Seri katil Atalay Filiz hakkında yeni iddianame
İstanbul ve Ankara'daki 3 cinayetin zanlısı olarak tutuklu bulunan Atalay Filiz hakkında, başkalarına ait kimlik bilgilerini kullandığı gerekçesiyle 'resmi belgede sahtecilik' suçundan 35 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.

Oğlunu seri katil Atalay Filiz öldürmüştü! Acılı baba, emir komutayı aldı
Darbe girişimiyle ilgili çok çarpıcı bir detay ortaya çıktı. Seri katil Atalay Filiz'in 2013 yılında Ankara'da öldürdüğü Göktuğ Demirarslan'ın acılı babası Hava Kuvvetleri Kurmay Başkanı Korgeneral H. Hüseyin Demirarslan'ın, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal'ın darbeciler tarafından rehin alınmasından sonra emir komutayı aldığı belirlendi.

Seri katil Atalay Filiz Adli Tıp'ta
Akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti amacıyla çeşitli tetkiklerden geçirilen Atalay Filiz yeniden cezaevine gönderildi.

Anne katilinin hatıra defterinde şoke eden notlar!
Sarıyer'de bir bankada üst düzey yöneticilik yapan annesini boğarak öldürdüğü gerekçesiyle yargılanan kadının yargılanmasına devam edildi. Şikayetçiler tarafından sanık A.S'nin hatıra defteri mahkemeye sunuldu.

''Uzun zamandan beri ilk kez yatakta yatacağım''
İzmir'de bindiği bir dolmuşta yolcuların dikkati sayesinde yakalanan Atalay Filiz ilk gecesini uyuyarak geçirdi. Atalay Filiz’in, kendisini koğuşa getiren görevlilere, “Uzun zamandan beri ilk kez yatakta yatacağım” dediği öne sürüldü. Filiz geceyi uyuyarak geçirse de çok erken saatte uyandı. Atalay Filiz sabah kahvaltısını getiren görevliye, okuyacak bir şeyleri nereden bulabileceğini sordu.

Katil kocayı yakalatan görüntü!
İzmir’de eşini öldürmekle suçlanan Ahmet Polat, arabalı vapurun kamera kayıtları ile tutuklandı. Görüntülerde denize poşet atan zanlının cinayet silahını böyle yok ettiği sanılıyor.

Seri katil Atalay Filiz'in ilk ifadesi: Dağlık arazide kurbağa, böcek yedim
Hürriyet'in haberine göre, İzmir'de yakalanan seri cinayet zanlısı Atalay Filiz'in, bindiği minibüste kendisini tanıyan bir vatandaşın ihbarı üzerine polis tarafından düzenlenen operasyonla yakalandığı öğrenildi. Menderes İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen Filiz, ilk ifadesinde, bir süredir Gümüldür civarında dağlık arazide saklandığını ve hayatta kalmak için kurbağa, böcek yediğini söylediği öğrenildi.

Atalay Filiz İzmir'de yakalandı
İstanbul ve Ankara'da öldürülen 3 kişinin katil zanlısı olarak aranan Atalay Filiz, İzmir'in Menderes ilçesinde bir parkta yakalandı. Anadolu Ajansı ise, Filiz'in ihbar üzerine İzmir'e giden bir minibüste yakalandığını duyurdu.

Seri katil Atalay Filiz'in buluştuğu avukat gözaltında
3 kişiyi öldürmekten aranan seri katil Atalay Filiz'in bir kadın avukat ile buluştuğu ve bu avukatın gözaltına alındığı iddia edildi.

Seri katil Atalay Filiz'in babasının ifadesi
İki çocuk annesi tarih öğretmenini öldürdüğü iddia edilen ve Ankara'da TÜBİTAK'ta çalışan Demirarslan ile kız arkadaşının öldürülmesi olayına da karıştığı belirlenen zanlı Atalay Filiz'i yakalama yönelik çalışmalar devam ediyor. Atalay Filiz'in babası İlhan Filiz ifadesinde 'Oğlumla son olarak Ankara'daki cinayetlerden 2 gün önce görüştüm. Ondan sonra benimle asla irtibata geçmedi' dediği öğrenildi.

Kızının katilinin üzerine uçtu
ABD'nin Ohio eyaletinde kızının katilinin mahkemesine katılan baba olay anlarını anlatırken, suçluya saldırdı.

Seri katil Atalay Filiz'in kayıp sevgilisinin arkadaşı konuştu
Seri katil Atalay Filiz’in öldürdüğü tahmin edilen sevgilisi Olga Seregina’nın Rusya’daki çocukluk arkadaşı Yuliya Gordiyenko konuştu. Gordiyenko “Peşini bırakmıyordu. Kurtulmayı çok istedi ama başaramadı” dedi.

Katil zanlısı Atalay Filiz hakkında flaş gelişme
Aranan katil zanlısı Atalay Filiz'in babası İlhan Filiz, bilgisine başvurulmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi.

Katil zanlısı Atalay Filiz Çeşme'de aranıyor!
3 cinayetin zanlısı olarak aranan Atalay Filiz için çember daralıyor. Zanlı Filiz'in Çeşme'de görüldüğü iddiaları doğrultusunda polis arama çalışmalarını hızlandırdı. Filiz'i gören kişilerin 0 212 214 40 30 numarasını aramaları istendi.

Seri katil Atalay Filiz'in yeni görüntüleri ortaya çıktı! Polis harekete geçti
İstanbul Tuzla'da öldürülen tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı'nın katil zanlısı Atalay Filiz'in iki yıl önce Hadımköy'de bir depo kiraladığı ortaya çıktı. Kaynarca'da çekilen kamera görüntülerindeki sırt çantalı kişinin seri katil Atalay Filiz'e ait olduğu belirtiliyor.

Seri katil Atalay Filiz, yakalanmamak için öldürüyor!
Seri katil Atalay Filiz 2011'de Rus sevgilisini, 2013'te arkadaşı ile nişanlısını, 27 Mayıs'ta ise Fatma Kayıkçı'yı öldürdü. Polise göre, Atalay Filiz önce Olga Seregina'yı öldürdü. Kendisinden şüphelenen iki arkadaşını da Ankara'da katletti. Kayıkçı'yı da gerçek kimliğini ortaya çıkaracak diye öldürdüğü belirtiliyor.

Seri katilin izi İzmir'de ortaya çıktı
İstanbul ve Ankara’da 3 kişinin katil zanlısı olarak aranan Atalay Filiz’in izi, İzmir’de ortaya çıktı. Yanında birisi küçük üç valizi bulunan Filiz’in, bir markete girip alışveriş yaptığı ardından yaklaşık 4 saat geçirdiği kafeteryada, günlük ev kiralayan kişileri aradığı belirlendi.

Seri katil için MİT devrede
İstanbul ve Ankara'da 3 kişinin katil zanlısı olarak aranan Atalay F.' yi yakalamak için şüphelinin son olarak minibüsten inerken görüldüğü, Pendik Kaynarca'yı mercek altına aldı. Soruşturmayı İstanbul polisi dışında, Ankara Emniyet Müdürlüğü ve MİT'in de takip ettiği öğrenildi.

ODTÜ'den seri katil Atalay Filiz açıklaması
Tuzla'da öğretmen Fatma Kayıkci'nin cinayeti ile su üstüne çıkan, araştırma sonucu bir dizi cinayetin daha şüphelisi olan Atalay Filiz için insan avı başlatılırken, Orta Doğu Teknik Üniversitesi tarafından olayla ilgili yazılı bir açıklama yapıldı. Açıklamada, 'Bahsi geçen isim, ne şimdi ne de geçmiş yıllarda, lisans ya da lisans üstü düzeyde öğrenci olarak üniversitemize kayıt olmamıştır' denildi.

''Aile meclisi'' kiralık katil tutup eski sevgiliyi öldürttü
Adana'da annesinin yanında kurşun yağmuruna tutularak öldürülen 23 yaşındaki üniversiteli İsmail Kandemir Yaluk'un cinayetinin dehşet verici detayları ortaya çıktı. Cinayetin ardında yeniden görüşmeye başladığı eski sevgilisi S.Y'nin terk ettiği erkek arkadaşı Muhammet Emin Kahraman çıktı. 'İtibarımız zedelendi' diyen Kahraman'ın ailesi 'meclis' kurup üniversiteli genç hakkında ölüm kararı aldı. Cinayeti ise ailenin tuttuğu bir kiralık katil işledi.

Katil zanlıları polisi suçladı: 'Çekirdek çitleyerek izlediler'
İstiklal Caddesi'nde bir kişinin ölümüyle sonuçlanan ve omuz atma yüzünden çıkan kavgaya ilişkin davada sanıklar olay yerinde müdahale etmek yerine 'çekirdek çitleyerek izleyen' polisleri suçladı. 'Müdahale etselerdi olay buraya varmazdı' diyerek kendilerini savunan 3 sanığın suçladığı Güven Timleri mensubu 6 polis hakkında 'görevi ihmal' suçlamasıyla soruşturma yürütülüyor.

-