Soğuk havalarda cildiniz pul pul dökülmesin

Kozmetik Dermatoloji Bölümü’nden Uz. Dr. Makbule Dündar, soğuk havaların cilt sağlığına etkisi hakkında bilgi verdi.Cilt yaşlanması nasıl önlenir?

Yıllar ilerledikçe cildimiz de yaşlanıyor. Kozmetikler, makyaj malzemeleri de cildimizin yıllarca iç ve dış etmenlerden gördüğü zararı kapatamayacak duruma geliyor. Eğer bu iç ve dış etmenleri iyi bilirsek en azından yaşlanma hızımızı geciktirebilir ya da vaktinden önce oluşan kırışıklıklarımızı engelleyebiliriz.


Parfüm seçimi nasıl yapılır?

Kişisel tarzınızı yansıtan bakım ürünlerinden parfüm seçimi yaparken nelere dikkat etmelisiniz?

Asla evlenilmeyecek 5 erkek tipi

Kadınlar, ilişkilerinde gelecek planlarından bahsetmekten çok hoşlanırken erkekler bu durumu konuşmaktan çoğu zaman kaçıyor ya da gerçek duygularını belli edemiyor. Evlilik planlarını hayata geçirmeye karar verildiğinde ise erkeklerin kadınlar tarafından pek de hoş karşılanmayan davranışları ortaya çıkabiliyor.Meryem Uzerli artık kadınları güzelleştirecek

Meryem Uzerli, kendi adını taşıyan kozmetik ürünüyle ticarete atıldı.

10 saat işkence gördü

24 taşındaki bir performans sanatçısı İngiltere'de sergilediği bu gösteri sayesinde büyük ilgi gördü. Genç sanatçı kozmetik ürünlerin deneylerinde hayvanlara uygulanan işkencelere dikkat çekmek için gerçeküstü bir performans sahneledi...

Sır ölüm çözüldü

Salı gününden beri kendisinden haber alınamayan Sema Hunca’nın cipiyle kaza yaparak hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Cipin yağmurla kayganlaşan yoldan çıktığı ve 5 metrelik setten ormanlık alana kaydığı, o nedenle fark edilmediği anlaşıldı.

Ünlü iş adamının eşinden haber alınamıyor

Hunca'nın sahibi Adnan Hunca'nın eşi Sema Hunca'dan 2 gündür haber alınamıyor.

‘Sorumluluktan asla kaçmayız’

Hükümetten aldığı talimatla IŞİD’e karşı ihtimal hesapları yapmaya başlayan Genelkurmay Başkanlığı, Türkiye sınırı boyunca koridor ve sınır ötesi operasyon şıklarını değerlendiriyor.

Bu asla geri çekilme değil

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Şah Fırat Operasyonu sonrasında gelen tepkilere, “Bu asla geri çekilme, tarihi emanetten vazgeçme değildir” yanıtını verdi.

Çocuğunuza bunları asla söylemeyin

Anne babaların kullandıkları bazı cümlelerin ‘yarar'yerine ‘zarar'gеtirеrеk, iletişiminkesilmesine, yanı sıra ergende çеşitli ruhsal hastalıkların ortаyа çıkmаsınа neden olabildiğini belirten Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Dr. Özlem Şilеli'ye göre bu noktаdа özellikle 6 cümle çok önemli. Dr. Şilеli, anne babaların ergenle kоnuşurken asla sarf etmemeleri gereken o cümleleri sıraladı:

Bir hamileye asla söylenmemesi gereken 10 şey

Arkadaşınız, akrabanız veya yeni tanıştığınız hamile birine karşı asla söylememeniz gereken 10 şey!

DİĞER "asla kozmetik" LİNKLERi

Asla Vital Türkiye Satış Distribütörü. ... Asla Vital ÇATLAK GİDERİCİ KREM ....

8 Eki 2008 ... -akne,siyah nokta gibi sorunlarınız için asla kozmetik kullanmayın.bir cilt

25 Eki 2010 ... Yüzüme kozmetik ürün asla sürmem. atvnin ilgiyle izlenen dizisi Aşk ve Cezada

ASLAvital adi altinda duyurulan yeni bir marka..ama ardinda yilar yillar

Kozmetikte bu 37 ürün çok tehlikeli. Sağlık Bakanlığı Kozmetikte Tıbbı Çihizlarda

Asla Kozmetik Grubunun Türkiyede İlk Defa Kullanılan Ürünlerinin Tanıtım

Yüzüme kozmetik ürün asla sürmem. atvnin ilgiyle izlenen dizisi Aşk ve Cezada