Şanlıurfa’da esrarengiz patlama sesi
Şanlıurfa’da gece saat 00.22’de duyulan patlama sesi ve ardından gelen ışık korkuya neden oldu.

Kalbinin sesini dinleyenler kazanıyor
Beynin günlük yaşamdaki tüm eylemleri tanımlayabildiği söylenir. Hayat ile ilgili kritik kararlarda vermemiz gerektiğinde ise, kalbin sesini dinlemenin önemi vurgulanır. Peki kazanan kim oluyor kalbini dinleyenler mi yoksa beynini mi?

Patlama sesi duyuldu! Köprü trafiğe kapatıldı
Boğaziçi Köprüsü şüpheli bir araç nedeniyle bir süre trafiğe kapatıldı. Polis köprü üzerindeki beyaz bir aracı kontrol etti. Araçta bomba olma ihtimaline karşı önlem alındı. Heyecana neden olan aracın yakıtının bittiği bu nedenle sahibi tarafından emniyet şeridine bırakıldığı öne sürüldü.

Ankara'da esrarengiz patlama sesi
ANKARA'nın birçok yerinde duyulan şiddetli patlama sesi panik yarattı. Polis ekipleri tarafından şehir genelinde yapılan detaylı araştırmada somut bir bulguya rastlanmadı. Ankara Valiliği'nden yapılan açıklamada konuyla ilgili acil yardım hatlarına ulaşmış bir ihbar bulunmadığı belirtildi.

Mutlu Kaya'dan sevindiren haber
Diyarbakır'ın Ergani İlçesi’nde eski erkek arkadaşı tarafından tabanca ile vurularak yaralanan 19 yaşındaki Mutlu Kaya, GATA’daki tedavisinin ardından evine döndü.

Mutlu Kaya'nın ilk kelimeleri
Katıldığı ses yarışmasında büyük beğeni toplayan Mutlu Kaya (19) başından vurulmuştu. Genç kız 37 gün sonra yoğun bakımdan çıktı, birkaç kelimeyle olsa da konuşmaya başladı. Şimdi fizik tedavi imkanları daha geniş bir hastaneye nakledilmeyi bekliyor.

Mutlu Kaya'nın doktorundan üzen açıklama
Diyarbakırlı Mutlu Kaya, solunum cihazına bağlanmadan nefes alıp veriyor, gözlerini de kırpmaya başladı. Ancak uyanıp, konuşmaya başladığına dair çıkan söylentileri doktoru yalanladı.

Mutlu kaya gözlerini açtı ve ilk tepkisi ağlamak oldu!
12 gündür hastanede tedavi gören ve 22 Mayıs’tan itibaren sedadif ilaçları kesilerek uyandırma süreci başlatılan Mutlu Kaya gözlerini açtı.

Mutlu Kaya, 2 saat boyunca makinesiz nefes aldı
Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan ve 9 günden bu yana makineye bağlı nefes alan Mutlu Kaya’nın, dün 2 saat boyunca destek almadan nefes aldığı bildirildi.

Sibel Can'ın favori yarışmacısına silahlı saldırı
Özel bir televizyon kanalında yayınlanan ‘Sesi çok güzel’ programında adını duyuran Diyarbakırlı Mutlu Kaya, Ergani ilçesindeki evinde silahlı saldırıya uğradı.

-