Dar gelirlilere bedava internet geliyor

Evlerde bedava internet dönemi başlıyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu yoksul ailelere bedava internet verileceğini belirtti. Bakan Ramazanoğlu, 'Yoksul ailelere ücretsiz internet önümüzdeki günlerde yasalaşacak bir adımımız. Tespit ettiğimiz belli bir gelirin altındaki ailelere internet erişim paketi sunuyoruz. Bu çerçevede çocuklarımızı internet kafelerden koruyacağız' dedi.Rusya almadı, bedava dağıtıldı

OSMANİYE’nin Kadirli İlçesi Belediyesi, Yerli Malı Haftası nedeniyle, uçak krizinden sonra Rusya’nın almadığı 20 ton sebze ve meyveyi üreticiden alarak halka ücretsiz dağıttı.


Putin'e kızan iş adamı, bakın ne yaptı!

Rusya gümrüğünden geri dönen 10 ton narenciyeyi üreticiden satın alan iş adamı Kasım Yasdıoğlu, şehir merkezine stant kurup halka bedava dağıttı.

Kebapçı'dan alkışlanacak hareket

Kahramanmaraş'ta kebapçı olan Salih Arslantaş, askerlere destek ve motive amacıyla iş yerine astığı 'Askere yemek bedava' yazısıyla er ve erbaşlara ücretsiz yemek veriyor.Barış bedava...Savaşa 14.3 trilyon dolar

Geçen yıl savaşlar, çatışmalar, iç güvenlik ve cinayetler için dünyanın harcadığı kaynak 14.3 trilyon dolar. 2008 yılına göre tam yüzde 15.3’lük artış yaşandı, 2013’e göre harcamalardaki artış ise yüzde 0.7. Bu paranın sadece yüzde 10’u dünyanın en fakir 1.1 milyar insanını kurtarmaya gereken miktarın 3 katı.

Tüm operatörlerden sahura özel bedava internet kampanyası

Turkcell, Vodafone ve Avea operatörleri tarafından her yıl klasikleşen 'Bedava Sahur İnternet Paketi' kampanyası bu sene de ücretsiz olarak devam ediyor.

İnternete yasak geldi, Türkiye'de 3 gün bedava oldu

Dün öğlen saatlerinde bazı sosyal medya sitelerinin savcı görüntülerini yayınlaması dolayısıyla erişime kapatılmasıyla birlikte VPN şirketleri de bunu fırsata çevirdi. İçlerinden biri ücretli olan servisini üç gün boyunca Türk kullanıcılar için bedava yaptı!

Sigarayı bırakana bedava otomobil

Tekirdağ Çorlu Kaymakamlığı, sigarayı bırakmayı teşvik etmek için sıfır otomobil hediyeli ‘Sanki Bıraktım’ adıyla kampanya başlattı. Sigara içen ve içmeyenlerin de katılacağı kampanyada 12 ay sonra geri almak kaydıyla bankaya her ay 50 lira yatıranlar arasında yapılacak çekilişle bir kişiye otomobil, 3 aylık ara çekilişlerde ise beyaz eşya, küçük ev aletleri gibi hediyeler verilecek.

Bu şehre yeni taşınanlara ev ve araba bedava!

Taşradan büyük şehirlere göçün orаnı yüzdе 23'lere ulaşırken, belediyeler göçün önlеnmеsi için hükümеttеn gеrеkli önlemleri almasını istediler. Belediyelerin alınmasını istedikleri önlеmlеr arasında küçük tаşrа şehirleri ve kasabalardaki vеrgilеrin ya tam kaldırılması ya da düşürülmesi gibi talepler var.

Mağdur kadınlara TOKİ'den bedava ev!

Şiddet mağduru kadınlara 'TOKİ ev versin önerisi' için AK Partilier ne diyecek ?

Lise 1 öğrencisi Çayan Temel Apple'ın açığını buldu, her şeyi bedava indiriyor

Mersin’de okuyan lise birinci sınıf öğrencisi Apple’da açık bulduğunu iddia ederek “Benim için Apple’da her şey bedava” dedi.

DİĞER "bedava lig tv izle" LİNKLERi

100% Gerçek Lig TV, Bedava HD Lig TV İzleme - Berk942

Online HD Mac izleme sitesi olarak acilali tam 2 hafta oldu, ve bu 2 hafta

20 May 2013 ... canli mac izle, p2p, bedava lig tv izle, ligtv izle, bedava ligtv, ligtv canli, ...

Bedava Lig tv izle. 39311 likes · 912 talking about this.span

Lig Tv İzle, Justin Tv İzle, ligtv3 izle, lig tv izle, Trgoals tv, ligtvizlein.in,beleş ligtv ...

Ligtvamk.com | Bedava lig tv izle, lig tv izle, 100 bedava lig tv izle.span

lig tv izle,donmadan lig tv izle,bedava lig tv izle,lig tv 3 izle,ligtv izle, Bedava Lig

Lig tv izle, Bedava Lig tv izle, 100 bedava Lig tv izle.span

22 Mar 2013 ... Bedava Lig tv izle, Lig Tv İzle, Justin Tv İzle, Canlı Maç İzle, lig tv ...

21 Nis 2013 ... Bedava Lig Tv Izle, ligtv izle, bedava ligtv, Justin Tv izle, ligtv, Canli Yayin, ...