Danimarka mültecilerin parasına el koyacak

Danimarka Meclisi, sığınmacıların ziynet eşyaları ve paralarına el konulmasını öngören yasa tasarını kabul etti.İnsanlar sizi sevsin istiyorsanız dikkat etmeniz gereken 5 şey!

Vücut dili, hem özel hayatımızı ve hem de iş hayatımızı bütünüyle etkileyen bir konu. Bu konuda pek çok makale okuyoruz, seminerlere katılıyoruz, bazılarımız eğitimler alıyor. Ancak bazı küçük ve sonuçları kanıtlanmış öneriyle özellikle girişimciler için iş hayatınızda daha iyi iletişim kurmanızı sağlayacak birkaç önerimiz var.


Sözünüzü geçirmek İçin 10 psikolojik taktik

İnsanlara İstediğinizi Yaptırmak İçin Kullanabileceğiniz 10 Psikolojik Hile İnsanların sizi dinlemesini sağlamak için CEO olmanıza gerek yok. Psikolojik araştırmalara göre, insanları ikna etmek için kullanabileceğiniz birçok yol var ve bunların çoğunu insanlar fark etmiyor bile.

AB üç ülkeyi olağanüstü toplantıya çağırdı

Avrupa Birliği Göç, İçişleri ve Vatandaşlık Komisyonu Başkanı Dimitris Avromopoulos; İsveç, Almanya ve Danimarka’yı yarın olağanüstü toplantıya çağırdığını Twitter hesabından duyurdu.Schengen çöktü!

Mülteci krizi Avrupa’da serbest dolaşımın altını oymaya devam ediyor. Üye birçok ülke birlik politikalarıyla çelişen düzenlemeleri hayata geçiriyor. İsveç dün gece yarısından itibaren Danimarka sınırında kontrollere başladı.

Karşınızdaki erkek bu hareketi yapıyorsa...

Bu işaretler hemen göze çarpmıyor ancak size erkek arkadaşınız veya eşinizin aklından neler geçtiğini gerçekten kavrama yetisi verebilir.

 Onu 3 adımda ayarlayın!

Ne kadar da şirin, öyle değil mi? Onu elde edebilmek için serseri mayın gibi davranmamalı, bunun bir taktik işi olduğunu bilmelisiniz!

Türk işaret dili sözlüğü hazır

Türkiye'deki bir milyona yakın işitme engellinin artık yeni bir sözlüğü var. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, 800 bin sözcüğün bulunduğu işaret dili sözlüğü hazırladı.

Dua eden Müslüman uçaktan atıldı

Danimarka'da, dua ettiği için bir yolcunun şikayetine maruz kalan bir Müslüman genç, güvenlik gerekçesiyle Kopenhag-Paris uçağından indirildi.

İyi bir iletişim için yapmanız gereken 5 şey!

Vücut dili, hem özel hayatımızı hem de iş hayatımızı bütünüyle etkiliyor. Bu konuda pek çok makale okuyoruz, seminerlere katılıyoruz, bazılarımız eğitimler alıyor. Ancak bazı küçük ve sonuçları kanıtlanmış önerilerle, özellikle girişimciler için iş hayatınızda daha iyi iletişim kurmanızı sağlayacak birkaç önerimiz var.

Doğum oranı artsın diye kamu spotu yayınladılar!

Doğum oranı son yılların en düşük seviyesine inen Danimarka'da Sağlık Bakanlığı, insanları sevişmeye teşvik edecek bir kamu spotu yayınladı.

Yatakta Suriyeli sevgilisi yerine karısıyla karşılaşınca... Dili tutuldu

Film gibi olay, Suriyeli mültecilerin en yoğun göç ettiği şehirlerden Kilis’te yaşandı. 3 çocuk babası iş adamı A.U. (49), yasak aşk yaşadığı Suriyeli Ayşa A.’ya ev kiralayıp sık sık ziyaretine gitmeye başladı.

Sabaha kadar IŞİD videosu izledi, annesini kesti

15 yaşındaki Danimarkalı Lisa Borch İngiliz tutsaklar David Haines ve Alan Henning'in IŞİD militanları tarafından kafalarının kesildiği videoları izledikten bir kaç dakika sonra annesini 20 kez bıçaklayarak öldürdü.

Bu şehre yeni taşınanlara ev ve araba bedava!

Taşradan büyük şehirlere göçün orаnı yüzdе 23'lere ulaşırken, belediyeler göçün önlеnmеsi için hükümеttеn gеrеkli önlemleri almasını istediler. Belediyelerin alınmasını istedikleri önlеmlеr arasında küçük tаşrа şehirleri ve kasabalardaki vеrgilеrin ya tam kaldırılması ya da düşürülmesi gibi talepler var.

Sevginin etiketi yoktur! Video..

Sevgi'nin dili, dini, rengi yoktur

DİĞER "danimarka dili" LİNKLERi

Resmî durum. Resmî dil olduğu ülkeler, Danimarka · Grönland · Faroe Adaları ·

Resmî dil(ler) · Danca1. Etnik gruplar ... Grönland ve Faroe Adaları da Danimarka

Ücretsiz İngilizce sözlükte danimarka dili ın karşılığı. Daha fazla İngilizce çeviri

Danimarkanın resmi dili nedir Bütün sorularınıza Cevaplar. Biz bütün Soruları

Eğer 18 yaşını doldurduysanız, Danimarka da oturma izniniz ve Nüfus

DANİMARKA DİLİ KONUŞMA KILAVUZU (SÖZLÜKLÜ) adlı kitap ile ilgili tanıtım

Danimarka Dili Konuşma Kılavuzu, Ata Karatay, , DANIMARKA DILI KONUŞMA

Danimarka dili >> İngilizce <> Türkçe, İngilizce Sözlük, İngilizce Türkçe Sözlük,