Çocukların bomba oyunu karakolda bitti!
Ankara'nın Keçiören ilçesinde iki çocuğun bomba süsü verdikleri ve otobüs durağına koydukları düzenek, caddenin trafiğe kapatılmasının ardından uzman ekibin incelemesiyle kaldırıldı. İki çocuk, oyun amaçlı bomba süsü verdikleri düzenek yüzünden karakola götürüldü.

İşte dolandırıcıların son oyunu
'Evim Şahane' programının ismini kullanarak 'Şahene Evler' diye broşür bastıran dolandırıcılar, 'Selim Bey evinize gelecek' diyerek para topluyor.

AK Partinin oyunu arttıran 6 önemli neden
Türkiye'nin 5 ay sonra yaşadığı ikinci seçim, tüm dengeleri değiştirdi. Bu süreçte yaşanan terör olayları ve AK Parti’nin yenilenen ekonomi vaatleri, istikrar isteyen seçmende karşılık buldu.


Başbakan Ahmet Davutoğlu oyunu kullandı
Başbakan Ahmet Davutoğlu oyunu memleketi Konya’da kullandı.

Lüks düşkünü kızların kirli oyunu
İki genç kadın 12 yaşındaki komşu çocuğunu kandırıp mağazalardan hırsızlık yaptırdı. AVM'lerde beğendikleri kıyafetleri çocuğa çaldıran iki kız kameralarından kaçamadı.

AKP'nin Yozgat mitinginde yapılan ''kamera oyunu''
Başbakan Davutoğlu'nun Yozgat mitinginde, TRT'de yayınlanan görüntülerde Başbakan'ın büyük bir kalabalığa seslendiği görünüyor...

En trajik bilgisayar oyunu
Ryan ABD'de yaşayan bilgisayar oyunu tasarımcısı Ryan Green, 5 yaşındayken kanserden yaşamını yitiren oğlunun anısına bilgisayar oyunu tasarladı. Ölmek üzere olan bir çocuğun hikayesini anlatan oyun belgesele konu oldu.

Son zamanların en iyi 5 Android oyunu
Oyun dünyası mobile kayıyor. İşte Andoid için sizin için seçtiğimiz 5 oyun..

-