Serdar Ortaç'ın İrlandalı model eşi Chloe Loughnan'ın Amerika'ya gitmeden önce moda fotoğrafçısı İlker Sayılgan'a poz verdiği ortaya çıktı.'İstersen sen de gel ya da bu iş bitsin' 7 Haziran 2014'te evlenen Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan'ın yuvası bugünlerde çatırdıyor. Chloe Loughnan, 'Ben burada mesleğimi yapamıyorum. Amerika'ya gidiyorum. İstersen sen de gel ya da bu iş bitsin' deyip resti çekmişti.


Eşini geri dönmeye ikna edememişti Serdar Ortaç da eşinin ardından Amerika'ya gitmiş ama geri dönmeye ikna edememişti. Serdar Ortaç'ın ailesine boşanmayı düşündüğünü söylediği de öne sürülmüştü.


'Bu benim mesleğim' Chloe Loughnan'ın moda çekimlerine eşi Serdar Ortaç prensip gereği katılmadı. Chloe, 'Eşimle işlerimiz ayrı. O bana karışmaz ben de ona karışmam. Bu benim mesleğim” dedi.

Mankenlik ajansından teklif almıştı Litvanya asıllı, İrlanda doğumlu olan 24 yaşındaki Chloe Loughnan İrlanda’da üniversite eğitimini sürdürürken Fransa'daki mankenlik ajansından teklif alması üzerine eğitimini dondurarak Paris’e gitti.


Mankenlik kariyerinde önemli adımlar attı Güzel manken burada başarılı projelere imza atarak mankenlik kariyerinde önemli adımlar attı.


Ziyaret için geldi, kalmaya karar verdi Daha sonra ziyaret için geldiği İstanbul’da Serdar Ortaç ile tanışarak yaşadığı ciddi ilişkinin ardından İstanbul’da kalmaya karar veren Chloe Loughnan farkı projelerde yer alarak kariyerini sürdürdü. (Kaynak: Posta)