FETÖ'nün ''Deniz Kuvvetleri İmamı'' gözaltında
Fetullahçı Terör Örgütü'nün 'Deniz Kuvvetleri İmamı' olduğu ileri sürülen Orhan Sipahioğlu İstanbul'da yakalandı. Örgütün 'Hava Kuvvetleri İmamı' Adil Öksüz ise hala firarda.

Karadeniz'de korkutan görüntü
Ordu’nun Perşembe ilçesinde sahilden yaklaşık bir kilometre açıkta sabah saatlerinde hortum oluştu.

Kara ve Deniz Kuvvetleri'nde 820 personel ordudan atıldı
Milli Savunma Bakanlığı, FETÖ soruşturması kapsamında Kara ve Deniz Kuvvetleri'nde 648'i tutuklu 820 personelin ordudan ihraç edildiğini açıkladı.

Kaybolan 25 aylık Deniz bebek bulundu
Karaman'da ailesi ile birlikte yaylada kaldıkları çadırın önünde oynarken aniden kaybolan 25 aylık Deniz Yazıcı sabah saatlerinde bulundu.

25 aylık bebek yaylada kayboldu!
Karaman'da ailesi ile birlikte yaylada kaldıkları çadırın önünde oynarken aniden kaybolan 25 aylık Deniz Yazıcı'yı bulmak için çalışma başlatıldı.

Kaset kumpasında 38 tutuklama
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından CHP Antalya Milletvekili Baykal ve bazı eski MHP'li milletvekillerine ait olduğu iddia edilen görüntülere ilişkin soruşturma kapsamında mahkemeye çıkarılan 47 kişiden 38'i tutuklandı

Baykal’ın kızını FETO’cü diye gözaltına alacaklardı!
Akdeniz Üniversitesi’nde Aslı Baykal Ataman’ın odasını basan polis, arama yapmak istedi. Devreye giren baba Deniz Baykal, Adalet Bakanı ve savcıyla görüştü. “Yanlışlık olmuş” denildi ve polisler odayı terk etti...

FETÖ'nün kaset şantajları!
Yeni Akit gazetesi yazarı Nurettin Veren, Türkiye'nin Gündemi programına konuk oldu. FETÖ'nün yatak odası şantajlarına değinen veren, Baykal'a kaset komplosunun örgüt tarafından yapıldığını ileri sürdü.

Deniz Baykal: ''Darbecileri kim besledi?''
CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 'Biz şimdi mücadele ediyoruz, yapacak bir şey yok' diyorlar. Buraya nasıl geldi, kim getirdi? Şimdi darbe diye tarikat siyaset girişimi ülkenin önüne geldi. Bunları kim besledi kardeşim?' dedi.

Habervaktim'in kurucusu, Deniz Baykal haberinden gözaltına alındı
Vahdet Gazetesi'nin kurucusu olan Yener Deniz, habervaktim sitesindeki Deniz Baykal'a kaset tuzağı haberi yaptığından ötürü gözaltına alındı.

''Yarın büyük bir kelle alacağız''
Darbeci Tuğgeneral Deniz Kartepe'nin ifadeleri ortaya çıktı. 8. Ana Jet Üs Komutanı Kartepe,Hava Kuvvetleri Albay Ali Durmuş'un darbe girişiminden bir gün önce Diyarbakır'daki evine geldiğini doğruladı.

Medeniyetten uzakta su üstünde bir ömür
Fransız fotoğrafçı Réhahn Croquevielle, hayatlarını su üstünde geçiren 'Bajau'ların yaşamına ışık tutan birbirinden ilginç fotoğraflar çekti.

Zıpkınla avlananlar askeri tesis yakınında buldu, deniz polisi alarma geçti
​İzmir'in Urla ilçesindeki Menteş Askeri Tesisleri yakınında, zıpkınla av için dalış yapan kişiler tarafından denizde 5 bilgisayar belleği bulundu. Deniz polisi tarafından çıkarılan bellekler, incelemeye gönderildi.

Deniz Baykal'dan çok konuşulacak Fethullah Gülen açıklaması
Kaset komplosuyla CHP Genelş Başkanlığı'ndan istfia eden Deniz Baykal'ın veda konuşmasında Fethullah Gülen ile ilgili yaptığı açıklamalar çok konuşulmuştu. Baykal, o gün yaptığı açıklamaların hala arkasında olduğunu söyledi.

Komplo kasetleri C Şube'den
Deniz Baykal ve eski MHP’li vekillere yönelik kaset komplosunda, Hrant Dink cinayeti ve usulsüz dinlemelerle gündeme gelen İstihbarat Dairesi C Şubesi’nin rolü olduğu belirlendi. İddiaya göre komplo kurulacak siyasilerin listesini ‘Emniyet imamı’ Osman Hilmi Özdil, İstihbarat Dairesi’ne verdi. Polisler evlere girip televizyon, saksı ve dolaplara kamera koydu. Elde edilen görüntüler Özdil’e verildi.

CHP'li Deniz Baykal ifade verdi!
CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Antalya Adliyesi'nde ifade verdi. Baykal, milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılmasıyla ilgili hakkında düzenlenen bir fezleke nedeniyle ifade verdiğini söyledi.

Kaset soruşturmasında 120 kişi hakkında gözaltı kararı
Deniz Baykal ve MHP'li eski vekillerin kasetleri ile ilgili yürütülen soruşturma kapsamında 31'i başka soruşturmalardan tutuklu 120 kişi hakkında gözaltı kararı verildi.

Akıncı 4. Ana Jet Üssü Komutanı ve İstanbul Kuzey Deniz Saha Komutanı tutuklandı
Akıncı 4. Ana Jet Üssü Komutanı Tuğgeneral Hakan Evrim ile İstanbul Kuzey Deniz Saha Komutanı Koramiral Ömer Faruk Harmancık tutuklandı.

Yüzlerce kişi denize atlayarak kurtulmuş!
Nice'de gerçekleşen saldırıda insanların kurtulmak için kafe ve restoranlara sığındığı pek çok kişinin ise denize atladığı ortaya çıktı.

İlk defa Samsun'da yapılıyor
Samsun'da büyük bölümü deniz doldurarak yapılan golf sahasında sona yaklaşıldığı bildirildi.

Denizin ortasındaki kayalıkta mucize! Görenler hayrete düşüyor
Balıkesir'in Edremit İlçesi Akçay Mahallesi'nde denizin içindeki kayalıktan çıkan tatlı su, hem eşsiz görüntüsü, hem de lezzetiyle dikkat çekti.

-