Ankara'da esrarengiz patlama sesi

ANKARA'nın birçok yerinde duyulan şiddetli patlama sesi panik yarattı. Polis ekipleri tarafından şehir genelinde yapılan detaylı araştırmada somut bir bulguya rastlanmadı. Ankara Valiliği'nden yapılan açıklamada konuyla ilgili acil yardım hatlarına ulaşmış bir ihbar bulunmadığı belirtildi.Mutlu Kaya'dan sevindiren haber

Diyarbakır'ın Ergani İlçesi’nde eski erkek arkadaşı tarafından tabanca ile vurularak yaralanan 19 yaşındaki Mutlu Kaya, GATA’daki tedavisinin ardından evine döndü.


Mutlu Kaya'nın ilk kelimeleri

Katıldığı ses yarışmasında büyük beğeni toplayan Mutlu Kaya (19) başından vurulmuştu. Genç kız 37 gün sonra yoğun bakımdan çıktı, birkaç kelimeyle olsa da konuşmaya başladı. Şimdi fizik tedavi imkanları daha geniş bir hastaneye nakledilmeyi bekliyor.

Mutlu Kaya'nın doktorundan üzen açıklama

Diyarbakırlı Mutlu Kaya, solunum cihazına bağlanmadan nefes alıp veriyor, gözlerini de kırpmaya başladı. Ancak uyanıp, konuşmaya başladığına dair çıkan söylentileri doktoru yalanladı.Mutlu kaya gözlerini açtı ve ilk tepkisi ağlamak oldu!

12 gündür hastanede tedavi gören ve 22 Mayıs’tan itibaren sedadif ilaçları kesilerek uyandırma süreci başlatılan Mutlu Kaya gözlerini açtı.

Mutlu Kaya, 2 saat boyunca makinesiz nefes aldı

Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan ve 9 günden bu yana makineye bağlı nefes alan Mutlu Kaya’nın, dün 2 saat boyunca destek almadan nefes aldığı bildirildi.

Sibel Can'ın favori yarışmacısına silahlı saldırı

Özel bir televizyon kanalında yayınlanan ‘Sesi çok güzel’ programında adını duyuran Diyarbakırlı Mutlu Kaya, Ergani ilçesindeki evinde silahlı saldırıya uğradı.

DİĞER "gegirme sesi" LİNKLERi

"geğirme sesi" etiketine, anahtar kelimesine ya da konusuna göre videolara

Ücretsiz Geğirme Zil Sesi. ... Geğirme. play pause stop min volume max

11 Mar 2012 ... geğirme sesi hakkında yalan yanlış bilgiler. ... geğirme sesi. kola içince daha bir

11 Mar 2012 ... kola içince daha bir karizmatik çıkan ses. kalın tonla başlayıp ince tonla biter.

Gülerek durma! Geğirme sesleri ile eğlenceli Ücretsiz uygulamayı var. Bu

12 Oca 2012 ... Posts about geğirme sesleri written by rahnansaika.span

5 Ağu 2012 ... Enteresan zil sesleri, Cep telefonu enterasan sesler, enteresan cep sesleri 2012,