''Buz gibi evde aç yatıyorum''
AĞRI’nın Doğubayazıt ilçesinde babadan kalma harabeye dönen kerpiç evde yaşam mücadelesi veren 70 yaşındaki Bedevi Çelik, buz gibi evde hasta olurken, çoğu gece de aç yattığını söylüyor.

PKK'nın hain saldırı planını kahraman şoför önledi
Yol kesip LNG yüklü araca bomba yükleyen ve araca binen PKK'lı terörist karakolu havaya uçuracaktı. Şoför karakola 300 metre kala kamyondan atladı ve askerleri uyardı.

Karakola bombalı saldırı sonrası bugün ikinci saldırı düzenlendi
Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesindeki Karabulak Jandarma Karakolu'na 8 gün önce 2 ton patlayıcı ile yapılan bombalı saldırı sonrası bugün 2'nci kez saldırı düzenlendi.


Yol kesen PKK 1 çavuşu şehit etti, otobüse ateş açtı, 3 TIR ve 1 kamyonu yaktı!
Doğubayazıt ile Çaldıran'ı birbirine bağlayan karayolunda araç yakan teröristler, 1 uzman çavuşu şehit etti, İranlı otobüs muavinini öldürdü, 3 İranlıyı da yaraladı.

Doğubayazıt'ta PKK ile çatışma: 1'i ağır 3 asker yaralandı
Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesi'nde Ağrı Dağı'nın eteklerinde jandarma ile PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada, 1'i ağır 3 asker yaralandı.

PKK doğalgaz boru hattını ateşe verdi
AĞRI’nın Doğubayazıt ilçesinde PKK’lılar tarafından ateşe verilen doğalgaz boru hattında patlama meydana geldi.

Yollar kesildi, tırlar ateşe verildi
Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesi'nde dün gece PKK'lı grup, Gürbulak ve Iğdır yollarını kesti, TIR'lara mototof kokteyli atıp, otomatik tüfeklerle ateş açtı. Saldırılarda 3 TIR yandı, 1 İranlı da yaralandı. Bölgede güvenlik güçlerinin operasyonları sürüyor.

9 kişilik aileden geriye bir tek o kaldı!
Ağrı’nın Doğubayazıt İlçesi’ne bağlı Alıntepe Köyü’ndeki evlerinde ölü bulunan Zeyat Ailesi’nin 8 ferdinin cenazeleri, gözyaşları içinde yan yana toprağa verildi. Ailenin İstanbul çalışan en büyük oğlu 19 yaşındaki Kemal Zeyat, tabutları görünce sinir krizleri geçirdi.

Ağrı'da facia: Anne ve baba ile 6 çocuğu ölü bulundu
Ağrı'nın Doğubeyazıt İlçesine bağlı Alıntepe Köyü'nde oturan Antika ve Abdulkadir Zeyat çifti ile 6 çocuğu, evde ölü bulundu. Ölüm nedenleri henüz belirlenemedi.

-