Cuma namazı krizi! Kılıçdaroğlu'nun partiden ihracı istendi

Eski YARSAV Başkanı Eminağaoğlu, cuma namazı iznine ilişkin genelgeye destek verdiği gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun, partiden ihracı istemiyle CHP'ye başvuracağını duyurdu.Cuma namazı izni ilk günden mahkemelik oldu

Yargıçlar Sendikası eski Başkanı Avukat Ömer Faruk Eminağaoğlu, bugün yürürlüğe giren cuma namazı izninin iptali için Danıştay'a başvurdu.


Cani koca, korkunç cinayeti 4 ay sonra itiraf etti

TOKAT’ta 4 aydır kayıp olarak aranan 1 çocuk annesi 30 yaşındaki Yasemin Doğan’ın, eşi 39 yaşındaki Faruk Doğan tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Suçunu itiraf eden Faruk Doğan’ın verdiği bilgiler doğrultusunda, eşinin kemikleri ormanlık alanda ormanlık alanda sandık içerisinde bulundu.

Bakan Çelik: 'Rusya bizim dost ülkemiz'

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Rusya ile yaşanan uçak düşürme krizinin tarım sektöründe 65 milyon dolarlık bir kayba neden olduğunu açıkladı.Rusya 3 bin ton tarım ürününü geri gönderdi! Kriz masası oluşturuldu

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik Rusya’dan Türkiye’ye 3 bin ton tarım ürününün geri gönderildiğini açıkladı. 5 gün önce Rusya’nın iade ettiği sebze meyve miktarı 160 tondu.

'Ekmek 1.5 lira olacak' tartışması büyüyor

Vatandaş soruyor: Ekmek fiyatı 1.5 lira mı olacak? Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, “Böyle bir şey söz konusu değil” diyerek tavrını koydu. Fiyatın 1.5 liraya çıkabileceğini ifade eden Ekmek Sanayii İşverenler Sendikası Genel Sekreteri Cihan Kolivar ise “Bakan uncuya vermiyor ki bunun parasını. Bakanın böyle bir şey demeye yetkisi yok” diye konuştu.

Faruk Çelik'in hazırlattığı PKK klibi ortalığı karıştırdı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Faruk Çelik'in PKK ile ilgili hazırladığı tanıtım videosuna AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten tepki geldi.

Cuma günü ''ibadet tatili'' için çalışma yapılacak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik cuma günleri memura ibadet tatili için çalışma yapılacağını söyledi.

Memurun alacağı zam belli oldu

Memurlarla hükümet arasındaki zam pazarlığı görüşmeleri tamamlandı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik sürecin anlaşmayla sonuçlandığını açıkladı. 2016 için yüzde 6+5 2017 için yüzde 3+4 zam açıklandı.

Hükümet, memura zam teklifini açıkladı, salon gerildi

Toplu sözleşme görüşmeleri sürüyor. Hükümet memura teklif ettiği zam oranını 4+4 + enflasyon zammı olarak açıkladı. Ardından salonda tartışma ve gerginlik yaşandı.

Bakan Çelik, Öcalan'ın yeğeninin yüzüne bakmadı!

Bakan Faruk Çelik'in Başkanlık Divanı'nda görev alan HDP Şanlıurfa Milletvekili Dilek Öcalan'la selamlaşması esnasında ilginç bir olay yaşandı.

Maaşını alamadığı için intihar etmek istedi

ÇORUM’da yapımı devam eden hastane inşaatında alacağını tahsil edemediğini iddia eden bir kişi, intihar girişiminde bulundu.

Yürürken cep telefonu şarj edecek bot yaptı

Mersin'in Erdemli İlçesi'ndeki Akdeniz Ortaokulu öğrencisi Furkan Faruk Aslan, bir bot üzerine monte ettiği sistem ile yürüyerek 9 voltluk elektrik üretmeyi başardı.

Faruk Çelik, Davutoğlu’nu yok saydı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, muhalefetin mitingler düzenleyen Erdoğan’a yönelik eleştirisinin yersiz olduğunu ileri sürdü. Çelik, “AK Parti’nin lideri Recep Tayyip Erdoğan’dır, bizim liderle ilgili bir sorunumuz yok” dedi.

Deniz Seki'den nişanlısına mesaj

Cezaevindeki Deniz Seki, menajeri Özgür Aras aracılığıyla nişanlısı Faruk Salman'a mesaj gönderdi.

DİĞER "faruk karacay nereli" LİNKLERi

27 Tem 2011 ... Aslında böylesi bir efendi insana bu başlığı yakıştıramadık. Ama yine de

23 Oca 2010 ... Faruk Karaçay ın doğum yeri neresidir sorusunun cevabı ve yorumları.

Faruk Karaçay biyografisi hakkındaki diziler.com sayfası.span

Faruk Karaçay Hakkında tüm bilgilerin yer aldığı diziler.com sayfası.span

Faruk KARAÇAY Genel Sekreter. Faruk KARAÇAY, 1952de Eskişehirin Çifteler

faruk karaçay kimdir, faruk karaçay kimdir için bulunan tüm sonuçlar, faruk

Unutma Beni 846. Bölüm Özeti. Ali İlkayın gitmemesi için ona düğün

Diğeri ise bence bürokratlığı çok başarılı geçmiş, mazisi başarılarla dolu olan

faruk karacay yorumları, faruk karacay hakkında yorumlar oku ve yaz, faruk

(d. 19 Aðustos 1964) Türk oyuncudur. Marmara Üniversitesi Sinema-TV bölümü