Sözde doktor, yüzüne çimento ve lastik dolgu macunu enjekte etti
Rajee Narinesingh isimli transeksüel kadın, yanaklarına, çenesine ve dudaklarına yasadışı yollarla dolgu yaptırdı. Sözde doktor yüzüne çimento ve lastik dolgu macunu enjekte etti.

Foça’da mülteci faciası
İzmir’in Foça İlçesi, Aslanburnu Mevkii’nde kaçakları taşıyan lastik bot alabora oldu, 3 çocuğun cesedine ulaşılırken, 8 kişi ise kurtarıldı.

Ege'de yine facia! 1'i bebek, 6'sı çocuk 13 ölü
Ege Denizi'nde, sığınmacıları taşıyan lastik botun Bulamaç Adası (Farmakonisi) yakınlarında batması sonucu 7'si çocuk 13 kişinin öldüğü bildirildi.

Umut yolculuğunda 9 kişi daha hayatını kaybetti
Bodrum'dan Yunanistan'ın İstanköy Adası'na geçmek isteyenleri taşıyan bot Yunan karasularında battı. Bottaki 18 kişiden 9'u yaşamını yitirdi.

Ege'de bir facia daha!
Aydın'ın Kuşadası ilçesinde, içinde 30 umut yolcusunun bulunduğu lastik bot battı. Sahil Güvenlik 15 kaçağı kurtarırken, denizde kaybolan diğerlerinin bulunması için havadan ve karadan arama kurtarma çalışması başlatıldı.

Denizde bulunan boş lastik bot Bodrum'u hareketlendirdi
Bodrum açıklarında balıkçılar tarafından bulunan boş lastik bot, Sahil Güvenlik ekiplerini alarma geçirdi.

Evde canı sıkılınca
Eski patlamış traktör lastiğiyle mucize

Plakasız araçlara ''Lastik indirmek dahil her türlü müdahalede bulunun''
MHP milletvekili Lütfü Türkkan ise Twitter hesabından şu mesajı paylaştı: Plakasız araç kullanımına müsaade etmeyin. Lastik indirmek dahil her türlü müdahalede bulunun ama oy çuvallarının o araçlarla nakline müsaade etmeyin.

Bodrum'da 3 kaçak grup lastik botla Yunanistan'a kaçmaya çalıştı
Bodrum'da aralarında yarım saat bulunan kaçış saatleri ile Yunanistan'a kaçmaya çalışan 3 grup DHA kameralarına takıldı.

-