Sevda Demirel yüzündeki ve göğsündeki dolguları çıkardı. Demirel, Renkli Sayfalar’da yaşadığı sıkıntılı süreci anlattı. ''Kadınlar güzel olmak için yanlış yerlere gidiyorlar'' diyen Demirel, ''İlla bir şey yapılacaksa kadınlar kendi yağlarını sıktırsınlar'' tavsiyesinde bulundu.


Sevda Demirel'in konuşmasından satır başları:

''Vakti zamanında her kadının yaptığı gibi ben de hata yaptım. Arkadaş kendini bize doktor diye tanıttı. O zaman ben Bülent hanım ile sahne alırken yüzümü güzelleştirmek istedim. Pratisyen hekim yüzümün sivri olduğunu söyledi ve yüzüme bir şeyler sıktı. Meğer bebe yağını sıkmış. Sonra İzmir’deki kadınlar imza kampanyası yaptılar ve bu kişiyi hapse attırdılar.

Bu çok eski bir mevzu. Ama ben de yıllar sonra öyle bir sıkıntı çıktı ki onlar ben de apse yaptı yanaklarımda. Yüzümde kitleler oluştu. Ben de onları kanser zannettim. Ama o dolguları sinirler kapatmış. Sinirleri oradan çıkarması için parçalaması gerekiyordu. Ama sinirlerle oynanınca da yüz felci oluyorsunuz. Dolayısıyla onları sinirlere dokunmadan kenarlarından tıraşlama yöntemiyle incelttiler.

Sonra gözümün üzerinde de çıktı. Estetik olsam iki gözümü yaptırırım. Ama tek gözümde ve sağ göğsümde vardı. Ameliyat oldum. Vücudumda yapay olan her şeyi temizlettim. Çok acı çekiyorum.

Kimse yüze dokunmuyor. Herkes korkuyor. Bu ameliyatlar çok zor. Ağrısı çok var. Kendimi suçluyorum. 10 gün sonra ne olacağı ortaya çıkacak. Kanser mi değil mi belli değil. 17 yıllık silikonlarımı da çıkardım. Daha önce hiçbir yere makyajsız gidemezken şu an umrumda değil.Birinin beni beğenip beğenmemesi umrumda değil.

Uzun süre şarkı söyledim ama artık istemiyorum. Eğer sonuçlarım iyi çıkarsa artık ihtiyaç sahibi insanlara faydalı olabileceğim program yapmayı istiyorum. Takipçilerim arttı bu olaydan sonra. Beni sevenlerim arttı çok şükür.

Kadınlar güzel olmak için yanlış yerlere gidiyorlar. Bazılarının ağız burunları farklı yerlere gelmiş. Kadınlar ne enjekte edildiğine dikkat etsin. İlla bir şey yapılacaksa kadınlar kendi yağlarını sıktırsınlar.''