Gaziantep'teki düğün saldırısında 4 çocuğunu kaybetti
Gaziantep'teki IŞİD saldırısında hayatını kaybedenlerin çoğu çocuk; Onlardan 4'ü aynı annenin çocuklarıydı. Acılı anne Emine Ayhan cenaze töreninde ayakta duramadı.

Kızı kanalda kaybolan annenin feryadı: 'Emoşum şaka yaptım de'
Adana'da sulama kanalına düşen 6 yaşındaki Emine Gül, akıntıya kapılarak kayboldu. Annesi Sultan Gül, 'Emoşum şaka yaptım de. Neredesin yavrum' diye gözyaşı döktü.

Emine Erdoğan: ''Ben illegal bir yere mi gelmiş oldum?''
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, açılışına katıldığı İstanbul Moda Akademisi (İMA) ve Dice Kayek'in işbirliği ile gerçekleşen 'İzler: Türk El Sanatları Koleksiyon Sergisi'nde İMA yönetimi ile ilginç bir diyalog yaşadı. Yöneticilerin 'İMA'nın Nişantaşı'nda yer alan binasını boşaltması için 28 Mayıs 2016'ya kadar süre verildiğini, Milli Eğitim Bakanlığı ile yeni protokol imzalanması gerektiğini' belirtmesi üzerine Emine Erdoğan, 'Ben illegal bir yere mi gelmiş oldum' karşılığını verdi.

Anne ile oğluna otomobilde infaz
İzmir'in Çiğli İlçesi'nde, 55 yaşındaki Emine Uysal ile oğlu 34 yaşındaki Harun Erdem, evlerinden çıkıp bindikleri otomobilin içinde tabancayla kurşunlanarak öldürüldü. Kimliği belirlenemeyen saldırgan kaçtı.

Savcılıktan ''Emine Erdoğan'' kararı
CHP İstanbul milletvekili Eren Erdem'in, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan hakkında yaptığı suç duyurusu takipsizlikle sonuçlandı.

Silopi Belediye Eş Başkanı Emine Eser gözaltında
Şırnak'ın Silopi ilçesi Belediye Eş Başkanı DBP'li Emine Esmer, bugün polis tarafından gözaltına alındı. Kahramanmaraş HDP İl Eş Başkanı Erhan Yapıcı da gözaltına alındı.

Erdoğan: 'Bak Emine, en sevdiğin oyuncu'
Eşiyle birlikte İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen bir programa katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 80'ler dizisinde 'Yıldız' rolünü oynayan Özlem Balcı'ya övgüler yağdırdı.

O parti kapanıyor
Emine Ülker Tarhan'ın Genel Başkanı olduğu Anadolu Partisi'nin kapanma kararı aldığı öğrenildi. 2014 yılı Ekim ayında CHP Ankara Milletvekili ve YARSAV eski Başkanı Emine Ülker Tarhan'ın partisinden istifa ederek kurduğu Anadolu Partisi, geride bıraktığı 1 yılın sonunda kapanıyor.

Erdoğan Ankara saldırısının olduğu patlama yerinde
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve Finlandiya Cumhurbaşkanı Sauli Niinistö ile Ankara’ daki saldırının yaşandığı Tren Garı önüne gelerek kırmızı karanfil bıraktı.

Erdoğan çiftinin acı günü
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın amcası Aziz Gülbaran vefat etti. Erdoğan çifti acı haberi alır almaz İstanbul'a taziyeye geldi.

Nurgül Yeşilçay uçaktaki teyze ile birbirine girdi
Tatil dönüşü uçaktaki hosteslerden biri, Yeşilçay'a fındık getirdi. Bunu gören bir kadın yolcu, hostese 'Ünlü olduğu için mi ona fındık verdiniz' deyince ortalık karıştı.

Meral Akşener'e kaset iftirasında büyük destek
Hakkında ortaya atılan kaset iddialarının ardından lider eşlerine çağrı yapan MHP Milletvekili Meral Akşener’e lider eşlerinden destek geldi.

Emine Şenlikoğlu gözaltına alındı
Yazar Emine Şenlikoğlu, Adnan Oktar'ın şikayeti üzerine açılan bir dava kapsamında ifadesi alınmak üzere, Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı.

-