Aile içi katliam! İlaçla uyutup boğazlarını kesti: 15 ölü
Hindistan'ın Thane kentinde 35 yaşındaki bir adam, anne-babası ve yedi çocuğu dahil ailesinden 14 kişiyi öldürdükten sonra intihar etti.

Aç kalan leopar okula girdi: 6 yaralı
Hindistan'da bir okula giren leopar korku dolu anların yaşanmasına neden oldu.

Tüm düğünü iPhone 6s Plus ile çektiler
Sephi Bergerson isimli profesyonel fotoğrafçı, davet edildiği bir Hint düğününün tamamını akıllı telefonu ile çekti.

Başının bir kısmı olmadan dünyaya gelen bebek 2 gün yaşayabildi
Hindistan'ın kuzeyinde bulunan Uttar Pradeş eyaletinde dünyaya gelen bir bebek adeta yürek dağladı.

Bunları yiyen daha az üşüyor
Kimisinin hasretle, kimisinin endişeyle beklediği kış nihayet geldi. Soğuk havalarda dışarıda spor yapmayı sevenlerin aradıkları güç ise belli yiyecek ve içeceklerde saklı. FitWell Beslenme Koçu Cenk Özyılmaz, Milli Takımlar için hazırladığı beslenme programlarında yer alan, profesyonel sporcuların kış aylarında öğünlerinden eksik etmediği özel besinleri listeledi...

Ceren Hindistan'ın zor günleri
Ceren Hindistan, nikahsız çocuk dünyaya getirdiği Ümit Aslan'dan ayrıldı. İddiaya göre güzel oyuncu, gördüğü şiddete dayanamayıp ilişkiyi bitirdi.

Köylüler 'şeytan' diyor! İşte 4 bacaklı adamın içler acısı hali
Hindistan'da 4 bacaklı olarak dünyaya gelen 20 yaşındaki Arun Rajput isimli genci dışlayan köylüleri, ona 'Şeytan' lakabını taktı.

Hindistan'da 13 yaşındaki kız çocuk, okul tuvaletinde doğum yaptı
Ders sırasında öğretmeninden izin alıp arkadaşlarıyla tuvalete giden kız doğum yaptı. Olay karşısında şoke olan öğretmenler kızın sürekli çanta ile oturduğunu söyledi.

Hindistan cevizi yağı beli inceltiyor
Diyetisyen & Yaşam Koçu Gizem Şeber son günlerde sıkça konuşulan Hindistan cevizi yağı ile ilgili bilinmeyenleri ve beslenmeye etkilerini açıklıyor. Peki nasıl ve ne kadar tüketilmeli? Hangi hastalıkları körükleme riski bulunurken, hangi hastalıkların olumlu yönde gelişimine fayda sağlar?

Eşi ıslanmasın diye sandalyelerden yol yaptı
Hindistan'da aşırı yağışlar su baskınlarına neden oldu. Yükselen su seviyesi ise aşka engel olmaya yetmedi.

Genç kızın yüzüne bakan donup kalıyor
Hindistan'da yaşayan genç kızın yüzüne bakan donup kalıyor. Doktorların ameliyat olması durumunda ölebileceğini söylemesi üzerine genç kız acı gerçeği kabullendi.

Hindistan'daki doktorların ilginç operasyonu
Hindistan'da doktorlar bir adamın bacağından 55 kg kemik tümör çıkardı. 37 kilo olan hastadan çıkan tümörü tartan doktorların ağzı açık kaldı.

Ölü sanılan hasta otopsi masasında uyandı
Hindistan'da ölüm nedeni araştırılmak üzere yatırıldığı otopsi masasında uyanan evsiz bir adam, o anda uyanarak tüm hastane çalışanlarını şoke etti.

Dünyayı şoke eden haber!
Dünyayı şaşkına çeviren haberin adresi Hindistan. Dört yaşındaki küçük çocuk şiddetli karın ağrısı şikayetiyle hastaneye götürüldü. Karnında bir tümör olduğundan şüphelenilen küçük çocuğun içinden bakın ne çıktı...

63 yıldır tırnak uzatıyor!
Hindistan'da 78 yaşındaki Sridhar Chillan 1952'den beri, yani tam 63 yıldır kesmediği tırnaklarıla Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeye hak kazandı.

120 yıl yaşıyorlar
Hunza Türkleri Hun Türklerinden geliyor. Pakistan ve Hindistan sınırında yaşayan bu insanların çok ilginç bir özelliği var...

Siyam ikizleri aynı kişiye aşık oldu
Sirkte çalışan yapışık ikizler hayatlarının aşkını buldu. Hindistan'da yaşayan 45 yaşındaki yapışık ikizler Ganga ve Jamuna Mondal hayatları boyunca hep dışlandılar.

Dev elli çocuk
Hindistan’da, 8 yaşındaki Kaleem’in elleri görenleri hayrete düşürüyor.

Gıda devine şok tazminat
Hindistan Tüketici İşler Bakanlığı, haksız rekabette bulunmak ve kamuoyunu yanıltıcı reklam yapmak iddiasıyla İsviçreli gıda şirketi Nestle'ye karşı 100 milyon dolar tazminat talebiyle dava açtı.

Hindistan'da facia; iki tren raydan çıktı
Hindistan'ın Madhya Pradesh eyaletinde iki yolcu treni, kısmen sularla kaplı bir köprüden geçerken raydan çıktı. Yaşanan faciada en az 27 kişi öldü, 40 kişi de yaralandı.

Hindistan'da bina çöktü: 11 ölü
Hindistan'ın Mumbai kentinde üç katlı bir binanın çökmesi sonucu 11 kişinin öldüğü bildirildi.

-