Özgecan Aslan unutulmadı

Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan, Mersin'de bindiği minibüsün şoförü, şoförün babası ve arkadaşı tarafından vahşice öldürüleli bir yıl oldu. Kamuoyu Özgencan Aslan'ı unutmadı...Özgecan'ın babasının bestesi yürekleri dağladı

TV 8'de yayınlanan O Ses Türkiye programına Mersin'de vahşice katledilen Özgecan Arslan'ın anne ve babası konuk oldu.


Doğal kendinden şekilli 11 kaya

Dünyanın en doğal kendinden şekilli 11 kayayı sizler için derledik... Türkiye'deki kayanın şekline çok şaşıracaksınız.

Müdür bey okul ziyaretinde

Tokat'ın Erbaa ilçesinde köy okullarını ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan, ziyarete ilişkin fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. Aslan'ın paylaştığı fotoğraflar arasında silahla havaya ateş ettiğini gösteren fotoğraflara da yer vermesi tartışma yarattı.Ceren Hindistan'ın zor günleri

Ceren Hindistan, nikahsız çocuk dünyaya getirdiği Ümit Aslan'dan ayrıldı. İddiaya göre güzel oyuncu, gördüğü şiddete dayanamayıp ilişkiyi bitirdi.

Burcunuz, ilişkiniz hakkında ne söylüyor?

Yalnız olmaya mahkum musun? En iyi hangi burçlarla anlaşıyorsun? İster inanın ister inanmayın ama burcunuz; ilişki ve yaşam tarzınız hakkında birçok ipucu veriyor.

Adalette 'Özgecan' dönemi

Muğla’nın Ortaca ilçesindeki Dalyan kanalında cesedi bulunan Cansu Kaya’nın suda boğularak öldüğü otopsi sonuçlarına yansıdı. Raporda ayrıca cinsel taciz bulgularına rastlanılmadığı da belirtildi. Kaya’nın avukatları otopsi raporunun yeniden değerlendirilmesi talebinde bulunurken, sanıkların Özgecan Aslan davasının emsal kabul edilerek yargılanmasını talep etti.

Özgecan'ın annesi konuştu: Erdoğan'a beyaz başörtüsü göndereceğim

Mersin'in Tarsus ilçesinde öldürülen Özgecan Aslan'ın annesi Songül Aslan, her 3 sanığa da ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verilmesiyle ilgili, 'Hak ettikleri en büyük cezayı alacaklarını biliyordum. Özgecanımın kanı yerde kalmayacaktı' dedi. Songül Aslan, geçtiğimiz Şubat ayında matemlerinin simgesi olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a siyah başörtüsü göndermişti. Cezanın açıklanmasının ardından ise beyaz başörtüsü göndereceğini söyledi.

Özgecan Aslan davasında karar çıktı

Türkiye bu yıl Şubat ayında inanılmaz bir haberle sarsıldı. 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Özgecan Aslan, 11 Şubat günü evine giderken minibüse binmiş ve sonra kendisinden haber alınamamıştı. 2 gün sonra Özgecan'ın yakılmış cesedi bulundu. Korkunç cinayetin ayrıntıları ortaya çıktıkça, Türkiye ayağa kalktı. Bugün cinayetin üç zanlısı Ahmet Suphi Altındöken, Necmettin Altındöken ve Fatih Gökçe üçüncü kez mahkemeye çıkıyor. Ağırlaştırılmışömür boyu hapis istemiyle yargılanan sanıklar,müebbet hapis cezası aldılar.

''Patlaksan patlağım de kızım' polemiği

Seda Sayan ve Uğur Aslan'ın sunduğu 'Evleneceksen Gel' programında sosyal medyada ortaya atılan bir iddia Seda Sayan'ı çileden çıkardı.

Özgecan Aslan davasında flaş gelişme

Özgecan Aslan Davası'nın 2. duruşmasında savcı her 3 sanık için de ağırlaştırılmış müebbet istedi. Ceza indiriminin uygulanmamasını talep etti.

Ceren Hindistan anne oldu

Uzun süredir Ümit Aslan'la birlikte olan oyuncu ve manken Ceren Hindistan doğum yaptı.

Kaçırdığı kızının hamile olduğunu öğrenince geri gönderdi

Kocaeli'de, birlikteliklerine karşı çıktığı gençle evlenen kızını kaçıran baba, hamile olduğunu öğrenince kocasına geri gönderdi. Hafta sonu düğün var

Özgecan davasında flaş karar!

Mersin'in Tarsus İlçesi'nde üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın öldürülmesiyle ilgili görülen davada, sanıklardan Fatih Gökçe için ek iddianame hazırlanarak, 'nitelikli cinsel saldırı' suçlamasıyla da yargılanmasına karar verildi.

Özgecan'ın katilleriden kan donduran ifadeler (+18)

Bugün ilk defa görülmeye başlanılan, Mersin'in Tarsus ilçesinde canice öldürülen üniversite öğrencisi ''Özgecan Aslan'' davasında, verilen ara ardından tutuklu sanıklar ifadelerini vermeye devam etti.

DİĞER "ayi ve aslan dovusu" LİNKLERi

Timsah.comda Aslan siyah ayıya karşı kara siyah ayı kavga aslan ile ilgili pek

Ayı ve Aslan Dövüşü İzle , Belgesel İzle ile kaynaklardan seçilmiş binlerce

"boz ayı aslan kavgası" etiketine, anahtar kelimesine ya da konusuna göre

Ayı ile Aslan Dövüşü video izle - Böcek ilaçlama

kara ayı ve aslan dövüşü Video - Videoizle.co

Erkek Aslan ile Ayının Kavgası - Dailymotion video

ayı vs aslan kavgası | İzlesene.com Video

Ayı ile aslanın ölümcül kavgası - Arşiv - Hürriyet

GEÇEK DİŞİ ASLAN AYI DÖVÜŞÜ -KAFESTE- LİONNES BEAR ...

ayı ile aslan kavga ediyor