaklarına çişini yaptığı ortaya çıktı. İşte ilginç olayın detayları...

15 yaşındaki Jaspreet Singh Kalra kafasını 180 derece geri çevirip ayaktayken kafasını yere değdirebiliyor! İşte o görüntüler...

DİĞER "hindistan" LİNKLERi

Hindistan ya da resmi adıyla Hindistan Cumhuriyeti (Hintçe भारत ...

Hindistan, ya da resmî adıyla Hindistan Cumhuriyeti (Hintçe Bhārat Gaṇarājya

Zafer Bozkaya, Hindistan gezileri, Agra Jaipur ve Hindistan şehirlerine 20 yıllık

eger her ulkeyi biri yonetiyorsa bu insanlar da yonetici olarak inekleri

Hindistan haberleri mi arıyorsunuz Hindistan ile ilgili tüm güncel haberlere bu

Güncelleme 24 gün önce Hindistanda bombalı saldırı 16 yaralı Hindistanın

hindistan HİNDİSTAN HINDISTAN ile ilgili en yeni güncel haberler, son dakika