Devlet Bahçeli bugün taburcu oluyor

Kocaeli'nin Çayırova İlçesi'nde bulunan özel bir hastanede ameliyat olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bugün taburcu edilecek.MHP lideri Bahçeli'nin tedavisi sürüyor

Kocaeli'nin Çayırova İlçesi'ndeki Anadolu Sağlık Merkezi'nde dün ameliyat olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin tedavisi sürüyor. Ziyaret için hastaneye gelenler Bahçeli'yi göremedi, doktorlardan bilgi aldı.


Çocuklarda bademcik ameliyatı gerektiren 6 durum

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Dr. Ahmet Erdem Kılavuz bademcik ameliyatı gerektiren 6 durumu anlattı. Bir yıl içinde 7 kere şişen bademcik alınmalı!

Devlet Bahçeli kalp ameliyatı oldu

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin kalp ameliyatı geçirdiği öğrenildi. Ameliyatı sorunsuz ve başarılı geçen Bahçeli'nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.MHP lideri Devlet Bahçeli, 2004 yılında da Atatürk Araştırma ve Eğitim Hastanesi'nde kalp ameliyatı olmuş, tıkalı 4 damarına müdahalede bulunulmuştu.İstenmeyen kiloya neden olan hastalık

Topuk dikeni, kişide fiziksel aktivitelerde kısıtlılık, eklemlerde kireçlenme ve istenmeyen kiloya neden oluyor. Bunun yanı sıra, komşu eklemleri ve omurgayı etkilemeye başlayan topuk dikeni, diz ekleminde menisküs yırtığına, diz ve kalça eklemlerinde kireçlenmeye, omurgada postür bozukluğuna bağlı kronik ağrıya, omurga eğriliğine ve bel fıtığına yol açabiliyor.

Bel fıtığında ameliyat gerektiren 3 neden!

Ülkemizde polikliniğe yapılan başvurularda, bel ağrısı ikinci sırada yer alıyor, bunların da yarısını bel fıtığı oluşturuyor.

Pelin Öztekin'in 38 beden hali herkesi şaşırttı!

Mide ameliyatından sonra hızla zayıflayan Pelin Öztekin zayıflamada artık sona geldi. BKM Mutfak ve 90'lar dizisinin sempatik oyuncusu, verdiği kilolarla herkesi şaşırttı.

Makine bozulunca beyin ameliyatı yarıda kaldı

Bolu’da, özel bir hastanede beynindeki tümör nedeniyle ameliyata alınan 3 çocuk annesi 60 yaşındaki İlhan Yaman’ın saçları kesilip kafa derisi açılırken, kemik kesme makinesinin arızalanması sonucu operasyon sonlandırıldı. İlhan Yaman başka bir hastanede ameliyat edilirken, ailenin şikayeti üzerine soruşturma başlatıldı.

Apandist ameliyatı oldu bu hale geldi

Adana'da apandist ameliyatı olan Sedat Angay'ın karnında top büyüklüğünde şişkinlik kaldı. İnce bağırsaklarının zarar gördüğünü ileri süren Angay, suç duyurusunda bulundu.

O ameliyat tarih olacak

Finlandiya'daki Turku Üniversitesi'nde yapılan bir araştırma erken evrede teşhis edilen apandisitin antibiyotiklerle tedavi edilebileceğini gösterdi.

Nil Karaibrahimgil'in arkadaşı, zayıflamak isterken hayatını kaybetti!

Nil Karaibrahimgil bugünkü köşesinde mide ameliyatı olduktan sonra hayatını kaybeden arkadaşının ardından duygusal bir yazı yazdı. Oğlunun bakımına da yardımcı olan hemşire Zeynep Aydın ile Nil Karaibrahimgil kısa sürede arkadaş olmuştu.

Dünya bu bebeği konuşuyor ''burnu olmayan bebek''

Tessa Evans adı verilen 2 yaşındaki minik kızın doğuştan burnu yok..

Üniversite bodrumunda bulunan kan donduran fotoğraflar...

Dünyaca ünlü Yale Üniversitesi'nin bodrumunda 1900 ile 1930'lu yıllar arasında beyin ameliyatı geçiren hastaların detaylı bilgileri ve fotoğrafları bulundu.

Ağrısız, ameliyatsız bel fıtığı tedavisi

Ploroterapi yöntemi sayesinde bel fıtığından kesin olarak kurtulmak mümkün

Dünya'da ilk çene protezi ameliyatı gerçekleştirildi

Dünya ve Türkiye çapında bir ilk olarak gerçekleşen 3D çene ameliyatı ile geçen yıl deniz kıyısında bulunan carettta carettaya 3D çene protezi takıldı.

DİĞER "bel fıtığı ameliyatı" LİNKLERi

En yaygın omurga hastalıklarından biri olan bel fıtığı ve bel fıtığı ameliyatları

AMELİYAT ÖNCESİ GEREKLİ TETKİKLER NELERDİR Ayrıntılı klinik muayene,

Bel fıtığına yakalanan hastaların büyük çoğunluğu cerrahi dışı yöntemlerle tedavi

Bel Fıtığı Teşhisi Nasıl Konur Bel Fıtığının Tedavisi Nasıl Yapılır a. Başlangıç

3 Mar 2008 ... Bugünlerde herkes bel fıtığı nedeniyle ameliyat masasına yatıyor. Beyin Cerrahı

Beyin Cerrahisi uzmanı Op. Dr. Serhat Duruhan tarafından halk diliyle yazılmıştır.span

Narkozsuz, kansız bel fıtığı ameliyatı. Dikkat, kandırılmayalım! hakkinda Beyin ve

TavsiyeEdiyorum.com > Dr.Aybars AKKOR > BEL FITIĞI ...span

Bel Fıtığı Ameliyatı Sonrası Merak Ettikleriniz. Ameliyatınız sabah olduysa saat 15