Dünyayı şaşkına çeviren haberin adresi Hindistan. Dört yaşındaki küçük çocuk şiddetli karın ağrısı şikayetiyle hastaneye götürüldü. Karnında bir tümör olduğundan şüphelenilen küçük çocuğun içinden bakın ne çıktı...Hindistan'da 78 yaşındaki Sridhar Chillan 1952'den beri, yani tam 63 yıldır kesmediği tırnaklarıla Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeye hak kazandı.


Hunza Türkleri Hun Türklerinden geliyor. Pakistan ve Hindistan sınırında yaşayan bu insanların çok ilginç bir özelliği var...

Sirkte çalışan yapışık ikizler hayatlarının aşkını buldu. Hindistan'da yaşayan 45 yaşındaki yapışık ikizler Ganga ve Jamuna Mondal hayatları boyunca hep dışlandılar.Hindistan’da, 8 yaşındaki Kaleem’in elleri görenleri hayrete düşürüyor.

Hindistan Tüketici İşler Bakanlığı, haksız rekabette bulunmak ve kamuoyunu yanıltıcı reklam yapmak iddiasıyla İsviçreli gıda şirketi Nestle'ye karşı 100 milyon dolar tazminat talebiyle dava açtı.

Hindistan'ın Madhya Pradesh eyaletinde iki yolcu treni, kısmen sularla kaplı bir köprüden geçerken raydan çıktı. Yaşanan faciada en az 27 kişi öldü, 40 kişi de yaralandı.

Hindistan'ın Mumbai kentinde üç katlı bir binanın çökmesi sonucu 11 kişinin öldüğü bildirildi.

Uzun süredir Ümit Aslan'la birlikte olan oyuncu ve manken Ceren Hindistan doğum yaptı.

Hindistan'da dünyada çok nadir görülen 'Kurt adam sendromu'na sahip olan ailenin en büyük kızlarının 21 gün önce her tarafı tüylerle kaplı bir kız çocuğu oldu.

Koyu renk saçları, pürüzsüz teni, dikkat çekici fiziği ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Ama asıl özelliği güzelliği değil yıllara meydan okuması. Çünkü henüz 20'lerinde gösteren kadın, aslında tam 52 yaşında.

HİNDİSTAN’ın Bihar eyaletinde iki çocuğun ölü bulunmasının ardından veliler, okul müdürünü linç etti. En son okulda görülen 10 ve 11 yaşındaki iki çocuk bir gölette ölü bulundu.

Ramazan 'da sahurda içilen hindistan cevizi suyu, oruç tutarken susuzluk hissine mucize çözüm.

Hindistan'da iki haftalık bebek nadir görülen bir hastalıkla doğduğu için anne ve babası tarafından terk edildi.

Hindistan'da bir haftadır süren aşırı sıcaklar nedeniyle ölenlerin sayısı 1200'ü geçti. Sıcaklığın 50 dereceye kadar yükseldiği ülkede yetkililer, halka 'evden çıkmayın' tavsiyesinde bulunuyor

DİĞER "hindistan" LİNKLERi

Hindistan ya da resmi adıyla Hindistan Cumhuriyeti (Hintçe भारत ...

Hindistan, ya da resmî adıyla Hindistan Cumhuriyeti (Hintçe Bhārat Gaṇarājya

Zafer Bozkaya, Hindistan gezileri, Agra Jaipur ve Hindistan şehirlerine 20 yıllık

eger her ulkeyi biri yonetiyorsa bu insanlar da yonetici olarak inekleri

Hindistan haberleri mi arıyorsunuz Hindistan ile ilgili tüm güncel haberlere bu

Güncelleme 24 gün önce Hindistanda bombalı saldırı 16 yaralı Hindistanın

hindistan HİNDİSTAN HINDISTAN ile ilgili en yeni güncel haberler, son dakika