Uymayana ceza var! Valilik kararıyla yasaklandı

ANTALYA Valiliği, 18 yaşından küçük çocukların psikolojik ve fizyolojik gelişimine olumsuz etkisi olabilecek GTA, Call Of Duty, Half Life ve Metin2 gibi oyunların, internet kafelerde ve elektronik oyun yerlerinde oynanmasını il genelinde yasakladı.Enerji obezlerine uygun diyet önerileri

Prof. Dr. Filiz Karaosmanoğlu, evimizde kullandığımız elektrikli aletleri enerji obezleri olarak nitelendirdi ve sözlerine şöyle devam etti: “Enerji obezleri bu cihazları performanslarını düşürmeden enerjiden zayıflatmak aslında sanıldığı kadar zor değil. Bu noktada kadınlara küçük ip uçlarının yer aldığı bir enerji diyeti listesi öneriyorum.” dedi.


Gold Grubu dört şirketi için iflas erteleme istedi

BÜNYESİNDE, Gold Teknoloji Marketleri, GSA Saat mağazaları, Hızlıal.com gibi şirketlerin de bulunduğu Gold Grubu dört büyük şirketi için iflas erteleme istedi. Mahkeme, 1000’e yakın kişinin çalıştığı grubun şirketleri için tedbir kararı verdi. 2012-2014 döneminde 4,7 milyar lira ciro elde eden Gold Grubu’nun dört şirketi artık kayyum denetiminde faaliyet gösterecek.

Burcunuz, ilişkiniz hakkında ne söylüyor?

Yalnız olmaya mahkum musun? En iyi hangi burçlarla anlaşıyorsun? İster inanın ister inanmayın ama burcunuz; ilişki ve yaşam tarzınız hakkında birçok ipucu veriyor.THY pilotundan inanılmaz hata

İstanbul-Oslo seferini yapan THY yolcu uçağı, pilotun elektronik uçuş çantası 'Jeppesen' adı verilen haritayı yanlış alması nedeniyle Atatürk Havalimanı'na geri döndü.

Polis alarmda! Jamer'ları etkisiz hale getiren ''kızılötesi elektronik devre'' kol geziyor

Terör şüphelisi D.Y.'nin siparişle ürettiği 'kızılötesi elektronik devre' polisi alarma geçirdi. Düzenek jamer'ları bile etkisiz hale getirdi. Savcılık ise şüpheliyi serbest bıraktı.

29 Haziran'dan itibaren yeni dönem başlıyor

29 Haziran 2015 tarihinden itibaren elektronik tebligat dönemi başlıyor. Bu tarihten itibaren eskiden kağıt ortamında gönderilen tebliğler, Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) ile gönderilip alınabilecek, tebligatın durumu anlık sorgulanabilecek.

Hükümet yasakladı, Mustafa Sandal iflas etti!

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, elektronik sigara faaliyetleri yapmak için kurduğu Fikiron adl şirketinin kapısına kilit vurdu.

DİĞER "elektronik terazi" LİNKLERi

Elektronik Teraziler uygun fiyatları ve GeT taksitli online alışveriş seçenekleriyle

Elektronik Terazi Elektronik Baskül Elektronik Hassas Terazi Elektronik Tartı

Elektronik terazi için arama sonuçları. Elektronik terazi için benzersiz seçenekler,

PNR MARKA 150 CM X 300 CM EBADLI ELEKTRONİK BASKÜL İMALATI , 3 YIL

Müşteri Memnuniyeti MURBAY, market ekipmanları, elektronik terazi, elektronik

Dikomsan Elektronik Teraziler ve Baskülller, Endüstriyel, Ticari, Hassas Tartılar,

Dibal G-310B MAX.15KG Hassas Elektronik Terazi - Ofis Kırtasiye ve Büro -

Tehlikeli üretim alanlarındaki tartım işlemleri için ideal çözüm. » daha fazlası için.

Akpınar elektronik baskül, terazi, kantar ve tartı aletleri Akpınar Elektronik Baskül

Sağlam Terazi Baskül Tartı Sistemleri Sanayi olarak İkitelli Sanayi Bölgesinde