Erkekler bu yüzden aldatıyormuş!
Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği'nin yaptığı aldatma araştırması, birden fazla kadın tarafından büyütülen erkeklerin daha kolay aldattığını ortaya koydu.

Arda Turan: 'Ailesiyle vakit geçirmeyen erkek...'
Barcelonalı futbolcu Arda Turan sosyal medyadan ailesiyle birlikte olduğu bir fotoğrafını paylaştı.

2-6 yaş arası sünnet, çocuğunuzun psikolojisini bozabilir
Erkek çocuğu olan aileler için en önemli konuların başında gelen sünnet, kültürel olarak da erkekliğe atılan ilk adım olarak kabul ediliyor. Sünnetin 2-6 yaş arasında yapıldığında ileri dönemlerde olumsuz sonuçlara neden olabileceğini belirten Op. Dr. Mustafa Akman, bebeklerde bu işlemin doğumdan sonra ilk haftanın ardından yapılmasının uygun olduğunu söyledi.

İstanbul'da çarşaflı erkek şahıs aranıyor
İstanbul'da iddiaya göre, sabah saatlerinde tesettürlü bir erkek şahıs ihbarı alan polis alarma geçti. Polisi arayan ihbarcı, erkek şahsı tesettürü düşünce gördüğünü ve bıyıklı olduğunu söyledi.

4 bin erkek polis memuru alınacak
Emniyet Genel Müdürlüğü'nce, özel harekat branşlı 4 bin erkek polis memuru adayı alınacak.

''Erkek arkadaşlarım benimle evlenmek istedi ama...''
Model ve sunucu Burcu Esmersoy, geçmişte bir evlilik yaşadığını ama evliliği tavsiye etmediğini söyledi.

Kızıltepe'de başından vurulmuş erkek cesedi bulundu
Mardin'in Kızıltepe ilçesinde, başından tek kurşunla vurulmuş kimliği belirsiz bir erkek cesedi bulundu.

Sigara kadın ömrünü 23 yıl, erkek ömrünü 28 yıl kısaltıyor
Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi ve Türk Toraks Derneği Tütün Kontrolü Çalışma Grubu Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Oğuz Kılınç, sigaranın kadın içicilerde 23 yıl, erkeklerde ise 28 yıl ömürden çaldığını söyledi.

Erkekler bunlardan hoşlanmıyor!
Erkeklerin her zaman her koşulda cinselliği düşündüğünü sanırız... Her zaman nazlanan taraf olarak onların ne istediklerini ne istemediklerini çok da ciddiye almayız. Oysa erkekleri de cinsellikten soğutan, partneriyle birlikte olmaktan kaçındıkları durumlar vardır. Erkek olmak demek her zaman cinselliğe hazır olmak demek değildir.

Erkek ile kadın arasındaki 10 komik fark!
Erkek ve kadın arasındaki farkları merak ediyorsanız , işte bu komik farkları sizler için derledik..

Kova burcu erkeğine güvenmemeniz için 8 neden
Her burcun kendine has tuhaflıkları, iyi yönleri, insanın içini kemirip güvenini sarsan yanları vardır elbet. Kova burcu erkeği için de aynı durumlar geçerli. Aman dikkat diyelim...

İşte gerçek aşk!
Gerçek aşk küçük şeylerde gizlidir. Koreli sanatçı 'Puuung' sevginin basit, en yalın ifadelerini resmettiği illüstrasyonlarla ortaya çıkardı. Hepsi de aşkın aslında yanı başımızda olduğunu gösteriyor. Ve mutluluğun küçük şeylerde gizli olduğunu…

Ayrılık sonrası için ipuçları
Uzun bir ilişkiyi noktaladıktan sonra sudan çıkmış balığa döndüğümüz doğrudur. Canınızı sıkmayın, hayata gülümseyin, eğlencenin tadını çıkarın ve hayata dönüş biletinize sıkı sıkı sarılın!

İnsanlara sizi itici gösteren 9 tipik davranış şekli
Sosyalleşmek kimilerine göre kolay, kimilerine göre zor bir durum. Ancak insanlarla kolay iletişime geçebiliyor olmanız, onların sizden hoşlandığı anlamına gelmiyor. Bazen karakterinize oturmuş olduğunu hissettiğiniz huylarınız, insanlara itici gelebiliyor.

İlişkinizin çıkmaza girdiğini gösteren 5 durum
Her insan en mükemmel ilişkiyi kendi yaşadığını düşünür, öyle olsun ister sorunları gözardı eder taki…Kimse buzdağının arkasına bakmaz ilişkinin çıkmaza girdiğini gösteren belirtileri dile getirmez.

İlişkilerde 9 kusurlu hareket
Uzman Hipnoterapist & Psikolog Gani Eser,partnerler arasında ilişkileri bitme noktasına getiren davranış ve hareket biçimlerini 9 kusurlu hareket olarak tek tek açıkladı.. İşte size ilişkiler arası 9 kusurlu hareket..

Herkesi şoke etti! Erkek çocuklara ... tutuklandı!
Rize İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı ve Kızılay Şube Başkanı 56 yaşındaki Mehmet Nuri Gezmiş, küçük yaştaki 2 erkek çocuğa cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla tutuklandı.

Kadınlar çok yorgun! Peki ama neden?
Kocanızdan daha yorgun olduğunuzu düşünüyorsanız, haklısınız. Ulusal Uyku Vakfı kadınların erkeklerden daha kötü uyuduğunu belirtiyor.

Sağlıklı bir yıl için yaptırmanız gereken 12 tetkik
Dahiliye Bölümü’nden Prof. Dr. Birsel Kavaklı, düzenli sağlık kontrollerinin önemi ile kadınların ve erkeklerin yaptırması gereken testler hakkında bilgi verdi.

Karşınızdaki erkek bu hareketi yapıyorsa...
Bu işaretler hemen göze çarpmıyor ancak size erkek arkadaşınız veya eşinizin aklından neler geçtiğini gerçekten kavrama yetisi verebilir.

Erkeklerle kadınlar arasındaki 10 fark!
Çizimlerle kadınlar ve erkekler arasındaki 10 fark

-