Güvercinler kanser tedavisinde umut oldu!

Hastaneler yakında doktorlar yerine güvercinleri çalıştırmaya başlayacak. Çünkü bu sevimli dostlarımızın meme kanserini teşhis edebildiği bilimsel olarak ispatlandı.Sabaha kadar IŞİD videosu izledi, annesini kesti

15 yaşındaki Danimarkalı Lisa Borch İngiliz tutsaklar David Haines ve Alan Henning'in IŞİD militanları tarafından kafalarının kesildiği videoları izledikten bir kaç dakika sonra annesini 20 kez bıçaklayarak öldürdü.


256 yaşına kadar yaşayan adam uzun yaşamın sırrını açıkladı: Kaplumbağa, güvercin, köpek

Öldüğünde 256 yaşındaydı... Time dergisine haber oldu. Çinli adam 250 yıl yaşamanın sırrını söylemişti. Uzun yaşamının sırrı 'Köpek - Güvercin - Kaplumbağa' üçlüsünde yatıyor.

IŞİD'den katliam çağrısı: 'Ramazan'da Şiileri ve 'dönek' Müslümanları öldürün'

Ortadoğu'yu kana bulayan terör örgütü IŞİD'den Ramazan Ayı'nda katliam çağrısı yapıldı.Drone ile balık avlandı, videosu 300 bin rekor izleme aldı

İlk çıktığı günden bu yana farklı alanlarda kullanılar Drone’lar yaratıcılığın sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Ülkemizde küçük çocuk gibi bakkala sigara almaya gönderilen Drone’lar bu sefer sosyal medyaya farklı bir kulvardan girmeye hazırlanıyor.

Deniz Gezmiş 68. yaşında! İdam karar anı videosu

Deniz Gezmiş, 68. doğum gününde anılıyor. 6 Mayıs 1972 tarihinde 2 arkadaşıyla beraber idam edilen Deniz Gezmiş 68 yaşında.

Just Cause 3'ten ilk tanıtım videosu geldi

Üzerinde 2 yıldır çalışılan Just Cause 3'ün ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. İlk fragmanda oyun hakkında bilgiler olmasa da anladığımız kadarıyla önceki Just Cause oyunlarında olduğu gibi yine yakıp yıkacağız.

Samsung Galaxy S6'nın ilk tanıtım videosu yayınlandı

​Samsung’un 1-5 Mart tarihleri arasında düzenlenecek MWC 2015 fuarında tanıtacağı son akıllı telefonu Galaxy S6’nın ilk tanıtım videosu, Samsung’a ait resmi Twitter hesabı üzerinden yayınlandı.

Güneş fırtınalarının tarihi videosu

NASA tarafından oluşturulan videoda 5 yıl içerisinde çekilen görüntüler birleştirildi.

Project Cars'ın gerçekçilik videosu yayınlandı

Kendi kulvarındaki oyunlara göre oldukça dikkat çeken Project Cars’ın yeni bir videosu yayınlandı. Grafik kalitesiyle dikkat çeken oyun daha piyasaya çıkmadan yarış oyuncularının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

DİĞER "dönek güvercin videosu" LİNKLERi