Microsoft, 29 Temmuz'da yayınlanan Windows 10'un bugün itibariyle 120 milyonun üzerinde bilgisayara indirildiğini paylaştı.Elinde bir tablet olmayan birini görmek artık neredeyse imkânsız. Siz de bir tablet edinmeyi düşünüyorsanız, işte mukayeseli alternatifleriniz...


Yeni nesil araçların giderek artan ölçüde bilgisayar sistemleri kullanması, otomobilleri bilgisayar korsanlarının saldırılarına karşı korumasız hale getiriyor.

Dünyanın Güneş etrafındaki dönüş hızının azalması nedeniyle ile, 30 Haziran tarihinde fazladan 1 saniye daha, saatlere eklenecek. İşte fazladan 1 saniyenin detayları.ODTÜ araştırmacıları, bilgisayarlara fare ve klavyeyle verilen komutları göz hareketiyle yerine getiren teknoloji geliştirdi.

Apple'ın 1 Temmuz 1976 yılında 666 dolardan satışa sunduğu kişisel bilgisayarını eski bir eşya diye çöpe attı, geri dönüşüm şirketi cihazı 200 bin dolara (yaklaşık 530 bin TL'ye) yeni sahibine sattı.

Teknoloji artık tahmin edemeyeceğimiz boyutlarda. Bütün bir odayı kaplayan bilgisayarlardan şuan geldiğimiz nokta oldukça şaşırtıcı. Bilgisayarlar artık cebe sığacak küçüklükte ve fiyatı da her kesime uygun.

Dünyanın en ucuz ve en küçük bilgisayarını üreten şirket, kredi kartı boyutundaki cihazı 9 dolara satıyor.

Ryan ABD'de yaşayan bilgisayar oyunu tasarımcısı Ryan Green, 5 yaşındayken kanserden yaşamını yitiren oğlunun anısına bilgisayar oyunu tasarladı. Ölmek üzere olan bir çocuğun hikayesini anlatan oyun belgesele konu oldu.

Çin’de bir internet kafede 19 saat boyunca bilgisayarın başından kalkmayarak World of Warcraft oynayan genç hayatını kaybetti.

Mac bilgisayarlar kullanıcılarının işini kolaylaştıracak bir yeni uygulama yayınlandı. Uzaktan hareketlerle kontrol sağlayan teknolojileriyle ünlü olan ve ülkemizden de Arçelik ile ortak çalışmalar yürüten İsrail firması eyeSight tarafından geliştirilen ControlAir adlı uygulamayla bilgisayar kullanımınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Whatsapp kullananlara müthiş haber... WhatsApp'ı PC'de kullanmanın birçok 'yolu' var.

DC nin her çeyrekte yayınladığı cihaz sevkiyatı raporlarında son döneme bilgisayar satışlarında yaşanan düşüş damgasını vurmuştu.

DİĞER "bilgisayar" LİNKLERi

Kendisine verdiğimiz bilgileri istediğimizde saklayabilen, istediğimizde geri

Tüm Bilgisayar ve Modellerine en uygun ödeme seçenekleri ile sahip

Gold Bilgisayar, notebook, cep telefonu, lcd tv, fotoğraf makinası, beyaz eşya gibi

Bilgisayar, yazıcı ve tarayıcı, telefon, ev elektroniği ve aksesuarlar kategorilerinde

En ucuz masaüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayarı, notebook, laptop ve tablet PC

BİLGİSAYAR Teknosadan alınır. Güncel kampanyaları takip edebilir, aradığınız

Dizüstü Bilgisayar Aksesuarı. Notebook & Netbook Soğutucuları · Notebook &

incehesap.com editörleri olarak, en çok sorulan En iyi Bilgisayar Hangisi

Her markadan laptop, ipad, tablet bilgisayar, ses sistemi, lcd, led, bilgisayar,

Casper, Türkiyedeki yatırımları ve teknoloji dünyasına yön veren yenilikçi