Darbe girişiminin 1 numarasını açıkladı
15 Temmuz darbe girişimini değerlendiren Hüseyin Gülerce, Adil Öksüz'ün darbenin 1 numarası olduğunu öne sürdü.

Nurettin Canikli: ''Darbenin 1 numarası sivil olabilir''
Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, darbe girişiminin Türkiye'deki bir numarasının kim olduğuna ilişkin, 'Türk Silahlı Kuvvetlerinde (TSK) öne çıkan bir isim var. TSK içinde olduğu kesin, ama onun da üzerinde başka talimat veren bir kişi, yapı var mı, onu önümüzdeki günlerde göreceğiz. Çok kuvvetle muhtemel varsa o bir numara, sivildir.' dedi.

IŞİD'in iki numarası öldürüldü
Ebu Bekir El Bağdadi'nın ardından, IŞİD'in iki numaralı adamı olan Ebu Ali El Anbari Irak'ta öldürüldü. Terör örgütü IŞİD’in iki numaralı adamı olan Ebu Ali El Anbari öldürüldü. IŞİD de Anbari’nin öldürüldüğü yönündeki haberleri doğruladı.

Avea ve TTNET markaları tarih oldu
İletişim operatörü Türk Telekom, entegrasyon sürecini tek marka ile devam ettiriyor. Avea ve TTNET markalarını ‘Türk Telekom’ markası altında birleştiren şirket, bu markaları artık kullanmayacak.

Teröristlerin son numarası: Yerüstü tünelleri! Böyle kaçıyorlar
Sokağa çıkma yasağının devam ettiği ve son günlerde çatışmaların şiddetlendiği Cizre'de kıstırılan teröristler, evlerin duvarlarında açtıkları deliklerden kaçmaya çalışıyor.

4.5G'ye uyumlu telefonlar hangileri? İşte tam liste...
Türkiye'de uzun süredir merakla beklenen 4.5G ihalesi gerçekleşti. Peki 4.5G nedir, ne gibi değişiklikler getirecek? Hangi telefonlar 4.5G uyumlu? Akıllı telefonunuzun 4.5G'ye uyumlu olup olmadığını haberimizden kontrol edebilirsiniz.

İhale tamamlandı, internet o tarihten itibaren 4.5G
Sabah 10:30'da başlayan 4.5G ihalesi saat 17:00 sularında sona erdi. İhalede Avea, Turkcell ve Vodafone yarıştı. BTK Başkan Yardımcısı Deniz Yanık'ın yönettiği ihalede tüm paketler için ihale değeri toplamda 3.96 milyar euroya (Yaklaşık 13 milyar TL) ulaştı. 4.5G teknolojisi 1 Nisan 2016'da kullanıma sunulacak.

Dev ihalede ilk kazananlar belli oldu
4.5 G ihalesi başladı. İhalede Avea, Turkcell, Vodafone ve Netgsm yarışıyor. BTK Başkan Yardımcısı Deniz Yanık'ın yönettiği ihalede teklifler açılmaya başladı. İşte ilk sonuçlar...

O numara aradığında sakın açmayın!
Çağrı Merkezleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Metin Tarakçı telefon dolandırıcılığıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. “Dolandırıcılar BTK'dan 888’li numara alıp vatandaşları kandırıyor” diyen Tarakçı “Bu numaradan beni aradılar. Cevap verince faturama 25 lira yansıdı” dedi.

Telefonunuzun ekranına *#06# yazarsanız
Yurtdışından getirilen cep telefonların kayıt altına alınabilmesi veya cep telefonunuz çalındı zaman cihazınızı IMEI numaranızın bilmeniz gerekiyor. Birçok kişinin bilmediği IMIE numarasını öğrenmek ise çok kolay.

-