Elektronik dövmeler geliyor!
Microsoft ve MIT, insan derisi üzernie dövme şeklinde işlenebilen elektronik devreler geliştirmeyi başardılar. DuoSkin ismi verilen yeni teknoloji sayesinde kullanıcılar vücutlarındaki geçici devrelerle elektronik cihazları kullanabilecekler.

''Erdoğan'a FARC modelini önerdim, mücadele ömür boyu sürmez görüşmek lazım''
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Doğu ve Güneydoğu'daki kanat önderlerine verdiği iftar yemeğine katılan Devlet eski Bakanı Salim Ensarioğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, PKK ile mücadelede Kolombiya'daki FARC modelini önerdiğini belirterek, 'Bir taraftan mücadele sürerken, diğer yandan görüşmelerin yapılması gerektiğini, mücadelenin ömür boyu süremeyeceğini söyledim' dedi.

Detaylar belli oldu, işte kıdem tazminatında Türk modeli
Hükümetin 'sıfır mağduriyet' sözü verdiği kıdem tazminatı modeli şekillendi. Sosyal tarafların da görüşleri dikkate alınarak son şekli verilecek çalışmayla bugün yüzde 8-10'larda olan kıdem alanların oranının yüzde 100'e çıkarılması hedefleniyor. İşte 15 başlıkta kıdemde Türk modeli...

Oğlu ameliyat izinden etkilenince...
Beyin ameliyatı olan oğluna destek olmak için ameliyat izi şeklinde dövme yaptırdı!

Yüze uygun saç modeli nasıl belirlenir?
Saçlar, fiziksel görünümün en önemli unsurlarından biridir. Bakımlı saçlara sahip olmak, kusursuz bir görünüme ulaşmak için tek başına yeterli değildir. Bu nedenle, saçların sadece bakımlı ya da güzel olması değil, yüze uygunluğuna da dikkat etmek gerekir. Çünkü yüz şeklinize uyan bir saç, sizi bir anda daha dikkat çekici hale getirebilir.

Bu dövme hayat kurtarıyor!
Alzheimer hastalarının koluna telefon ve TC kimlik numaralarını işleyen kadın dövmeci, “Kaybolan bir müşterime dövmesi sayesinde ulaşıldı” dedi.

Sevgilisinin adını yüzüne yazdırdı
Dövmeci Ruslan Toumaniantz ile Lesya isimli genç kız internetten tanıştı. İlişkilerinin üzerinden henüz 24 saat geçmişti ki genç kız, sevgilisinin adını yüzüne dövme yaptırmaya karar verdi.

Rita Ora transparan etek modeli ile dikkatleri üzerine çekti
Tarzı ile adından söz ettiren ünlü sanatçı Rita Ora giymiş olduğu dantelli transparan etek modeli büyüledi.

Yüzüne öyle bir şey yaptı ki...
Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan 20 yaşındaki baba bebeğinin doğumuna çok sevindi ve ne yapacağını şaşırdı. Ummadığı tepkiler alan baba bakın ne dedi...

Kalıcı dövmeleri silen krem bulundu mu?
Kanada'da bir üniversite öğrencisi kalıcı dövmeleri silen 'mucize' krem geliştirdiğini öne sürdü. Alec Falkenham'a göre bu krem kalıcı dövmelerin acısız bir şekilde silinmesini sağlıyor.

-