İnsanlar sizi sevsin istiyorsanız dikkat etmeniz gereken 5 şey!

Vücut dili, hem özel hayatımızı ve hem de iş hayatımızı bütünüyle etkileyen bir konu. Bu konuda pek çok makale okuyoruz, seminerlere katılıyoruz, bazılarımız eğitimler alıyor. Ancak bazı küçük ve sonuçları kanıtlanmış öneriyle özellikle girişimciler için iş hayatınızda daha iyi iletişim kurmanızı sağlayacak birkaç önerimiz var.Rusya çark etti! Resmen geri adım

Rus yönetimi Türkiye’ye karşı uyguladığı ambargo kararından çark etti. Rusya Türkiye’nin sunduğu hizmetlerin başka yoldan karşılanamaması durumunda ‘özel izin’ ile Türk firmalarla iş yapılmasına müsade edecek.


Sözünüzü geçirmek İçin 10 psikolojik taktik

İnsanlara İstediğinizi Yaptırmak İçin Kullanabileceğiniz 10 Psikolojik Hile İnsanların sizi dinlemesini sağlamak için CEO olmanıza gerek yok. Psikolojik araştırmalara göre, insanları ikna etmek için kullanabileceğiniz birçok yol var ve bunların çoğunu insanlar fark etmiyor bile.

Karşınızdaki erkek bu hareketi yapıyorsa...

Bu işaretler hemen göze çarpmıyor ancak size erkek arkadaşınız veya eşinizin aklından neler geçtiğini gerçekten kavrama yetisi verebilir. Onu 3 adımda ayarlayın!

Ne kadar da şirin, öyle değil mi? Onu elde edebilmek için serseri mayın gibi davranmamalı, bunun bir taktik işi olduğunu bilmelisiniz!

Türk işaret dili sözlüğü hazır

Türkiye'deki bir milyona yakın işitme engellinin artık yeni bir sözlüğü var. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, 800 bin sözcüğün bulunduğu işaret dili sözlüğü hazırladı.

''Dürüst bir adım değil''

Cumhurbaşkanı Erdoğan Al Jazeera'ya konuştu. Erdoğan; 'Irak'ın BM Güvenlik Konseyi'ne başvurusu dürüst bir adım değil' dedi.

Savaş uçağı bahane! Putin Türkiye'yi ablukaya alıyor

Hava sahası ihlal edildiği için Rus uçağını düşüren Türkiye’ye karşı Rusya, ekonomik yaptırımların ardından askeri ve diplomatik adımlar atmaya başladı.

İyi bir iletişim için yapmanız gereken 5 şey!

Vücut dili, hem özel hayatımızı hem de iş hayatımızı bütünüyle etkiliyor. Bu konuda pek çok makale okuyoruz, seminerlere katılıyoruz, bazılarımız eğitimler alıyor. Ancak bazı küçük ve sonuçları kanıtlanmış önerilerle, özellikle girişimciler için iş hayatınızda daha iyi iletişim kurmanızı sağlayacak birkaç önerimiz var.

Kuran kursu faciasında dikkat çeken ayrıntı

Diyanet müfettişleri, Diyarbakır’da 6 çocuğun öldüğü Kuran kursu faciasını araştırdı. Sadece gündüz eğitim ruhsatına sahip kurs, güvenlik nedeniyle denetlenememiş.

11 adımda kalorilere elveda

Yaş ilerledikçe azalan metabolizma hızı, kilo almaya davetiye çıkartabilir. 20 yaşın üzerinde kişiler ortalama her yıl yarım kilo almaya başlıyor. Diyetisyen Emre Uzun’un önerileri ile metabolizmanızı fişeklerken, her yıl istemeden kilo alımına engel olabilirsiniz. Bu kışı fit geçirmeyi hedefleyenlere 11 basit tüyo ile kilolara elveda deme zamanı geliyor.

6 adımda evinizi kışa hazırlayın

Kışı karşılamak için yeterince hazır mısınız? Çetin geçecek kışa hazırlıksız yakalanmamak ve kışı keyifli bir mevsime dönüştürmek için vakit kaybetmeden kollarınızı sıvayın.

Kur'an kursu faciasında yürek burkan detay: 5 çocuk üst üste öldü!

Diyarbakır'ın Kulp İlçesi'nde Kur'an Kursu'nda çıkan yangınla ilgili yürek yakan detaylar gün yüzüne çıktı. 5 öğrencinin cesetleri balkon kapısı önünde üst üste bulunmuş.

Kur'an kursunda facia! 6 çocuk can verdi, 3 çocuk yaralı

Diyarbakır'ın Kulp İlçesi Karaağaç Köyü'ndeki Kur'an kursunda elektrik kontağından çıktığı sanılan yangında 6 çocuk yanarak can verdi, 3 çocuk yaralandı.

Kuran-ı Kerim'i tüm dünyaya göndereceğiz

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, dünyanın birçok ülkesinde Kur’an-ı Kerim’e hasret Müslümanların olduğunu söyleyerek, 'Biz Ankara Sincan’da bulunan Matbaamızda 24 Saat Kur’an-ı Kerim basarak bu Kuran’a hasret ülkelerdeki Müslüman kardeşlerimize göndereceğiz' dedi.

DİĞER "adim adim kuran dili 4 bolum" LİNKLERi

Adım Adım Kuran Dili 4 Bölüm

Adım Adım Kuran Dili 5 Bölüm

Adım Adım Kuran Dili 7 Bölüm

Adım Adım Kuran Dili 10 Bölüm

Adım Adım Kuran Dili 8 Bölüm

Adım Adım Kuran Dili 4 Bölüm Dost tv. DR. Necla Yasdıman 286) Allah, hiç

Adım Adım Kuran Dili 9 Bölüm

Adım Adım Kuran Dili 36 Bölüm

ADIM ADIM KURAN DİLİ. Dr. Necla Yasdıman ... üzere Kurandan en fazla

adım adım kuran dili arapça dersleri dost tv izle - Dailymotion video