Hindistan'ın Assam eyaletine bağlı Morigaon kentindeki köyde bir aile iki günlük bebeklerinin yükselen ateşini düşürmek için büyücü kadından yardım isteyince ortaya izleyenlere dehşet veren görüntüler çıktı.

Dünya ülkelerinden Hindistan'da gerçekler gün yüzüne çıktı. Hindistan Kadın ve Çocuk Gelişimi Bakanının yaptığı açıklama doğrultusunda kız çocukları utanç kaynağı olarak görüldüğünden katledildiği açıklandı!

Aruna Shanbaug, Hindistan'da yaşayan bir hemşire. Vahşice tecavüze uğradığında sadece 25 yaşındaydı. Tecavüze uğradıktan sonra öldürülmek istendi, felç kaldı. 42 yıl komada kaldıktan sonra ise hayatını kaybetti.

Hindistan'ın doğusunda 15 yaşındaki kız ile 25 yaşındaki, başkasıyla evli sevgilisi, öfkeli köylüler tarafından linç edildi. Halk çifti önce döverek öldürdü sonra da yaktı.

Hindistan'ın Batı Bengal eyaletindeki bir köyde yaklaşık 3 metre uzunluğundaki dev piton yılanının yakaladığı bir keçiyi boğarak öldürdükten sonra mideye indirmesi, saniye saniye görüntülendi.

Hindistan'da beş kişinin tecavüzüne uğrayan 14 yaşındaki kız, ailesinin bu durumu saklamasını istemesi üzerine kendini yaktı.

Doğmamış çocukların cinsiyetinin belirlenmesinin yasak olduğu Hindistan'da, her gün 2 bin kız çocuğu öldürülüyor. Ülkede doğumdan önce kız olduğu anlaşılan çocuklar, birçok vatandaş tarafından kürtaj yapılarak alınıyor.

Hindistan'ın Madya Pradeş eyaletine bağlı Indore kentinde nefret ettiği kayınvalidesi ve kayınpederiyle aynı evde yaşayan kadının, bir yıl boyunca çay bardaklarına çişini yaptığı ortaya çıktı. İşte ilginç olayın detayları...

15 yaşındaki Jaspreet Singh Kalra kafasını 180 derece geri çevirip ayaktayken kafasını yere değdirebiliyor! İşte o görüntüler...

Hindistan'da bir çift, motosikletle giderken cinsel ilişkiye girdi.

Hindistan’ın Jharkhand eyaletinde cinayetten tutuklu bulunan bir mahkûmu, sağlık kontrolü için hastaneye götüren 4 polis, daha sonra mahkûmla beraber 206 kilometre uzaklıktaki Asansol kentinde bulunan genelev bölgesine gitti.

Kendisine tecavüz etmek isteyen kişiye direnen bir kadın, 50 kişinin arasında tecavüzcüsüyle tek başına kalıp mücadele etti.

Hindistan'da 75 yaşındaki rahibe, 12 kişilik grubun defalarca tecavüzüne uğradı.

Hindistan'ın Jharkhand eyaletinde 18 yaşındaki bir kız, köpekle evlendi. Aile, bu ilginç evlilik için geleneklere uygun bir de düğün yaptı.

Hindistan’ın Chennai kentinde tsunami sonrası bulunduğu iddia edilen ve ‘denizkızı’ olduğuna dair görüşlerin olduğu tuhaf deniz canlısı, büyük ilgi topluyor.

DİĞER "hindistan" LİNKLERi

Hindistan ya da resmi adıyla Hindistan Cumhuriyeti (Hintçe भारत ...

Hindistan, ya da resmî adıyla Hindistan Cumhuriyeti (Hintçe Bhārat Gaṇarājya

Zafer Bozkaya, Hindistan gezileri, Agra Jaipur ve Hindistan şehirlerine 20 yıllık

eger her ulkeyi biri yonetiyorsa bu insanlar da yonetici olarak inekleri

Hindistan haberleri mi arıyorsunuz Hindistan ile ilgili tüm güncel haberlere bu

Güncelleme 24 gün önce Hindistanda bombalı saldırı 16 yaralı Hindistanın

hindistan HİNDİSTAN HINDISTAN ile ilgili en yeni güncel haberler, son dakika