Herkes bu oyunu konuşuyor! ''Avataria'' adlı oyunda küçük çocukları tuzağa düşürerek...
Facebook'ta özellikle çocukların ilgi gösterdiği 'Avataria' adlı bir oyunda, küçük çocukların tuzağa düşürülerek taciz edildiği ortaya çıktı. Şimdi aileler çocuklarını bu tür oyunlardan ve oyunlarda çocuklarının karşılaşabileceği istismarlardan nasıl koruyacaklarını düşünüyor.

Halk Oyunu'nu ''zina'' olarak gören müdür yardımcısına halk oyunlu protesto
Malatya Gazi Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Nevzat Turan'ın, sosyal medyadaki paylaşımında halk oyunlarını 'zina' olarak nitelemesine tepki gösteren CHP'liler okul önünde davul zurna eşliğinde halk oyunu oynayarak protesto gösterisi yaptı.

Lise müdür yardımcısından skandal paylaşım
Malatya'da bir müdür yardımcısı sosyal medya hesabı üzerinden halk oyunu oynayan gençlerin fotoğrafını paylaşarak 'Hangi baba 16- 17 yaşındaki kızının elini bir erkeğin tutmasını, diz dize, göz göze, kol kola sarmaş dolaş halt oyunu oynamasını ister. Namusu için cinayet işleyen adam buna izin verir mi?' ifadelerini kullandı. CHP'li Ağbaba müdür yardımcısına tepki gösterdi.

Çocukların bomba oyunu karakolda bitti!
Ankara'nın Keçiören ilçesinde iki çocuğun bomba süsü verdikleri ve otobüs durağına koydukları düzenek, caddenin trafiğe kapatılmasının ardından uzman ekibin incelemesiyle kaldırıldı. İki çocuk, oyun amaçlı bomba süsü verdikleri düzenek yüzünden karakola götürüldü.

İşte dolandırıcıların son oyunu
'Evim Şahane' programının ismini kullanarak 'Şahene Evler' diye broşür bastıran dolandırıcılar, 'Selim Bey evinize gelecek' diyerek para topluyor.

AK Partinin oyunu arttıran 6 önemli neden
Türkiye'nin 5 ay sonra yaşadığı ikinci seçim, tüm dengeleri değiştirdi. Bu süreçte yaşanan terör olayları ve AK Parti’nin yenilenen ekonomi vaatleri, istikrar isteyen seçmende karşılık buldu.

Başbakan Ahmet Davutoğlu oyunu kullandı
Başbakan Ahmet Davutoğlu oyunu memleketi Konya’da kullandı.

Lüks düşkünü kızların kirli oyunu
İki genç kadın 12 yaşındaki komşu çocuğunu kandırıp mağazalardan hırsızlık yaptırdı. AVM'lerde beğendikleri kıyafetleri çocuğa çaldıran iki kız kameralarından kaçamadı.

AKP'nin Yozgat mitinginde yapılan ''kamera oyunu''
Başbakan Davutoğlu'nun Yozgat mitinginde, TRT'de yayınlanan görüntülerde Başbakan'ın büyük bir kalabalığa seslendiği görünüyor...

En trajik bilgisayar oyunu
Ryan ABD'de yaşayan bilgisayar oyunu tasarımcısı Ryan Green, 5 yaşındayken kanserden yaşamını yitiren oğlunun anısına bilgisayar oyunu tasarladı. Ölmek üzere olan bir çocuğun hikayesini anlatan oyun belgesele konu oldu.

Son zamanların en iyi 5 Android oyunu
Oyun dünyası mobile kayıyor. İşte Andoid için sizin için seçtiğimiz 5 oyun..

-