Sağlıklı evliliğin sırrı
Psikolog Işıl Göztepe başarılı evliliğin sırrını söyledi. Değişime uyum sağlayan, uygun sınırlar koyabilen, kişiler arası ilişkilerde açık ve etkin bir iletişim tarzı benimseyenler sağlıklı evlilikte başarılı olur.

Vali yardımcısı, gözaltındaki hakime evlilik teklif etti!
Diyarbakır Vali Yardımcısı Mehmet Demir, FETÖ soruşturması kapsamında gözaltında bulunan Hâkim Fatma Çimen’e gözaltındaki onlarca kişinin önünde evlilik teklif etti. Çimen teklifi reddetti. Tutanak tutuldu, yüzük avukata teslim edildi.

FETÖ itirafçısı, örgütün evlilik yöntemini anlattı
Genelkurmay Emniyet Subayı Yarbay Gökhan Eski, itirafında terör örgütü FETÖ yapılanması dışından yapmak istediği evliliğinin ‘abiler’in onayı olmadığı için 2010’da bittiğini, nişanlandığı kişinin de örgüt üyesi olmadığı için baskı gördüğünü söyledi.

Kısmetse Olur'un birincilerinden şok evlilik cevabı!
Kanal D'de yayınlanan 'Kısmetse Olur' programının final gecesi birincileri açıklandı. Halk oylamasıyla birinci seçilen Eser ve Cansel çiftinden birincilik ödüllerini alabilmeleri için Eylül ayına kadar evlenmeleri istendi. Ancak Eser ve Cansel çifti, ailelerin onayı olmadığı için evlenmeyeceklerini ve ödülleri, evlenecek çifte devretmek istediklerini belirttiler.

Evlilik teklifini reddetti, başına gelmeyen kalmadı!
Antalya'da bir kadın, evlilik teklifini reddeden kişinin aracını çalarak yaktığını iddia ederek şikayetçi oldu.

Mesut Akusta, Esra Erol'ün görümcesiyle evlendi! İşte düğünden kareler
Mesut Akusta ile Esra Erol’un görümcesi Şafak Özbir, dün akşam hayatını birleştirdi.

Bir ünlü şarkıcı daha hayranıyla evlendi
Ünlü sanatçı Sinan Özen, iki yıldır birlikte olduğu eczacı Burcu Kartal’la dünya evine girdi. Geçen yıl Haziran ayında nişanlanan çiftin düğününe sanat, siyaset, spor ve iş dünyasından birçok isim katıldı.

Tarkan'dan evlilik sonrası ilk açıklama
Yıllardır hep işiyle gündeme gelmeyi tercih eden Tarkan, gündemden düşmeyen evliliğinin ardından günler sonra suskunluğunu bozdu.

Aralarında 50 yaş fark olan çifte evlilik izni çıkmadı
İsviçre mahkemesi, 71 yaşındaki İsviçreli kadın ile 21 yaşındaki Tunuslu gencin evlilik başvurusunu reddetti.

İnternetten tanıştığı kadınla evlendiği akşam zehirlenerek öldü
Mersin'de internetten tanıştığı 42 yaşındaki kadınla nikahının kıyıldığı akşam ölen 70 yaşındaki Ahmet Yeşildağ'a otopsi yapılınca zehirlendiği ortaya çıkmıştı. Evlendiği kadın ve iki yakınının tutuklandığı olayda, Yeşildağ'ın mezarının ikinci kez açılması kararlaştırıldı. Yeşildağ'ın oğlu babasına ölmeden önce vasiyet imzalatıldığını ileri sürdü.

Burçlara göre evlilik yaşamları
Romantik, kıskanç, kuralcı, özverili, güvenilir… Hangi burç evlilik hayatında nasıldır? İşte burçlara göre evlilik hayatı…

Sibel Can, İngiliz işadamıyla evleniyor
Hürriyet'ten Arzu Akbaş Zor'un haberine göre Sibel Can, evlilik hazırlığı yapıyor. Ünlü şarkıcı, Ramazan Bayramı sonrası Fransa’da evlenecek.

Tuğba Özay, evliliğinin neden bittiğini anlattı
Tuğa Özay, Renkli Sayfalar programına konuk oldu. Özay, biten evliliğini canlı yayında anlattı.

Avcılar'ı kilitleyen evlilik teklifinde hüsran
Avcılar Meydanı'nda eşine ender rastlanır bir evlilik teklifi yaşandı. Teklifi ender yapan, genç bir kıza yüzlerce kişinin tanıklığında hazırlanan evlilik teklifi şovu değil, şovun sonu oldu. Genç kız teklifi reddedip meydandan ayrıldı. Sürpriz sonucu kimse beklemiyordu. 

Tarkan evlendi!
Ünlü popçu Tarkan ve sevgilisi Pınar Dilek önceki gün Tarabya’daki villasında sade bir törenle evlendi. Tarkan ve Pınar Dilek'in evliliği bugün sosyal medyanın en çok konuştuğu konulardan biri oldu.

Esra Erol evlilik programını bırakıyor mu?
2007 yılından bu yana çeşitli televizyon kanallarında evlilik programı sunan Esra Erol evlilik programını bırakacağının sinyallerini verdi.

Arda Turan, Aslıhan Doğan'la evleniyor
Futbolcu Arda Turan’ın çok yakında bekarlığa veda edeceği haberi, magazin çevrelerinde hızla yayıldı.

Böyle evlilik teklifi görülmedi!
Hatay'da İlkin Sapmaz adlı kişi evlenme teklif ettiği sevgilisinin yüreğini ağzına getirdi, Büşra Tamtürk'ü neredeyse heyecandan öldürecekti. Nedeni de evlilik teklifinde fark yaratma arzusuydu. Kendine motosiklet kazasında ağır yaralanmış süsü veren Sapmaz, başında ağladığı sırada Tamtürk'e evlenme teklif etti.

Eşler arasında 'para kavgası' olmaması için...
Araştırmalar, dünyanın her yerinde parayla ilgili konuların evli çiftler arasında sorun yarattığını gösteriyor. Uzmanlar para yüzünden kavga eden çiftlere bakın nasıl tavsiyelerde bulunuyor...

Bu köyün gençleri evlenemiyor
Mersin'in Erdemli ilçesinde, yaşadıkları kırsal bölgede şehre göç sebebiyle evlenecek kız bulamayan gençler, seslerini duyurmak için sancakla köy meydanına yürüdü.

Murat Boz ve Aslı Enver evleniyor
Oyuncu Aslı Enver ve popçu Murat Boz’un geçen sene sette başlayan tanışıklıkları kısa sürede aşka dönüştü.

-