Rekabet başladı: Osmangazi yerine feribotu kullanana döner-ayran bedava
​Osmangazi Köprüsünün açılmasıyla birlikte Kocaeli’nin Gebze ilçesinde bulunan arabalı vapur şirketlerinden İstanbullines, köprü ile rekabete girerek Eskihisar-Yalova arabalı vapurunu kullanmak isteyenlere döner-ayran ikramı yapıyor.

Osmangazi Köprüsü bayram tatilinde bedava, selfie merakının cezası 92 lira
Osmangazi Köprüsü'ndeki trafik, ulaşıma açıldığı günden bu yana ilk defa bugün akşam saatlerinde kilitlendi. Ramazan Bayramı'nı fırsat bilenler Osmangazi Köprüsü'ne akın ederken, sağ şeritlerde durarak selfie çektirenler, ulaşımın durmasında etkili oldu. Ulaşımın ücretsiz olduğu köprüde sağ şeritte durarak selfie yapan araçların sürücülerine 92 TL ceza kesildi.

Dar gelirlilere bedava internet geliyor
Evlerde bedava internet dönemi başlıyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu yoksul ailelere bedava internet verileceğini belirtti. Bakan Ramazanoğlu, 'Yoksul ailelere ücretsiz internet önümüzdeki günlerde yasalaşacak bir adımımız. Tespit ettiğimiz belli bir gelirin altındaki ailelere internet erişim paketi sunuyoruz. Bu çerçevede çocuklarımızı internet kafelerden koruyacağız' dedi.

Rusya almadı, bedava dağıtıldı
OSMANİYE’nin Kadirli İlçesi Belediyesi, Yerli Malı Haftası nedeniyle, uçak krizinden sonra Rusya’nın almadığı 20 ton sebze ve meyveyi üreticiden alarak halka ücretsiz dağıttı.

Putin'e kızan iş adamı, bakın ne yaptı!
Rusya gümrüğünden geri dönen 10 ton narenciyeyi üreticiden satın alan iş adamı Kasım Yasdıoğlu, şehir merkezine stant kurup halka bedava dağıttı.

Kebapçı'dan alkışlanacak hareket
Kahramanmaraş'ta kebapçı olan Salih Arslantaş, askerlere destek ve motive amacıyla iş yerine astığı 'Askere yemek bedava' yazısıyla er ve erbaşlara ücretsiz yemek veriyor.

Barış bedava...Savaşa 14.3 trilyon dolar
Geçen yıl savaşlar, çatışmalar, iç güvenlik ve cinayetler için dünyanın harcadığı kaynak 14.3 trilyon dolar. 2008 yılına göre tam yüzde 15.3’lük artış yaşandı, 2013’e göre harcamalardaki artış ise yüzde 0.7. Bu paranın sadece yüzde 10’u dünyanın en fakir 1.1 milyar insanını kurtarmaya gereken miktarın 3 katı.

Tüm operatörlerden sahura özel bedava internet kampanyası
Turkcell, Vodafone ve Avea operatörleri tarafından her yıl klasikleşen 'Bedava Sahur İnternet Paketi' kampanyası bu sene de ücretsiz olarak devam ediyor.

İnternete yasak geldi, Türkiye'de 3 gün bedava oldu
Dün öğlen saatlerinde bazı sosyal medya sitelerinin savcı görüntülerini yayınlaması dolayısıyla erişime kapatılmasıyla birlikte VPN şirketleri de bunu fırsata çevirdi. İçlerinden biri ücretli olan servisini üç gün boyunca Türk kullanıcılar için bedava yaptı!

Sigarayı bırakana bedava otomobil
Tekirdağ Çorlu Kaymakamlığı, sigarayı bırakmayı teşvik etmek için sıfır otomobil hediyeli ‘Sanki Bıraktım’ adıyla kampanya başlattı. Sigara içen ve içmeyenlerin de katılacağı kampanyada 12 ay sonra geri almak kaydıyla bankaya her ay 50 lira yatıranlar arasında yapılacak çekilişle bir kişiye otomobil, 3 aylık ara çekilişlerde ise beyaz eşya, küçük ev aletleri gibi hediyeler verilecek.

Bu şehre yeni taşınanlara ev ve araba bedava!
Taşradan büyük şehirlere göçün orаnı yüzdе 23'lere ulaşırken, belediyeler göçün önlеnmеsi için hükümеttеn gеrеkli önlemleri almasını istediler. Belediyelerin alınmasını istedikleri önlеmlеr arasında küçük tаşrа şehirleri ve kasabalardaki vеrgilеrin ya tam kaldırılması ya da düşürülmesi gibi talepler var.

Mağdur kadınlara TOKİ'den bedava ev!
Şiddet mağduru kadınlara 'TOKİ ev versin önerisi' için AK Partilier ne diyecek ?

Lise 1 öğrencisi Çayan Temel Apple'ın açığını buldu, her şeyi bedava indiriyor
Mersin’de okuyan lise birinci sınıf öğrencisi Apple’da açık bulduğunu iddia ederek “Benim için Apple’da her şey bedava” dedi.

-