Trabzonspor için Leicester City planı
Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta, 2 yıllık anlaşmaya vardıkları Ersun Yanal ile takımın içinde bulunduğu durumu masaya yatırdıklarını ve yarım kalan bir işi tamamlayacaklarına inandığını söylerken Leicester City'nin şampiyonluğunu da incelediklerini belirtti.

Manchester City'den Galatasaray'a mı?
Mustafa Denizli'nin istifasının ardından teknik direktör arayışını sürdüren Galatasaray için flaş bir iddia ortaya atıldı.

Galatasaray, transfer bombasını patlattı
Galatasaray'ın prensipte anlaşmaya vardığı Manchester City’nin Belçikalı stoperi Jason Denayer'in babası ve menajeri bugün İstanbul’a geliyor.

Burcu Esmersoy hackerların kurbanı oldu
Ԍеҫtіğіmіz aylarda tüm ԁünуаԁаkі ünlülегіn kогkulu гüуаѕı olan haсkегlаг, Вuгсu Esmersoy'un bаşınа bеlа oldu. Ünlü ѕunuсunun üѕtѕüz fоtоğгаfı ѕоѕуаl mеԁуаԁа оlау yarattı.

Şaşırtan görüntü
Meksika'nın başkenti Mexico City’de dün gökkuşağı halesiyle çevrelenmiş güneş görüldü. Görüntüler sosyal medyada da dünyanın sonuyla ilgili komik fotoğraf ve yazılarla yankı buldu.

''Karımla yatabilir''
Manchester City'nin yıldızı David Silva için şok bir açıklama geldi...

çArşı Brugge'e karşı! Haklarını 'hack'leyip aldılar!
Club Brugge'ün internet sitesi hacklendi, Çarşı Berlin üyeleri 500 bilet aldı.

Whatsapp'ta sizi bekleyen tehlikeler!
En gözde sohbet uygulaması Whatsapp'ta bu güvenlik sorunlarına dikkat !

Lenovo internet sitesi bu görüntüler ile hacklendi
Son günlerde gündeme çok gelen siber saldırılar ve hack olaylarına Lenovo'ya yapılan hack saldırısıyla bir yenisi daha eklendi.

Lise 1 öğrencisi Çayan Temel Apple'ın açığını buldu, her şeyi bedava indiriyor
Mersin’de okuyan lise birinci sınıf öğrencisi Apple’da açık bulduğunu iddia ederek “Benim için Apple’da her şey bedava” dedi.

IBM uyardı! Arkadaşlık sitelerine dikkat!
Dünyaca ünlü bilişim firması IBM yaptığı araştırmalar sonucunda arkadaşlık sitelerinin yüzde 60’ının güvenlik açığı bulunduğunu açıkladı.

Suriyeli hacker'lardan Türkiye'ye saldırı iddiası
E-posta yazışmaları hack'lendiği öne sürülen isimler içinde çok sayıda Türk bakan, diplomat ve bürokrat da bulunuyor.

Facebook'umu eniştem mi hack'ledi
Bankacı Ş.A. (38), 17 Ekim 2013'te Facebook'undan kendine ait olmayan mesajlar iletildiğini duyunca hesabına girmeyi denedi ama başaramadı.

-