Cerablus şehidi uzman çavuş Ercan Çelik
Suriye'deki Fırat Kalkanı operasyonunda şehit olan 28 yaşındaki uzman çavuş Ercan Çelik'in Düzce'nin Akçakoca ilçesindeki baba ocağına ateş düştü.

Hamile eşini öldürüp intihar etti
Muğla'nın Seydikemer ilçesinde bir kişi, ikiz bebek bekleyen hamile eşini av tüfeğiyle öldürüp intihar etti.

Mutlu Kaya davasında karar!
Diyarbakır'da 19 yaşındaki Mutlu Kaya'yı silahla vurarak ağır yaralayan eski erkek arkadaşı 26 yaşındaki Veysi Ercan, herhangi bir indirim uygulanmadan 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Hatay Valisi: 'Küçük küçük devletçikler de olabilir'
Başkanlık sistemi tartışmalarına Hatay Valisi Ercan Topaca da katıldı. Topaca, 'Başkanlık sistemine geçiş gündeme geldiği takdirde, valiler ile ilgili konuyu daha ciddi tartışacağımızı düşünüyorum. İllerde iki yapı var; Belediye, Vali. Bana göre biraz fazla gibi geliyor. İkisini birleştirilip bir valilik sistemi adı altında seçimle gelsin' dedi. Vali 'eyalet sisteminin' risklerine de 'küçük küçük devletçikler de olabilir' diye dikkat çekerek, 'merkez, taşra dengesini çok iyi kurmamız gerekiyor' ifadesini kullandı.

Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan Marmara depremi için tarih verdi
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Maden Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, 'Bugün Marmara 17'nci depremini bekliyor. Baktığımızda yaklaşık 2045 çıkıyor. 2030 yılında olabilir mi? Olamaz. Hiçbir zaman erken olmamış' dedi.

İTÜ'lü deprem uzmanı korkuttu
İTÜ Öğretim Üyesi Övgün Ahmet Ercan, İstanbul'da yaşanan 4,2'lik depremin büyük depremin öncüsü olmadığını ancak bu büyüklükte depremlerin olacağını söyledi.

Organları ters tarafta olan Demet Ercan yaşamını yitirdi
Dünyaya geldiğinde kalbi ile bazı organları ters tarafta olan ve yaşamasına 'mucize' gözüyle bakılan Demet Ercan, 37 yaşında hayatını kaybetti. Ercan'ın ölümü sevenlerini göz yaşına boğdu.

Eski sevgilinin ilk ifadesi ortaya çıktı
Mutlu Kaya'yı vuran erkek arkadaşı Veysi Ercan, ilk duruşmada olayın spontane geliştiğini söyledi.

Boşanma davası açan eşinin baba evini basıp kurşun yağdırdı: 1 ölü, 3 yaralı
ÇORUM'da, aralarında boşanma davası olan eşi Sebiha Koca'nın baba evini basan Ercan Koca tabancayla dehşet saçtı. Ercan Koca'nın tabancasından çıkan kurşunlara hedef olan kayınbiraderinin eşi öldü, kendi eşi ile aynı zamanda amcası olan kayınpederi ve kayınbiraderi yaralandı.

Uyuşturucuyla yakalanan Barbaros Şansal hakkında karar çıktı
Üzerinde 6 gram hint keneviri ile yakalanan Barbaros Şansal, Lefkoşa'da ikinci kez çıkarıldığı mahkemede suçunu kabul etti ve 40 bin lira kefaletle serbest bırakıldı.

Barbaros Şansal gözaltına alındı!
Ünlü modacı Barbaros Şansal, KKTC'nin başkenti Lefkoşa'daki Ercan havalimanında üzerinde uyuşturucu bulunarak gözaltına alındı.

'Polisler Hrant Dink'in öldürüleceğini biliyordu''
'Polisler Hrant Dink'in öldürüleceğini biliyordu.'' Bu iddia, soruşturma kapsamında tutuklu bulunan 3 polisin tahliye taleplerini reddeden mahkeme kararında ortaya çıktı.

-