Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan Marmara depremi için tarih verdi
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Maden Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, 'Bugün Marmara 17'nci depremini bekliyor. Baktığımızda yaklaşık 2045 çıkıyor. 2030 yılında olabilir mi? Olamaz. Hiçbir zaman erken olmamış' dedi.

İTÜ'lü deprem uzmanı korkuttu
İTÜ Öğretim Üyesi Övgün Ahmet Ercan, İstanbul'da yaşanan 4,2'lik depremin büyük depremin öncüsü olmadığını ancak bu büyüklükte depremlerin olacağını söyledi.

Organları ters tarafta olan Demet Ercan yaşamını yitirdi
Dünyaya geldiğinde kalbi ile bazı organları ters tarafta olan ve yaşamasına 'mucize' gözüyle bakılan Demet Ercan, 37 yaşında hayatını kaybetti. Ercan'ın ölümü sevenlerini göz yaşına boğdu.


Eski sevgilinin ilk ifadesi ortaya çıktı
Mutlu Kaya'yı vuran erkek arkadaşı Veysi Ercan, ilk duruşmada olayın spontane geliştiğini söyledi.

Boşanma davası açan eşinin baba evini basıp kurşun yağdırdı: 1 ölü, 3 yaralı
ÇORUM'da, aralarında boşanma davası olan eşi Sebiha Koca'nın baba evini basan Ercan Koca tabancayla dehşet saçtı. Ercan Koca'nın tabancasından çıkan kurşunlara hedef olan kayınbiraderinin eşi öldü, kendi eşi ile aynı zamanda amcası olan kayınpederi ve kayınbiraderi yaralandı.

Uyuşturucuyla yakalanan Barbaros Şansal hakkında karar çıktı
Üzerinde 6 gram hint keneviri ile yakalanan Barbaros Şansal, Lefkoşa'da ikinci kez çıkarıldığı mahkemede suçunu kabul etti ve 40 bin lira kefaletle serbest bırakıldı.

Barbaros Şansal gözaltına alındı!
Ünlü modacı Barbaros Şansal, KKTC'nin başkenti Lefkoşa'daki Ercan havalimanında üzerinde uyuşturucu bulunarak gözaltına alındı.

'Polisler Hrant Dink'in öldürüleceğini biliyordu''
'Polisler Hrant Dink'in öldürüleceğini biliyordu.'' Bu iddia, soruşturma kapsamında tutuklu bulunan 3 polisin tahliye taleplerini reddeden mahkeme kararında ortaya çıktı.

-