Adil Öksüz'ün iki baldızı gözaltına alındı
Sakarya'da, Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında, Ankara'daki Akıncı Üssü'nde gözaltına alınmasının ardından Sincan Batı Adliyesi Hakimi Köksal Çelik ile Asliye Ceza Hakimi Çetin Sönmez tarafından serbest bırakıldıktan sonra sırra kadem basan Adil Öksüz'ün baldızları Belkıs Nur Tetik ile Seyyide Öznur Yıldırım gözaltına alındı.

Darbe girişimini Erdoğan'a haber veren eniştesi Ziya İlgen kimdir?
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kendisini darbe girişiminden haberdar eden ismin eniştesi Ziya İlgen olduğunu El Cezire'ye verdiği röportajda açıkladı. Erdoğan'ın açıklamasının ardından 'enişte' Türkiye'de en çok merak edilen isimlerden biri oldu. 

Erdoğan: Darbeyi eniştemden öğrendim
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakanlar Kurulu toplantısı arasında El Cezire televizyonunun canlı yayınına katıldı.

Türkiye'yi sarsan olayda ağabey ve enişte tutuklandı
Konya'da, ortaokul öğrencisi 12 yaşındaki A.G.'ye cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen abisi 20 yaşındaki H.G. ve eniştesi 35 yaşındaki H.P. tutuklandı. Kız öğrenci de devlet korumasına alındı.

Asitli caniye cezaevinde bıçaklı-şişli saldırı!
Ünlü bir lokantada geçtiğimiz ay 3 yaşındaki çocuğun üzerine asitli madde attığı gerekçesiyle tutuklanan C.A., akıl sağlığının yerinde olup olmadığının tespit edilmesi için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Bu arada Cihan A'nın cezaevinde saldırıya uğradığı ortaya çıktı.

Asit saldırısına uğrayan çocuktan kötü haber!
İstanbul Ataşehir'deki bir restoranda eniştesi tarafından kimyasal saldırıya uğrayan 3 yaşındaki Y.K.nın bir gözünü kaybettiği öğrenildi.

Çocuğa asit atan enişte hakkında karar verildi
Ataşehir'de ünlü restoranda baldızının oğluna asit atıp, yaralayan zanlı C.A. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Develi kebapta saldırıyı enişte gerçekleştirmiş
İstanbul Ataşehir’deki Develi Kebap’ta geçtiğimiz cumartesi akşamı oyun odasında 3.5 yaşındaki Y.K.’nın üzerine asitli madde atan kişi teyzesinin kocası çıktı.

Genç kızın kan donduran hikayesi
İlk önce eniştesi tarafından tacize uğradı, ardından okuluna fotoğraf çekimine gelen fotoğrafçının taciziyle karşılaşan M.C.G'ye son olarak sevgilisi tecavüz etti.

Facebook'umu eniştem mi hack'ledi
Bankacı Ş.A. (38), 17 Ekim 2013'te Facebook'undan kendine ait olmayan mesajlar iletildiğini duyunca hesabına girmeyi denedi ama başaramadı.

-