Öldürülen ağabeyini, cezaevine getirilen tabutunda görebildi
Tabancayla öldürülen ve çarşamba sabahı ormanlık alanda bulunan Sinan Yalçınkaya'nın cenazesi daha önce 2 kişiyi öldürmek suçundan tutuklu bulunan kardeşi Deniz Yalçınkaya'nın son kez görmesi için Bursa H Tipi Cezaevi'ne götürüldü.

İsmail Hacıoğlu ile Duygu Kaya Kumarki evlendi
6 yıllık eşi Vildan Atasever'den geçtiğimiz yıl ocak ayında boşanan oyuncu İsmail Hacıoğlu dün akşam ikinci kez evlendi. (Kelebek)

İzmir'de kan donduran cinayet
İZMİR’in Bornova İlçesi’nde 4 ay önce evlenip eşinin ailesiyle aynı apartmanda yaşamaya başlayan 26 yaşındaki Duygu Şen, evin salonunda boğazından bıçaklanmış halde ölü bulundu. Pembe saplı bıçak genç kadının bir bölümü kesilen boğazında saplı kalırken, acı haberi alan eşi Efe Şen ve yakınları sinir krizi geçirdi.

10 adımda zihinsel detoks!
Yeni bir yıla girmemize sayılı günler kala, çoğu insan kendi kendine geçmiş yılın değerlendirmesini yaparken bir yandan da yeni yılla ile ilgili yeni kararlar alır. Yeni bir yıla girerken düşünce hatalarımızı tespit etmek ve onları geride bırakmaya çalışmak, bir anlamda zihinsel detoks yapmak ise mümkün. US Psikiyatri Enstitüsü’nden Uzman Psikolog Seliyha Dolaşır, yeni yılda ruhumuzu yenilemek için tüyolar verdi.

Dayanıklı kişilerin 11 özelliği
Dayanıklılık, başarılı kişilerin kendilerini bazı şeylerden muaf ederek ekstra çabalarının sonucu ortaya çıkar. Bu yazıda dayanıklılığınızı arttırmanın yöntemlerini ele alacağız.

Oyuncak bebekle duygu sömürüsü
İzmir'de aralarında çok sayıda yabancı uyruklunun da bulunduğu dilencilere yönelik operasyon yapıldı. Yakalanan dilencilerin bazılarının sahte bebekler ile dilendikleri ortaya çıktı.

Sevgiyi gölgeleyecek hediyeler peşine düşmeyin!
Yılbaşı, tüketim açısından en riskli dönemlerden biri. Bütçenizi aşmak istemiyorsanız, pahalı hediyelerin peşine düşmeyin.

Dizi setlerindeki skandal: ''Bebeklerin uykusu gelmesin diye...''
Oyuncular Sendikası Başkanı Meltem Cumbul, dizi setlerindeki yaşanan ağır çalışma koşullarından bahsederek, yasal düzenlemeye ihtiyaç duyulduğunu söyledi. Cumbul “6 aylık bebeğin saatlerce karda, uykusu gelmesin diye gerekirse biberonun içine kahve konarak sınırları zorlanması sadece bir örnek” dedi.

Mideniz değil,''duygularınız aç'' olabilir
Çevrenizde yemek yenildiğinde aslında aç olmasanız bile siz de mutlaka bir şeyler atıştırıyor musunuz? Televizyon karşısında sık sık yemek yiyor musunuz? Geceleri yataktan kalkıyor ve kendinizi buzdolabının önünde buluyorsunuz musunuz?

Genç kadın, Bakan Müezzinoğlu'nun iş teklifini reddetti
Satış temsilcisi genç kadın, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun iş teklifini nazik bir şekilde geri çevirdi.

Bebekler karıştı, anne öldü, doktorlara dava açıldı
İstanbul Ataşehir'de bir hastanede doğum yapan anne, ilk şoku bebeğinin başka bir bebekle karıştırılmasıyla yaşadı. Anne öldü, dava açıldı.

Meltem Cumbul hastaneye kaldırıldı
Ünlü oyuncu Meltem Cumbul tiyatro oyunu için gittiği Kıbrıs'ta fenalaştı. Fırtına nedeniyle astımı nükseden Cumbul, sahne öncesi fenalaşınca İstanbul'a geri döndü.

Çarptı kaçtı davacıyım
Meltem Cumbul omuzuna çarpan sürücüye dava açtı

Survivor All Star'dan elenen Duygu Çetinkaya açtı ağzını yumdu gözünü
Survivor All Star'dan 11 günde elenen Duygu Çetinkaya, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Duygu Çetinkaya 'Eski takım arkadaşınız Duygu Bal hakkında ağır ithamda bulundunuz, neden?' sorusu karşısında olay yaratacak açıklamalar yaptı.

Survivor All Star'da kim elendi?
Survivor All Star'ın ilk eleme gecesi adına yakışır bir biçimde gerçekleşti ve yarışmanın favorilerinde Duygu, Hilmi Cem'le giriştiği SMS yarışında geride kalarak adaya veda eden ilk isim oldu.

Nihat Doğan'dan duygu sömürüsünde son nokta
Özgecan Aslan cinayetinin ardından mini etek giyenlerin tacize uğramasını meşru kılan yorumuyla tepki çeken, önce Survivor kadrosundan çıkarılan, ardından Galatasaray Kulübü üyeliğinden ihracı gündeme gelen Nihat Doğan, son olarak ‘Filistinli kardeşler‘ kozunu oynadı.

-