İnter'den resmi Caner Erkin açıklaması
İnter Kulübü, Fenerbahçeli Caner Erkin'i kadrosuna katmak istediğini, ilk kez resmi olarak açıkladı.

Asena Atalay'dan Caner itirafı
Fenerbahçeli Caner Erkin ile boşanan Asena Atalay'dan şaşırtan bir itiraf geldi.

İşkence edip bagajda hastaneye götürmüşlerdi! 3 polis ağır cezada yargılanacak
Eskişehir'de, Gezi protestoları sırasında polisin döverek otomobil bagajında hastaneye götürdüğü üniversiteli Tevfik Caner Ertay davasında yeni bir gelişme yaşandı. Savcılığın olayı işkence kapsamında görmemesine karşın mahkeme heyeti, 'Bu eylem yaralama değil, işkencedir' dedi. Sanık 3 polisin dosyasını ağır ceza mahkemesine gönderdi.

Tek celsede boşandılar
Fenerbahçeli milli futbolcu Caner Erkin’le Asena Erkin 5 dakikada güle oynaya boşandılar. Boşanmadan önce mahkeme hakimiyle maç sohbeti yapan Caner Erkin, hakimin “Sizin durumunuz iyi” sözlerine, “Evet iyi. Böyle söylediğinize göre siz Galatasaraylısınız galiba” diye cevap verdi. Hakim, Caner Erkin’in sözlerine güldü. Asena Erkin de duruşma çıkışı, “Bir şey yok. Yan yanayız. Mutluyuz, sıkıntı yok” dedi.

Kaza yapan Caner’den basın mensubuna küfür!
Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin, Üsküdar’da kaza yaptı. Caner, küfür ettiği basın mensubunun çekim yapmasını engellemeye çalıştı.

Ferenbahçeli Caner Erkin ve Uygar Mert trafik kazası geçirdi
Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin, Üsküdar’da trafik kazası geçirdi. Erkin, kazadan yara almadan kurtulurken, kazaya karışan diğer aracın sürücüsü hastaneye kaldırıldı.

Caner Erkin 6 yıllık eşi Asena Erkin'den boşanıyor
Fenerbahçeli Caner Erkin ile altı yıllık eşi Asena boşanıyor. Ünlü futbolcu, dün avukatı aracılığıyla mahkemeye başvurarak boşanma davası açtı.

Ünlü oyuncuya hapis cezası
Geçtiğimiz nisan ayında alkollü halde araç kullanırken trafik ekiplerine yakalanan Caner Cindoruk’un cezası kesinleşti.

Caner Erkin'in ameliyat sonrası ilk mesajı
Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusu Caner Erkin, Almanya'da geçirdiği ameliyat sonrasında mesaj yolladı: Sahalara döneceğim günü heyecanla bekliyorum.

Caner Erkin'den şaşırtan karar
Fransa'daki turnuvada boy göstererek Avrupa'ya gitmeyi amaçlayan Caner'in bu nedenle Fenerbahçe ile şampiyona sonrası masaya oturmak istediği ortaya çıktı.

Tevfik Caner Ertay'ı önleyici dinleme ile dövmüşler
Tevfik Caner Ertay adlı üniversiteli gencin, Eskişehir’deki Gezi protestoları sırasında dövüldüğü ve polis otosunun bagajında gezdirildiği iddiasına ilişkin hazırlanan polis müfettişi raporundan bir skandal daha çıktı. Ertay’ın cep telefonunun polisler tarafından ‘önleyici dinleme’ kapsamında takip edildiği, bu şekilde eski otogar binasında saklandığının tespit edildiği ve daha sonra dövüldüğü belirlendi.

Sekreter dediğin fıkır fıkır olmalı!
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) İzmir eski Konsolosu Mustafa Caner Evran’ın kendisine fiziksel, psikolojik ve ahlaka aykırı tacizde bulunduğu iddiasıyla 15 bin TL’lik manevi tazminat isteyen sekreter 63 yaşındaki Ayşe Ali Yücesoy, davayı kazandı.

Polisten itiraf: ''İşkence ettim, bagajda dolaştırdım''
Eskişehir'deki Gezi eylemleri sırasında Ali İsmail Korkmaz’ı döverek ölümüne yol açan polis memuru Mevlüt Saldoğan, aynı gece Tevfik Caner Ertay adlı bir başka gence işkence ettiği ve aracının bagajında dolaştırdığı iddiasıyla ilgili ifade verdi.

-