Hakan Şükür'den 200 milyon dolarlık servet açıklaması!
​FETÖ soruşturması kapsamında hakkında yakalama kararı olan ve malvarlığına el konulan olan eski milli futbolcu Hakan Şükür, kendisini Fethullah Gülen ile FETÖ'nün hava kuvvetleri imamı Adil Öksüz'ün görüştürdüğü iddiasını Twitter'dan reddetti. Şükür, ayrıca 200 milyon dolar serveti olmadığını savundu.

Hakan Şükür'e bir şok daha
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sonrası hakkında yakalama kararı çıkarılan Hakan Şükür hakkında, Twitter üzerinden bir kişiye hakaret ettiği iddiasıyla 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Hakan Uzan'ın eski eşi için kırmızı bülten!
Özlem Uzan, 1 milyon 50 bin Euro tutarındaki gayrinakdi krediyi oluşturan teminat mektuplarından 650 bin Euro'luk bölümünü nakde çevirerek bankayı zarara uğrattığı gerekçesiyle yargılanıyor.

Hakan Şükür sessizliğini bozdu!
15 Temmuz darbe girişimi sonrası hakkında yakalama kararı çıkarılan Hakan Şükür ailesinin FETÖ'nün karşısında olduğunu iddia etti.

Yüzbaşı Murat Eren'in cezaevinden çıkar çıkmaz ilk sözleri
Kamuoyunda 'Atabeyler Davası' olarak bilinen davanın tek tutuklu sanığı olan eski Kara Pilot Yüzbaşı Murat Eren, Kartal Açık Ceza ve İnfaz Kurumu’ndan tahliye oldu. Eren cezaevinden çıkar çıkmaz eşine ve kendisini bekleyen yakınlarına sarıldı.

Kumpas Davası'nın tek tutuklu sanığı Murat Eren tahliye edildi
Askeri yargıtay, Kumpas Davası'ndan cezaevindeki tek asker olan Yüzbaşı Murat Eren hakkında tahliye kararı verdi.

Hakan Şükür için yakalama kararı çıkarıldı
Eski Milli Futbolcu Hakan Şükür, sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden yaptığı paylaşımlar nedeniyle ifadesinin alınmasına yönelik hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

Hakan Şükür'ün babası Selmet Şükür tutuklandı
Sakarya'da FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen Hakan Şükür'ün babası Selmet Şükür, savcılık sorgusunun ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

Hakan Şükür'ün babası gözaltında fenalaşıp hastaneye kaldırıldı
Eski milli futbolcu ve milletvekili Hakan Şükür'ün dün gözaltına alınan babası Selmet Şükür, Sakarya Emniyet Müdürlüğünde fenalaşınca hastaneye kaldırıldı.

Hakan Şükür'ün babası gözaltına alındı!
Eski milletvekili Hakan Şükür'ün babası Selmet Şükür, Adapazarı ilçesinde gözaltına alındı.

Hakan Şükür ve babasının mal varlıklarına el konuldu
FETÖ'ye finansman sağladığı belirlenen Hakan Şükür ve babası Selmet Şükür'ün mal varlıklarına el konuldu.

Hakan Ünsal'dan FETÖ itirafları
Galatasaray'ın bir zamanlar en iyi oyuncuları içerisinde seçilen Hakan Ünsal'dan FETÖ'den nasıl ayrıldığına dair samimi itiraflar.

Hakan Şükür ve babası için gözaltı kararı
Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Amerika'da bulunan Hakan Şükür ile babası Sermet Şükür hakkında gözaltı kararı çıkardı.

Ali Ağaoğlu'na: ''Şehit istismarcısı''
Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, darbe girişimi sırasında hayatını kaybedenler için bedelsiz ev yapmak istediğini söyleyen iş adamı Ali Ağaoğlu hakkında, ''İstanbul Levent'teki en değerli askeri araziyi ucuza kapatmak için iştahını kabartması 15 Temmuz şehitlerine açık ve net bir hakarettir' diye yazdı.

Avni Mutlu: ''Kumpasın başında o vardı''
Darbe girişimi soruşturmasında 9 gün gözaltında kaldıktan sonra tutuklanan eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun mahkemedeki ifadesinin detayları ortaya çıktı.

Kumpas sonrası cezaevinde kalan son asker Murat Eren'den yeniden yargılanma talebi
Kumpas davaları nedeniyle cezaevinde kalan son asker olan Atabeyler Davası hükümlüsü eski Pilot Yüzbaşı Murat Eren yeniden yargılama talebinde bulundu. Eren'in avukatı Hüseyin Ersöz, müvekkili hakkındaki infazın durdurulmasını talep etti.

Atalay Demirci gözaltına alındı!
Fethullah Gülen'e yakın isimler Enes Kantarcı ve Hakan Şükür ile yazışmaları ortaya çıkan komedyen Atalay Demirci Ankara'da gözaltına alındı.

Kocabey: ''Hakan Şükür, FETÖ yapılanmasının başıydı''
Galatasaray'ın eski futbolcusu Mustafa Kocabey, Türk futbolundaki FETÖ yapılanması ile ilgili olarak, 'Ben Galatasaray'da oynarken kulüp içerisinde FETÖ yapılanması vardı. Bu sistemin elebaşı Hakan Şükür'dür' dedi

Ortaya çıkan yazışmalar sonrası Atalay Demirci'den açıklama
Twitter hesabı hacklenen Atalay Demirci'nin Hakan Şükür ve Enes Kanter ile yaptığı konuşmalar yayınlandı. Atalay Demirci'nin Enes Kanter'e, 'Tedbiren takibi bırakmak zorundayım kardeşim' diye yazdığı ortaya çıktı. Atalay Demirci görüşmelerin ortaya çıkmasının ardından Instagram hesabından bir açıklama yaptı.

Hakan Şükür'le Atalay Demirci'nin yazışmaları ortaya çıktı
Twitter hesabı hacklenen Atalay Demirci'nin Hakan Şükür'le yaptığı konuşmalar yayınlandı

Hulusi Akar'a Fethullah Gülen'le görüşme teklif eden generalin ifadesi
Darbe girişimi sırasında rehin alınan Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'a ''Sizi kanaat önderimiz Fethullah Gülen ile görüştürelim'' dediği öne sürülen Akıncı Üs Komutanı Tuğgeneral Hakan Evrim, suçlamaları reddetti, ''Gülen'i tanımam'' dedi.

-