Şanlıurfa’da esrarengiz patlama sesi
Şanlıurfa’da gece saat 00.22’de duyulan patlama sesi ve ardından gelen ışık korkuya neden oldu.

'Suç makinesi'nin esrarengiz ölümü
Adana'da silahla yaralandıktan sonra hastanede hayatını kaybeden Deniz Polat'ı hastaneye getirdiği belirlenen 5 kişi gözaltına alındı. Polat'ın poliste 30 suç kaydı bulunduğu ortaya çıktı.

Van'daki 'esrarengiz' taş yığınlarının sırrı çözüldü
Van'ın Çaldıran liçesinde yeni bulunduğu ve Ortaçağ'dan kalan 'tarihi kale' olduğu ileri sürülen ve 'esrarengiz keşif' denilen taş yığınlarının, yörede herkes tarafından bilenen ve adakta bulunulan yatır olduğu ortaya çıktı.

Van'ın 2 bin 700 rakımlı tepesinde esrarengiz keşif
Van'ın Çaldıran ilçesinde 2 bin 700 rakımlı tepenin zirvesinde kaleyi andıran bir yapı bulundu. İran sınırındaki ilçenin Yücelen mahallesine bağlı Çilli mezrasında bulunan tepedeki yapı, duvarları yıkılmış bir kaleyi andırıyor. Tepenin zirvesinde 5 metreyi bulan yükseklikteki taş yığınlarının bulunduğu alandan komşu ülkenin yanı sıra Ağrı Dağı ve çevredeki birçok yerleşim yeri görülüyor.

Beykoz'da esrarengiz cinayet! 9 kurşun yarası...
Beykoz’da gece saat 01.00 sıralarında meydana gelen olayda, silahlı 3 kişi iki kardeşe silahlı saldırı düzenledi. Kardeşlerden E.K, 9 kurşun yarası alarak olay yerinde hayatını kaybederken, kardeşi Deniz Karakaya ise ağır şekilde yaralandı. 

Niğde'de esrarengiz iskelet
Arkeologlar şok oldu, ABD’den uzman bekleniyor...

İstanbul'da esrarengiz kayboluş
İstanbul'da 3 gün önce evinden ayrılan ressam Nurdan İskender, esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. Nurdan İskender'in kol çantası kaybolduğu gün gece saatlerinde Unkapanı'nda bir ağaç altında ortaya çıktı. Çantada cep telefonu, cüzdan, kredi kartları ve bir miktar para bulundu. Olayla ilgili inceleme yapan polis, esrarengiz kayboluşla ilgili ipucu bulmak için Nurdan İskender'in günlüğünü araştırıyor.

Ankara'da esrarengiz patlama sesi
ANKARA'nın birçok yerinde duyulan şiddetli patlama sesi panik yarattı. Polis ekipleri tarafından şehir genelinde yapılan detaylı araştırmada somut bir bulguya rastlanmadı. Ankara Valiliği'nden yapılan açıklamada konuyla ilgili acil yardım hatlarına ulaşmış bir ihbar bulunmadığı belirtildi.

Meclis'te esrarengiz notlar
Meclis’te milletvekillerinin ofislerine yemin töreni öncesinde ilginç bir not dağıtıldığı öğrenildi.

Karasu sahilinde esrarengiz cisim
Sakarya'nın Karasu İlçesi'nin 32 Evler Akkum Plajı'nda bulunan yuvarlak cisim, bomba uzmanları tarafından incelendşkten sonra askeri yetkililere teslim edildi.

-