Eltisinin çocuklarını çuvala koyup kuyuya attı, 10 yaşındaki Mehmet Ali hayatını kaybetti
Kayseri’nin Tomarza ilçesinde 3 yıl önce eşinden boşanan 28 yaşındaki Rukiye T., iddiaya göre kıskançlık ve intikam için, eski eltisinin 2 çocuğunu dövdükten sonra ayrı çuvallara koyup kuyuya attı. Kuyuya atılan iki kardeşten 10 yaşındaki Mehmet Ali öldü, 7 yaşındaki Eylül ise hastaneye kaldırıldı.

Oğlunun cenazesini çuvalda taşıyan baba isyan etti
Van Gürpınar Yalınca Köyü’nde, hayatını kaybeden 3 yaşındaki oğlu Muharrem’in cenazesini çuvala koyup karla kaplı yolda 16 kilometre sırtında taşıyan Abdulvahap Taş’ın acısı bir kat daha arttı.

İncirlik Üssü'nde ABD askerine çuval geçirmeye çalıştılar
Adana'daki İncirlik Üssü'nde, ABD askerinin başına çuval geçirmeye çalışan Türkiye Gençlik Birliği (TGB) İl Başkanı Yalçın Semir Akarsu ile Cenk Kızılırmak gözaltına alındı.

Çuval çuval yaktılar
Uşak'ta, güvenlik güçlerince 10 yılda gerçekleştirilen 180 operasyonda ele geçirilen 800 kilogram esrar ve çeşitli uyuşturucu maddeler yakılarak imha edildi.

Ayağında terlik, elinde bir çuval parayla İstanbul'a geldi
ABD'li Floyd Mayweather, bir torba dolusu parayla İstanbul'a gelirken şampiyon boksörün ayağındaki terlik dikkat çekti.

Fotoğraftaki çuval taşıyan kişiyi tanıdız mı?
Barack Obama, Kenya'ya ABD Başkanı olarak ilk kez gitti. Ancak Obama'nın Kenya'ya ilk ziyareti, 1987'de henüz 20'li yaşlarındaykendi. Obama'nın işte o ilk ziyaretine ait daha önce yayınlanmamış fotoğrafları ortaya çıktı.

'Bomba yapımında kullanılan gübre Türkiye'den IŞİD'e gidiyor'
New York Times gazetesi, Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinden IŞİD kontrolündeki Tel Abyad'a taşınan gübrelerin bomba yapımında kullanıldığını iddia etti.

Bu çuvallarda ne var?
Balıkesir'de meyve fidanı dikili bir arazide yaklaşık 30 TIR dolusu 'tehlikeli' olabileceği bildirilen atık bulundu.

Acılı babaya kanlı çuval!
CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün, 9 Aralık 2012'de askerdeyken şehit olan Uysal Doğan'ın Antalya'da yaşayan ailesinin 3 gün önce Genelkurmay'ın bir sürpriziyle karşılaştıklarını söyledi. Aygün, 'Genelkurmay, aileye çocuklarının kanlı giysileri ve özel eşyalarını gönderdi' dedi.

-