Yüze uygun saç modeli nasıl belirlenir?
Saçlar, fiziksel görünümün en önemli unsurlarından biridir. Bakımlı saçlara sahip olmak, kusursuz bir görünüme ulaşmak için tek başına yeterli değildir. Bu nedenle, saçların sadece bakımlı ya da güzel olması değil, yüze uygunluğuna da dikkat etmek gerekir. Çünkü yüz şeklinize uyan bir saç, sizi bir anda daha dikkat çekici hale getirebilir.

Bu dövme hayat kurtarıyor!
Alzheimer hastalarının koluna telefon ve TC kimlik numaralarını işleyen kadın dövmeci, “Kaybolan bir müşterime dövmesi sayesinde ulaşıldı” dedi.

Sevgilisinin adını yüzüne yazdırdı
Dövmeci Ruslan Toumaniantz ile Lesya isimli genç kız internetten tanıştı. İlişkilerinin üzerinden henüz 24 saat geçmişti ki genç kız, sevgilisinin adını yüzüne dövme yaptırmaya karar verdi.


Rita Ora transparan etek modeli ile dikkatleri üzerine çekti
Tarzı ile adından söz ettiren ünlü sanatçı Rita Ora giymiş olduğu dantelli transparan etek modeli büyüledi.

Yüzüne öyle bir şey yaptı ki...
Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan 20 yaşındaki baba bebeğinin doğumuna çok sevindi ve ne yapacağını şaşırdı. Ummadığı tepkiler alan baba bakın ne dedi...

Kalıcı dövmeleri silen krem bulundu mu?
Kanada'da bir üniversite öğrencisi kalıcı dövmeleri silen 'mucize' krem geliştirdiğini öne sürdü. Alec Falkenham'a göre bu krem kalıcı dövmelerin acısız bir şekilde silinmesini sağlıyor.

-