82 yaşındaki kadın 3 hastaya umut oldu

Balıkesir'de geçirdiği rahatsızlık sonucu kaldırıldığı hastanede beyin ölümü gerçekleşen 82 yaşındaki kadının karaciğeri ve böbrekleri 3 hastaya nakledilecek.Güzel görünmek için ipuçları

İşte çok uzun süre uğraşmadan güzel görünebileceğiniz ipuçları…


Bağdat Caddesi'nde protesto: 'Sessiz kalmıyoruz'

'Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu' üyesi bir grup, Kadıköy'de 19 yaşında bir genç kızın tecavüze uğramasını gösteriyle kınadı. Basın açıklaması yapan grup, Bağdat Caddesi'ne 'Kadın düşmanlığına, cinsel saldırılara sessiz kalmıyoruz' yazılı pankart astı.

El Salvador'da  kadınlara doğum yapmamaları önerildi

El Salvador'da, sivrisineklerin bulaştırdığı ve kusurlu doğumlara neden olan Zika virüsüyle mücadele için kadınlara doğum yapmamaları önerildi.Erkek ile kadın arasındaki 10 komik fark!

Erkek ve kadın arasındaki farkları merak ediyorsanız , işte bu komik farkları sizler için derledik..

''Güzel bir insan ölünce, bir kütüphane yanar''

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, bu sabah geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Koç'un ölümü iş ve sanat dünyasını yasa boğdu. Ünlü isimler sosyal medya hesapları üzerinden Koç ailesine baş sağlığı dileklerinde bulundu.

Doğal kendinden şekilli 11 kaya

Dünyanın en doğal kendinden şekilli 11 kayayı sizler için derledik... Türkiye'deki kayanın şekline çok şaşıracaksınız.

Halit Akçatepe'nin kızı Ebru Bozatlı güzel haberi verdi

Türk sinemasında sayısız filmde rol alan, Hababam Sınıfı’nın “Güdük Necmi”si Halit Akçatepe'den haber var.

Genç kadın, borcunu ödemeyen eski nişanlısını adam tutup kaçırttı

Antalya'da borcunu ödemeyen eski nişanlısını adam tutup kaçırttığı iddia edilen Sibel T. hakkında yakalanma kararı çıkartıldı.

Temizlik hastalığının belirtileri nelerdir?

Halk arasında temizlik hastalığı olarak da bilinen 'obsesif kompulsif kişilik bozukluğu' hem kişiyi hem de kişinin aile ve sosyal çevresini olumsuz etkiliyor. Temizlik hastalığı günümüzde genel olarak kadınlarda gözükmektedir. Uzmanlar bu hastalığın tedavi edilmesi gerektiğini söylüyor.

Saç boyarken bunlara dikkat

Her kadın aynaya baktığında kendinde bir değişiklik güzellik görmek ister. Bunun içinde en kolay yol olarak çareyi saçlarının renklerini değiştirmede bulurlar. Fakat çalışan kadınlar için kuaföre gitmek çoğu zaman imkansız olabiliyor. Bu tür zamanlarda işin içine marketlerde satılan hazır saç boyaları giriyor. Ancak saç boyarken dikkat edilmesi gereken birkaç unsur var. İşte mükemmel sonuç elde etmenin püf noktaları

Hamile kadın kavgayı ayırmak isterken öldürüldü

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde, 30 yaşındaki 5 aylık hamile Makbule Aker, ayırmak istediği kavgada kim tarafından ateşlendiği bilinmeyen tabancadan çıkan kurşunların isabet etmesiyle yaşamını yitirdi.

Kadın subaylar da Sur'da görev alıyor

TÜRK Silahlı Kuvvetleri ile Emniyet güçlerinin Şırnak ve Diyarbakır başta olmak üzere bölgedeki PKK unsurlarına yönelik müşterek operasyonları sürerken, TSK mensubu kadın subayların da harekatlarda görev aldığı ortaya çıktı.

Market sahibi kadın silahlı soyguncuları yaka paça dışarı attı

Çanakkale'de yüzlerini atkıyla kapatan iki soyguncu, tabanca ve bıçakla tehdit ettikleri market sahibi Nur Yılmaz'dan 300 TL vermesini istedi. Ancak, parayı vermeyi kabul etmeyen Yılmaz'ın üzerlerine yürümesi ve yaşanan küçük çaplı arbedenin ardından panikleyen soyguncular, havaya ateş edip kaçmaya çalıştıkları sırada yakalandı.

Kadınlar sokak isimlerini değiştirdi

Kadın Cinayetlerine Karşı Acil Önlem Grubu, 16 Ocak'ta İstanbul Kadıköy'de sokak isimlerini kadın isimleriyle değiştirdi.

DİĞER "en guzel kalcali kadin" LİNKLERi

Natalie Portman - En Güzel Kalçalı Kadınlar Seçildi! - Dünyadan - sayfa 30.span

23 Oca 2013 ... Dans Eden Süper Kalçalı Kadın (Harika Ötesi) ... Bence Türkiyenin En Güzel

5 May 2013 ... 101. Watch Later Muhteşem KalçaJohn FisherFeatured11,423 · 301. Watch

En güzel kalçalı ünlüler - ... En Güzel Bacaklar · En İyi Giyinen Ünlüler · En Çirkin

En Güzel Kalçalı Kadınlar Foto Galerileri. Tarih 22 Mayıs 2013 Kategori Güzeller

diyecek bişi bulamaiyorum çok güzel hastayım bu populara arkadaşlar napiyim

En güzel Latin kalçaları 12. fotoğraf - Latin Amerikalı güzellerin kalçaları bütün