Davutoğlu'nun eski kalem müdürü ve 2 eski büyükelçi tutuklandı
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Ahmet Davutoğlu'nun dışişleri bakanlığı döneminde özel kalem müdürü olan ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün dış politika başdanışmanlığını yapan eski büyükelçi Gürcan Balık ile görevden alınan büyükelçiler Ali Fındık ve Tuncay Babalı tutuklandı.

Fındık yemek prostat kanseri riskini azaltıyor
Amerika'da yapılan araştırma, fındığın prostat kanserine karşı önemli bir önlem olduğunu ortaya çıkardı.

Zirai don fındığı vurdu
Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, 2016 ürünü fındığın zirai dona maruz kaldığını, 300 rakımın üzerinde ciddi oranda hasar oluştuğunu tahmin ettiklerini ileri sürdü.

Bir kilogram fındık getirene bir kilogram hamsi
Fındık fiyatları çok sert düştü... Öyle ki Trabzon’da bir balıkçı ileride fındık fiyatlarının önümüzdeki dönemde pahalanacağını düşünerek bir kilogram fındık verene bir kilogram hamsi veriyor. Yaptığı ticaretin tam olarak ne getireceğini bilmediğini ifade eden balıkçı Osman Doğru, “Halkımız şu an tedirgin. Ben de tedirginim. Kar mı ettim yoksa zarar mı ettiğim ileri ki günlerde belli olacak” dedi.

İşte Libidonuzu arttırmanın 8 doğal yolu!
Pekmezden, mesir macunundan çok daha fazlası bu listede.

Nurgül Yeşilçay uçaktaki teyze ile birbirine girdi
Tatil dönüşü uçaktaki hosteslerden biri, Yeşilçay'a fındık getirdi. Bunu gören bir kadın yolcu, hostese 'Ünlü olduğu için mi ona fındık verdiniz' deyince ortalık karıştı.

Canan Karatay: ''Bunu yiyen şeker hastası olmaz''
Açıklamalarıyla tartışmalara neden olan Prof. Dr. Canan Karatay için Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu açıklamalarda bulunmuştu. Prof. Dr. Karatay ise yeni açıklamalar yaptı. Türkiye'nin yeşil altını olarak bilinen fındığın, sınav öncesi tüketilmesinin faydalı olacağını bildirdi.

'Kilo alıp vermekten göğüslerim fındık lahmacun gibi oldu.'
Ünlü şarkıcı, bir dergi için verdiği röportajda anne olduktan sonra yaşadıklarını anlatarak, 'Kilo alıp vermekten göğüslerim fındık lahmacun gibi oldu.' dedi.

Fındık ezmesinden ağda yaptı
Fındık ezmesi ile ağda yapan kadını eleştiren uzmanlar böyle bir şeyin vücuda zarar vereceği ve deri döküntülerinin oluşacağını belirtti.

-