Resmen açıklandı: Evet hata var

Anadolu Üniversitesi tarafından “AÖF sınavında mükerrer soru krizi yaşandı” haberine ilişkin açıklama yapıldı. Açıklamada 'Bir soruda yapılan değişiklik testte aynı bilginin sorgulandığı iki farklı sorunun yer almasına neden olmuştur. Bir mükerrerlik söz konusudur.' ifadeleri yer aldı.iPhone'ların şarj göstergesinde 'yüzdelik' hata

Geçen akşam yayınlanan iOS 9.2.1 güncellemesiyle minör sorunları ortadan kaldıran Apple'ın iPhone'larında yeni bir sorun ortaya çıktı. Daha çok iOS kaynaklı olan bu sorun ise cihazın bataryasının doluluk oranını gösteren yüzdelik göstergede meydana gelen hata.


Bırakmanız gereken 7 alışkanlık!

Hatalı beslenme alışkanlıklarından dolayı nasıl kilo alıyorsak hatalı bakım alışkanlıkları da cilt sağlığını ve güzelliğini bozuyor. Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Özlem Akın, bu alışkanlıklardan bazılarının cilt problemlerine dönüşebildiğini anlattı.

Dayanıklı kişilerin 11 özelliği

Dayanıklılık, başarılı kişilerin kendilerini bazı şeylerden muaf ederek ekstra çabalarının sonucu ortaya çıkar. Bu yazıda dayanıklılığınızı arttırmanın yöntemlerini ele alacağız.Sabah uyanınca farkında olmadan yaptığımız hatalar

Her sabah uyandığımızda belki de farkında olmadan sağlığımızı tehdit eden hatalar yapıyoruz. Bu hatalar gün içinde kendimizi keyifsiz hissetmemize, daha yorgun olmamıza ve geceleri daha zor uyumamıza sebep oluyor.

THY pilotundan inanılmaz hata

İstanbul-Oslo seferini yapan THY yolcu uçağı, pilotun elektronik uçuş çantası 'Jeppesen' adı verilen haritayı yanlış alması nedeniyle Atatürk Havalimanı'na geri döndü.

İran: Hata yapan düşmanlar için

İran devlet televizyonu önceki gün füze ve fırlatma rampalarıyla dolu bir tünelin görüntülerini yayınladı. Daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış olan görüntülerdeki silahların “hata yapan düşmanlara karşı” kullanılacağı ifade edildi.

HDP, ''hata yaptık'' diyerek özür diledi

HDP, Ankara'da resmi rakamlara göre 97 kişinin öldüğü bombalı saldırı hakkında '128 kişinin öldüğü' bilgisinin hatalı olduğunu açıklayarak, kamuoyundan özür diledi.

Gülen'den 'hata yapmış olabiliriz' mesajı

Fethullah Gülen'den ilginç çıkış: Gülen, resmi internet sitesi herkul.org adresinden yayınlanan son konuşmasında, 'biz de hata yapmış olabiliriz' mesajı verdi.

Dev hata yüzünden erkekler hamile kaldı

Erkekler hamile kalır mı kalmaz mı tartışması yıllardır süregelirken, The Sims isimli oyunun son serisindeki bir hata nedeniyle erkeklerin hamile kalması internette günün konusu oldu. Sims'in yapımcısı ise olayın bir hatadan kaynaklandığını kaydetti.

Bu fotoğraftaki hatayı farkettiniz mi?

Erzincan’da, Yusuf ve Devlet Yatman çifti, 1996 yılında dünyaya gelen ikiz kızlarına Sultan ve Ayten isimlerini verdi.

YGS'de iki hatalı soru daha mı var?

Yükseköğretime Geçiş Sınavı’nda (YGS) çocuğu sınava giren emekli Türkçe öğretmeni, Türkçe testinde yer alan bir sorunun hatalı olduğunu savundu. Türkçe testinin 20’nci sorusunun birden fazla doğru yanıtı olduğunu belirten uzmanlar, kesinlikle iptal edilmesi gerektiğini söyledi.

CIA senelerdir Apple cihazlarına sızmaya çalışıyormuş!

ABD Merkezi Haberalma Teşkilatı'nın (CIA), senelerdir Apple cihazlarını korsan saldırılardan koruyan güvenlik kodunu kırmaya çalıştığı ortaya çıktı.

Bademcik ameliyatı sırasında 7 yaşındaki çocuğun boğazında gazlı bez unuttular

İzmir'de özel bir hastanede geniz eti ve bademcik ameliyatı olan 7 yaşındaki Temuçin Metehan Şen, boğazında unutulan gazlı bez nedeniyle ölümün kıyısından döndü. Tam 1 hafta boyunca yemek yiyemeyen, nefes almakta bile zorlanan minik Temuçin'in kontrole götürülmesine rağmen boğazında unutulan gazlı bez, çocuğun istifra etmesiyle boğazından çıktı.

DİĞER "hata kodu str040" LİNKLERi

11 Nis 2013 ... Eğer idman(internet download manager)kullanıyorsanız ve böyle bir hata

17 Nis 2013 ... Eğer idman(internet download manager)kullanıyorsanız ve böyle bir hata

video yükleme hatası hata kodu str040,Video loading ...

video yükleme hatası hata kodu str040,Video loading ...

mrb arkadaslar bu hata kodunu nasıl halledecem STR040.span

caqlayan Hocam birinci videoa hata veriyor (Video yükleme hatası.Hata Kodu

error code str040 bilgisi ve error code str040 linkleri ve error code ...span

13 Eyl 2011 ... Messenger 800488eb str040 hatasi str040 hatası çözümü hata kodu str040 nedir

29 Haz 2011 ... Chrome "Shockwave Flash Eklentisi Bozuldu" Hatası ..... [IMG] Kodları Açık [

... BackLinks Hisory Homepage Links Analysis Website Metas Analysis. Widgets