Resmen açıklandı: Evet hata var

Anadolu Üniversitesi tarafından “AÖF sınavında mükerrer soru krizi yaşandı” haberine ilişkin açıklama yapıldı. Açıklamada 'Bir soruda yapılan değişiklik testte aynı bilginin sorgulandığı iki farklı sorunun yer almasına neden olmuştur. Bir mükerrerlik söz konusudur.' ifadeleri yer aldı.Verdiği ödevler fenomen oldu: Akranlarınızla vakit geçirin, deli gibi eğlenin...

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, yarıyıl tatilinde çocuklara ödev verilmemesini istedi, ancak Niğde Bor ilçesindeki Veli Bengü İlkokulu öğretmeni Ümit Deveci’nin öğrencileri için farklı ‘ödev’ önerileri var.


Hatay'da sahte diplomalı 7 öğretmenin görevine son verildi

HATAY’da yapılan çalışmalarda 7 öğretmenin diplomalarının sahte olduğu saptandı. Öğretmenlerin görevlerine son verilirken, haklarında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunuldu.

Selahattin Demirtaş'tan eşiyle ilgili açıklama

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, eşi Başak Demirtaş'ın 774 gün rapor alarak işe gitmediği iddiasına ilişkin, 'Eşim Başak Hanım, bir süre önce bebek beklerken, maalesef ki doğum yapmadan bebeği karnındayken kaybetmiş ve bir dizi ameliyat geçirmek durumunda kalmıştır' değerlendirmesinde bulundu.Öğretmen adayları dikkat!

Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinde yapılan değişiklik yürürlüğe girdi.

Türkiye’de en iyi kış fotoğrafı çekilecek 10 yer

Kışın Anadolu farklı bir güzelliğe bürünür. Bembeyaz örtünün süslediği göller, ağaçlar ve yapılar unutulmayacak kareler ortaya çıkarır.

İstanbul'un 7 ilçesinde elektrik kesintisi

İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan yedi ilçesinde 14 Ocak Perşembe günü elektrik kesintisi yaşanacak.

Palalı saldırgan Türk vatandaşı çıktı!

Fransa'nın Marsilya kentindeki bir Yahudi okulundaki öğretmene palayla saldıran gencin, 15 yaşındaki bir Türk vatandaşı olduğu açıklandı.

Binlerce çifte, eş durumu atamasında 'prim' engeli

Binlerce öğretmen ve eşini şu sıralar ‘atama’ telaşı yaşıyor. Milli Eğitim Bakanlığı eş durumu atamaları için başvuruların 7-13 Ocak tarihleri arasında yapılabileceğini duyurdu. Ancak, esnaf olan eşin Bağ-Kur’a borçlu olması nedeni ile tayin başvurusu yapılamıyor. Bu şekilde mağdur olan çift sayısının 7 bine yakın olduğu hesaplanıyor.

Beyaz Show'a bağlanan Diyarbakırlı öğretmenin isyanı...Söylenecek söz yok!

Beyaz Show'a bağlanan Diyarbakır'daki öğretmen, programa damga vurdu. Öğretmen Ayşe Çelik, bölgede yaşananlara dikkat çekti, 'Sessiz kalmayın, insanlar, çocuklar ölüyor,' dedi.

Milli Eğitim Bakanı açıkladı: 'Şok olduk'

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, bazı üniversitelerin diplomalarının, geçici mezuniyet belgelerinin taklit edilerek öğretmenlik başvuruları yapıldığını belirterek “Geçtiğimiz atama döneminde sahte diplomalarla öğretmen olan50-60 kişi tespit ettik. Şimdi tüm öğretmen alımlarını araştırıyoruz. Bunun bir çete işi olduğunu düşünüyoruz. Para karşılığı ve bazı terör örgütlerinin bağlantı ihtimali üzerinde duruyoruz''

Sur'da bir kadın öğretmen evinde başından vuruldu

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde PKK'lı teröristlerce uzun namlulu silahla ateş açılması sonucu kadın öğretmen evinde ağır yaralandı.

Atanacak 30 bin öğretmenin yüzde 70'i Doğu ve Güneydoğu'da görev yapacak

MEB, şubat ayında 30 bin öğretmen atayacak. Atanacak öğretmenlerin yüzde 70'i Doğu ve Güneydoğu'ya gönderilecek. Öğretmenler ilk kez oryantasyon eğitimi alacak.

Anadolujet'e ait yolcu uçağına yıldırım isabet etti

İstanbul'da üç saatlik rötarın ardından Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkış yapan Anadolujet'e ait yolcu uçağına kalkıştan sonra yıldırım isabet etti. Uçak bir saat sonra Sabiha Gökçen Havalimanı'na geri dönerken yolcuların bekleyişleri uçağın yere inmesinden sonra da sürdü. Tahliyeyi gerçekleştirecek merdiven aracın da bozuk olması sebebiyle yolcuların uçakta da 45 dakika beklediği öne sürüldü.

Kalorifer kazanı patladı: 1 öğretmen hayatını kaybetti

Sivas’ın Gemerek ilçesi’nde 3 binayı ısıtan merkezi kalorifer kazanının patlaması sonucu 1 kişi hayatını kaybetti.

DİĞER "gediz anadolu ogretmen lisesi" LİNKLERi

KÜTAHYA - GEDİZ - Gediz Anadolu Öğretmen Lisesi. Görme Engelliler | Site

120. 451.991. 469.577. ---. Kütahya. Simav. Simav Anadolu Öğretmen Lisesi. ---.

2011-2012 Gediz Anadolu Öğretmen Lisesi Mezunlari. 31 likes · 0 talking about

gediz anadolu öğretmen lisesi. 302 likes · 1 talking about this. School.span

Gediz Anadolu Öğretmen Lisesi, Gediz Anadolu Öğretmen Lisesi Umurbey Mah.

KÜTAHYA, GEDİZ, Gediz Anadolu Öğretmen Lisesi, 90, 431,654, 461,558.

GEDİZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ (GEDİZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ

15 May 2013 ... KÜTAHYA, EMET, Emet Anadolu Öğretmen Lisesi, 60, 60, 384,164, 440,865.