2 yaşındaki çocuk H1N1 virüsünden hayatını kaybetti

Tunceli Halk Sağlığı Müdürü Musa Şahin, H1N1 virüsü tespit edilen 2 yaşındaki kız çocuğunun, tedavisi için sevk edildiği Elazığ'da yaşamını yitirdiğini bildirdi.Otomobilin arkasına bağlanan kangal görenleri şoke etti

Ankara'da bir kişi köpeğini otomobilinin arkasına bağlayarak sokak sokak sürükledi. Şahsın 'Köpek benim değil mi istediğim gibi gezdiririm. Kangal cinsi köpeğimi Sivas'tan yeni getirttim. Bacakları açılsın diye bu şekilde yürütüyorum' sözleri sosyal medyada büyük tepki çekti.


Kadın hosteslerin kavgası pilota acil iniş yaptırdı

Amerikan Delta Havayolları’nın Los Angeles’ten Minneapolis’e sefer yapan uçağında iki kadın hostesin yumruk yumruğa kavga etmesi sonucu uçağın pilotu Utah eyaletinin Salt Lake City kentine acil iniş yaptı.

Türk iş adamı domuz gribinden vefat etti

İş görüşmesi için gittiği Vietnam'da domuz gribine yakalanan ve Türkiye'ye getirilemeyen Türk iş adamı, ailesi ve devlet yetkililerinin mücadelesine rağmen hayatını kaybetti.'H1N1 virüsünden 57 kişiyi de kaybettik'

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Zika virüsünün Türkiye'yi şu anda tehdit etmesinin söz konusu olmadığını belirterek, Türkiye'de domuz gribinde hayatını kaybedenlerin sayısına ilişkin bir soruya, 'H1N1 virüsüyle ilgili 480 örnek alındı.​ Bunların yaklaşık 280'inde H1N1 virüsü tespit edildi. 120'sinde de negatif tespit edildi. H1N1 virüsünden 57 kişiyi de kaybettik' dedi.

Giresun'da domuz gribi alarmı

Giresun'da yüksek ateş şikayeti ile hastaneye başvuran 18 kişiden 7'sine H1N1 tanısı konulduğu öğrenildi.

Hamileyken domuz gribine yakalandı doğum yaptı

Kayseri’de domuz gribine yakalanan 35 yaşındaki hamile Telli Yaman, Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’nde hastalığı yendi, hem de sağlıklı kız bebek dünyaya getirdi.

Domuz gribi iki can daha aldı

Domuz gribi can almaya devam ediyor. Denizli'de bir 59 yaşındaki bir kadınla Erzurum'da lösemi hastası bir çocuk H1N1 virüsünden dolayı hayatını kaybetti.

Bingöl'de domuz gribi şüphesiyle tedavi gören kadın öldü

Bingöl'de domuz gribi şüphesiyle Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi gören 48 yaşındaki M.K., hayatını kaybetti. Erzurum'da yapılan tahlil sonuçlarında ise M.K.'nın domuz gribi virüsü taşıdığı ortaya çıktı.

TBMM karıştı! İstiklal Marşı kavgası

Meclis’te akşam saatlerinde AK Parti ve CHP milletvekilleri arasında İstiklal Marşı kavgası yaşandı.

Sağlık Bakanlığı'ndan domuz gribi açıklaması

Sağlık Bakanlığı Grip Bilimsel Danışma Kurulu'nun açıklamasında 'Mevcut verilerin geçtiğimiz yıllardaki grip sezonu verileri ile karşılaştırılması yapıldığında farklı bir durum olmadığı, gribin olağan seyri içerisinde olduğu tespit edilmiştir. Özellikle risk grubunda bulunanlar grip aşılarını grip mevsimi boyunca yaptırabilir' denildi.

Domuz gribi 3 can aldı

Domuz gribi, Batman ve Hatay'da 2'si çocuk 3 kişinin ölümüne yol açtı. Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde ise grip salgını yaşanıyor.

Nedir bu domuz gribi? Ne kadar tanıyoruz?

Gündemden düşmeyen domuz gribi Türkiye’de ilk kez 2009 yılında görüldü. Bir zamanlar sadece domuzları hasta eden bu virüs bugün insan sağlığını, hatta yaşamını tehdit ediyor.

Facebook'ta aşiret kavgası: 'Bunu bulun yoksa...'

Erzurum'da sosyal medya sitesi facebookta sahte hesap açarak hakaret içerikli paylaşımlarda bulunan kimliği belirsiz bir kişi, aşiret fertlerini birbirine düşürdü. Sahte hesaptan paylaşımlar üzerine yaklaşık 1 haftadır aşiret kolları arasında silahlı, bıçaklı kavgalar meydana gelirken, emniyet yetkililerinden kimliği belirsiz şüphelinin bulunması istendi.

 Kronik hastalar ve çocukları tehdit eden virüs

Domuz gribi A(H1N1) tipi virüsten kaynaklanan, insanlarda hastalığa yol açan viral bir hastalıktır. Bu virüse 'domuz gribi' denmesinin sebebi, domuzlarda görülen grip virüslerine çok benzemesidir. Domuz gribi virüsü insan, domuz ve kuş virüslerinin bir karışımıdır. Domuz gribi, mevsimsel griple aynı şekilde bulaşır.

DİĞER "domuz kangal kavgası" LİNKLERi

kangal kopekleri vs domuz avi

kangal domuz avı | İzlesene.com Video

kangal köpekleri domuzu boğması | İzlesene.com Video

"kangal domuz dövüşü" etiketine, anahtar kelimesine ya da konusuna göre

domuz we 2 pitbull.... - Dailymotion video

Kangallar Domuzu Boğuyor - Av sitesi

12 Ara 2011 ... Sivas kangalı olarak dünyada ünü olan sürüye sadıklığınca bilinir Gerektiğinde

Kurt ile Domuz Boğuşması | Usta Avcılar

Kangal köpeklerinin yakaladığı domuz Videosu En Çok İzlenen ...

Kangallar ,domuzlar Videosu En Çok İzlenen Videolar - Mynet Video