Aylin Nazlıaka'nın karardan önce ismi silindi
CHP Parti Meclisi tarafından kesin ihraç talebiyle tedbirli olarak Yüksek Disiplin Kurulu'na sevk edilen Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka'nın ismi ve fotoğrafı, partinin internet sitesindeki listelerden çıkarıldı.

Türkiye'nin en popüler bebek isimleri
Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) ve Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) sonuçlarına göre, Türkiye'de 2015 yılında doğan kız bebeklere en çok 'Zeynep', erkek bebeklere ise 'Yusuf' adı verildi.

Kadınlar sokak isimlerini değiştirdi
Kadın Cinayetlerine Karşı Acil Önlem Grubu, 16 Ocak'ta İstanbul Kadıköy'de sokak isimlerini kadın isimleriyle değiştirdi.


Yeraltı dünyasının ünlü ismi gözaltına alındı
Samsun'da yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Sedat Şahin ve yanındaki 7 kişi Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı. Şüphelilerin bulunduğu 2 ayrı otomobilde yapılan aramada 7 ruhsatsız tabanca ele geçirilirken, 6136 sayılı silah kanununa muhalefet suçundan çıkarıldıkları mahkemede serbest bırakıldı.

Ünlü ismi polis her yerde arıyor!
Meryem Uzerli'nin eski sevgilisi Can Ateş'e yakalama kararı çıktı.

Instagram çılgınlığında son nokta
Filtre isimleri bebeklere veriliyor. Hemen her gün milyonlarca fotoğrafın paylaşıldığı ve bebeklerin daha doğar doğmaz ilk fotoğraflarının yayınlandığı Instagram, artık bebeklere isim kaynağı olmaya başladı.

Burak Özçivit, o ismi mekanından kovdu
Oyuncu Burak Özçivit, Barış Egemen Göçmen’i sahibi olduğu mekandan kovdu.

Paris saldırısının kilit ismi Antalya'da yakalandı
Paris'i kana bulayan saldırılarda keşifçi olduğundan şüphelenilen Fas uyruklu IŞİD militanı, Suriye'ye kaçmak isterken Antalya'da yakalandı.

-