''Açın pencerelerinizi, bağırın, kanıksamayın''
Türkiye'nin ilk kadın savaş muhabiri Şerif Turgut'un Ankara'daki bombalı saldırıya ilişkin sosyal medya hesabından yazdıkları dikkat çekti.

2 DHKP-C’li daha Türkiye’de! Polis her yerde onları arıyor
İstihbarat birimlerinin aldığı bilgiye göre iki gün önce Aydın’ın Söke ilçesinde yakalanan İsmail Akkol ve Fadik Adiyaman’ın yanı sıra Şerif Ertunç ve Bülent Karpat adlı DHKP-C’li teröristlerin de sahte kimlikle Türkiye’ye giriş yaptıkları tespit edildi.

Emekliliğini böyle kutladı!
ABD'de görev yapan bir şerif yardımcısı, emekliliğini asansörde 2 kadın polisle dans ederek kutladı. Emekli polisin dans anı, asansörde bulunan kamera tarafından saniye saniye kaydedildi.


Terk edilen genç canına kıydı
Şanlıurfa'da kız arkadaşı kendisini terk eden 20 yaşındaki Ramazan Şerif Tellioğlu, boş arazide göğsüne dayadığı tabancayı ateşleyerek yaşamına son verdi.

'Kürt Rambo' tek başına IŞİD'e kafa tutuyor
'Kürt Rambo' lakaplı Mahir Şerif, terör örgütü IŞİD'e karşı mücadele için gönüllü olarak savaşın başından beri peşmergenin yanında yer alıyor.

Balıkesir'de 'Pes' dedirten hırsızlık
Balıkesir’in Havran ilçesinde iki camide bulunan Sakal-ı Şerifler çalındı.

Kendi mezarında Yasin-i Şerif okuyor!
Kendine mezar yaptıran 77 yaşındaki İzzet Çördükçü mezarı başında her Cuma günü dualar edip Yasin-i Şerif okuduğunu belirtti. Ağaçları sevdiğini söyleyen Çördükçü beni bu ağacın altına gömsünler diye vasiyette bulundu.

-