Sony Z9D serisinini duyurduReferandum olursa sonuç ne olur? (anket)
Bugün referandum olsa ne olur?

Sinema tarihinin en çok dikkat çeken robotları
Sinema tarihinin en dikkat çekici robotları bizleri gelecek için uyarıyor mu? Yapay zeka ve robot teknolojileri insanoğlunun geleceğini nasıl şekillendirecek? Filmlerde yer alan bu dikkat çekici robotlar bu sorulara cevap olabilir.

Böyle klavye gördünüz mü?
En ilginç klavyeler denildiğinde aklınıza hemen oyuncular için tasarlanmış özel modeller gelmesin. Eğer onların ilginç olduğunu düşünüyorsanız, sizler için derlediğimiz listeyi görünce çok şaşıracaksınız.


20 yıl öncesinin teknoloji trendleri
20 yıl öncesinin teknolojileri nasıldı hatırlıyor musunuz? 2016'nın sonlarına geldiğimiz bu günlerde tam 20 yıl öncesine bakmaya ve o zamanlar büyük olay olan teknolojileri hatırlamaya ne dersiniz?

Dünyanın en hızlı 5 elektrikli otomobili
Elektrikli otomobil piyasası sanıldığından çok daha hızlı ilerliyor. Hız sorununun üstesinden gelmeye de başlayan bu otomobiller kısa sürelerde benzinli rakipleriyle boy ölçüşmeye başladı. İşte dünyanın şimdilik en hızlı 5 elektrikli otomobili.

Sniper Ghost Warrior 3’ün sistem gereksinimleri!
CI Games tarafından geliştirilip yayınlanan Sniper Ghost Warrior 3, birkaç ay içinde satışa sunulacak. Yapımın sistem gereksinimleri de nihayet belli oldu.

Intel'den otonom araç dünyasında önemli adım
Intel, fazla deneyim sahibi olmadığı otonom araç piyasasında sesini duyurmak için büyük bir eylemde bulunma niyetinde. Intel öncelikle Core i7 işlemcilerini, otonom aracın beyni olabilmeleri amacıyla yeniden programlayıp, modifiye edecek.

Gelmiş geçmiş en çok satan oyunlar
Gelmiş geçmiş en çok satan oyunlar arasında favori oyununuz da yer alıyor mu? Dev bir sektör haline gelen video oyunlarında bugüne kadar en çok satan yapımları sizler için sıraladık.

En iyi on ücretsiz VPN servisi
Ücretsiz VPN 'in ne kadar önemli bir ihtiyaç olduğunu anlatmaya gerek yok. Ne var ki doğru ve ucuz VPN'i bulmak, kolay iş değil.

Donald Trump’tan Apple’a talimat!
Amerika Birleşik Devletlerinin yeni başkanı Donald Trump, Apple yöneticileri ile yaptığı görüşmede son derece ilginç bir talepte bulundu.

OLED ekranlı 10. yıla özel iPhone geliyor
Önümüzdeki sene 10. yaşını kutlayacak olan İPhone için Apple büyük bir hazırlık içerisinde. Pek çok farklı iddianın bulunduğu konu hakkında bazı bilgiler ise netlik kazanmaya başladı. Netlik kazanan bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Google, eski fotoğrafları ölümsüzleştiriyor
Amerikan teknoloji devi Google yeni sunduğu uygulama ile birlikte eski fotoğrafları ölümsüzleştiriyor Google PhotoScan adını taşıyan uygulama telefon kemarasıyla fotoğrafları hızlı bir şekilde tarayarak dijital ortamda saklama uygun hale getiriyor.

BTK'dan ''radyasyon'' mesajlarına uyarı
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'ndan (BTK), bu gece gezegenin çok yüksek radyasyona maruz kalacağı yönündeki haberlere ilişkin, doğruluğu teyit edilmeyen ve kamuoyunu yanlış yönlendirme ihtimali bulunan bu tür mesajlara vatandaşların itibar etmemesi istendi.

Facebook Messenger’a herkese açık sohbet odaları geliyor
Facebook Messenger önemli bir özelliği devreye almak için son hazırlıklarını yapıyor. Herkese açık sohbet odalarının geleceği kesinleşene platformda bu sayede herkese açık dedikodu odaları kurulmuş olacak.

HTC Bolt tanıtıldı
HTC’nin uzun zamandır merakla beklenen akıllı telefonu HTC Blot sonunda tanıtıldı. Üst düzey teknik özelliklere sahip olan telefonun ilginç bir yanı da bulunuyor.

İlk yerli hibrit otomobil yola çıkmak için gün sayıyor
Toyota, Sakarya fabrikasında 350 milyon euro yatırımla Türkiye'nin ilk hibrit aracını üretti. Sakaryalı Toyota, Türkiye'den sadece Avrupa'ya değil, ABD ve Afrika'ya da ihraç edilecek. Toyota yönetimi, aracın üretimi için Türkiye'yi Sakarya'yı tercih etti. Yatırım bitti, araç banttan indi. Artık Türkiye ve dünya yollarına çıkmaya hazır.

Volvo’nun sürücüsüz araçları fark edilemeyecek
Volvo, yaptığı açıklama ile yakın zamanda 100 araçla testlere başlayacağı Londra’da araçların sürücüsüz olduğunun fark edilmemesi için özel çalışmalar yapacak. Firmanın araçlarının fark edilmesini istememe nedeni ise oldukça ilginç.

Apple TV’ye Minecraft geliyor!
Yaratıcılığımızı ve hayatta kalma içgüdülerimizi kullanabileceğimiz dünyaca ünlü sanbox tarzı oyun Minecraft, resmi olarak Apple TV için duyuruldu.

Yeni MacBook Pro
Apple, yeni MacBook Pro modeli için farklı bir değişiklikliğe giderek OLED fonksiyon paneli kullanmayı düşünüyor. Bu panelin ismi ise Magic Toolbar adını alabilir.

Fotoğraf meraklıları için yeni telefon: Kodak Ektra
Fotoğraf denince akla gelen ilk marklardan biri olan Kodak, yeni akıllı telefonuyla geliyor. Kodak Ektra detaylarıyla sizlerle.

iPhone 7’ler de yanmaya başladı!
Yakın zamanda yaşanan Samsung Note 7’nin kendine kendine yanması ve Samsung’un piyasadaki bütün telefonları geri çağırması olayının ardından, bu sefer de buna benzer bir yangın olayı bir iPhone 7 yüzünden yaşandı.

-