Altın fiyatlarında son durum
Altın fiyatlarında dünkü yükseliş (8 Eylül) devam ediyor.. Dün FED'ten gelen açıklamalarda faiz artırımı durumu olabileceği altın piyasasını bugün etkileyebilir. Gram altında düşüş başladı.

Kurbanlık fiyatlarında son durum
Kurban Bayramı ne zaman ve Bayram tatili kaç gün olacak soruları artık netleşti. Başbakan Binali Yıldırım, resmi tatil gün sayısını 9 gün olarak belirledi ve genelgeyi imzaladı. Bayramın ne zaman başlayıp ne zaman biteceğini Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından açıklandı. Kurbanlık fiyatlarında İstanbul Ankara ve İzmir'de son durum nedir?

Kurbanlık fiyatlarında son durum
Kurban Bayramı yaklaştıkça bayram süresi, tatil süresi ve kurbanlık fiyatlar hakkında son güncel fiyatlar merak ediliyor. Denizli'deki 1 ton dana dikkat çekerken fiyatı danadan daha çok dikkat çekiyor. Kurban Bayramı ne zaman sorusu ve Kurbanlık fiyatlarına dair son bilgiler içeriğimizde..

Altın fiyatlarında son durum
Altın fiyatlarında geçen haftaya nazaran yükseliş devam ederken bunun sebebi FED'in faiz oranlarını yükseltmeme beklentisi. Bu durum hem Dolar'ı hem altın fiyatlarını etkiledi. Dolar'da düşüş yaşanırken, altın fiyatlarında yükseliş başladı.

Kıdem tazminatında son durum! Asgari ücret düşebilir
Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, kıdem tazminatı üzerine 'bu tazminat' lazım dedi ve devlet elin taşın altına sokarsa tazminat olayı erkenden çözülür önerisi ve açıklaması olmuştu. Asgari ücret konusunda önlem alınmazsa düşme durumu yaşanabilir. Yeni Bakan Mehmet Müezzinoğlu, kıdem tazminatı ve asgari ücrette son durum hakkındaki duruşu ne olacak?

Okullar ne zaman açılıyor? Okul servisi ücretlerinde Ankara İzmir İstanbul'da son durum
Okullar ne zaman açılıyor sorusu sosyal medyada en çok sorulan soruların başında yer alıyor. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra birçok kurum gerek sınav başvuruları, sınav tarihleri ileriye tarihe alındığından ötürü, veliler okul konusunda 'acaba' demekten kendini alamadı. Sosyal medyada da okulların açılacağı tarihi '3 Ekim' olarak iddia edilince,gerek Başbakan gerek MEB'ten cevap geldi. Okul servisi ücretlendirmesinde 2016'da illere göre değişiklikler.

Altın fiyatlarında son durum
Altın fiyatlarında gram altının değeri çeyrek altının değerinden daha fazla. Çeyrek altın kuyumcularda alınmazken, gram altın yok satıyor. Bunun sebebi, çeyrek altın fiyatının yükselmesi. Gram altındaki düşüş, çeyreğin yükselmesinden dolayı vatandaş gram altına doğru yöneldi. Bu durum en çok kuyumcuları etkiledi.

Hrant Dink cinayeti soruşturmasında 3 jandarmaya tutuklama istemi
Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink Cinayeti'ne ilişkin yürütülen soruşturmada gözaltına alınan dönemin İstanbul Jandarma istihbarat Şube Müdürlüğü'nde görevli bir yüzbaşı ile iki astsubay tutuklama talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi.

Altın fiyatlarında son durum!
Altının kilogramı 128 bin 250 liraya yükselirken, çeyrek altının satış fiyatı 210 lira, yarım altının satış fiyatı ise 419 lira oldu.

Çeyrek, yarım ve tam altın fiyatında son durum
Altının gram fiyatı yeni haftaya düşüşle başlayarak 128 liraya geriledi. Şu dakikalarda Kapalıçarşı'da çeyrek altın 209 lira, Cumhuriyet altını 853 liradan satılıyor.

Altın fiyatlarında son durum!
Altının gram fiyatı 131,8 liradan alıcı buluyor. Şu dakikalarda Kapalıçarşı'da çeyrek altın 215 lira, Cumhuriyet altını 877 liradan satılıyor.

Hrant Dink cinayeti soruşturmasında jandarmaya ikinci tutuklama
Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink cinayetine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında sevk edildiği mahkeme tarafından adli kontrol tedbiri uygulanarak serbest bırakılan eski uzman jandarma ve Esenyurt Belediyesi Zabıta Müdürü Yusuf Bozca, savcılığın yaptığı itirazın kabul edilmesi sonucu tutuklandı.

Dink cinayeti şüphelisi eski jandarmadan FETÖ itirafı!
Eski uzman jandarma Yusuf Bozca, emniyet ifadesinde, 'Dink cinayetinin FETÖ/PDY üyelerince organize edildiğini ve darbe girişimi temellerinin bu cinayetle atıldığını' anlattı.

Altın fiyatlarında son durum
Altının gram fiyatı, önceki kapanışa göre yatay seyirle 129,4 lira seviyelerinden işlem görüyor. Kapalıçarşı'da çeyrek altın 211 lira, Cumhuriyet altını 864 liradan satılıyor.

Altın fiyatlarında son durum
Altının gram fiyatı, yüzde 0,2 düşüşle 128,9 liradan işlem görüyor. Şu dakikalarda Kapalıçarşı'da çeyrek altın 209 lira, Cumhuriyet altını 856 liradan satılıyor.

Çeyrek altında son durum
Altının gram fiyatı, dün 131 liranın üzerini görmesinin ardından bugün 130 liranın altında dengelendi. Şu dakikalarda Kapalıçarşı'da çeyrek altın 211 lira, Cumhuriyet altını 861 liradan satılıyor.

Altın fiyatlarında son durum!
Çeyrek altının satış fiyatı 208 lira, yarım altının satış fiyatı ise 417 lira oldu.

Birinci Ordu Komutanı Dündar: Endişe edecek bir durum yok
İstanbul ve Ankara'daki askeri kalkışmayla ilgili açıklama yapan Birinci Ordu Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, 'Birinci Ordu Komutanlığı içinde küçük bir grubu temsil ediyorlar. Endişe edecek bir durum yok, bunlara katılmayan ve şu anda emir komuta zinciri içinde olan diğer birliklerle birlikte gerekli tedbirleri alıyoruz.' dedi.

Dolar ve Euro'da son durum
Haftanın ilk gününde dar bir bantta hareket eden dolar/TL bu sabah da 2.90 civarındaki seyrini sürdürürken, piyasada Hazine ihaleleri izlenecek.

Altın fiyatlarında son durum!
Çeyrek altının satış fiyatı 207 lira, yarım altının satış fiyatı ise 414 lira oldu.

Altın fiyatlarında son durum
Altının gram fiyatı yeni günle birlikte önemli bir miktarda artış gösterdi.

-