Hindistan cevizi suyunun mucizevi faydaları
Sağlık için çok yararlı olduğu bilinen hindistan cevizi suyu hamileler için de çok faydalı. İşte hamilelik döneminde kullanılan hindistan cevizi suyunun vücuda 8 faydası...

Başörtüsü makineye takılan kadın işçi öldü
Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde bulunan bir kağıt fabrikasında başörtüsü makineye kapılan 26 yaşındaki Vildan Altay'ın boynu kırıldı. Hastaneye kaldırılan Vildan Altay yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

''Şebeke arıza bedeli aboneden talep ediliyor'' iddiası
Tüketici Hak Arama Derneği Genel Başkanı Nihat Altay, bazı elektrik dağıtım şirketlerinin, dağıtım şebekelerinde meydana gelen arızaların tespit ve onarım bedeli maliyetini, ilgili mevzuata aykırı olarak abonenelere fatura etme yoluna gittiğini iddia etti.

Bunları yiyen daha az üşüyor
Kimisinin hasretle, kimisinin endişeyle beklediği kış nihayet geldi. Soğuk havalarda dışarıda spor yapmayı sevenlerin aradıkları güç ise belli yiyecek ve içeceklerde saklı. FitWell Beslenme Koçu Cenk Özyılmaz, Milli Takımlar için hazırladığı beslenme programlarında yer alan, profesyonel sporcuların kış aylarında öğünlerinden eksik etmediği özel besinleri listeledi...

Hindistan cevizi yağı beli inceltiyor
Diyetisyen & Yaşam Koçu Gizem Şeber son günlerde sıkça konuşulan Hindistan cevizi yağı ile ilgili bilinmeyenleri ve beslenmeye etkilerini açıklıyor. Peki nasıl ve ne kadar tüketilmeli? Hangi hastalıkları körükleme riski bulunurken, hangi hastalıkların olumlu yönde gelişimine fayda sağlar?

Yaşını duyanlar kulaklarına inanamıyor
Koyu renk saçları, pürüzsüz teni, dikkat çekici fiziği ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Ama asıl özelliği güzelliği değil yıllara meydan okuması. Çünkü henüz 20'lerinde gösteren kadın, aslında tam 52 yaşında.

Oruç tutarken susuzluğu gideren mucize içecek
Ramazan 'da sahurda içilen hindistan cevizi suyu, oruç tutarken susuzluk hissine mucize çözüm.

-