Öz annesi 13 yaşında erkeklere pazarladı, 18 yaşında uyuşturucudan öldü!
Adana'da 13 yaşındayken öz annesi tarafından erkeklere pazarlanan Güneş Yüksel, 18 yaşında yüksek dozda uyuşturucudan öldü. Ailesi cenazesini kabul etmedi. Güneş, kimsesizler mezarlığına defnedilecek.

Güneş lekelerine çözümler
Yazın artış gösteren güneş lekelerine dikkat çeken Dr. Bülent Bağcı uyarılarda bulundu.

Güneş varis yapar mı?
Toplardamar hastalığı olan varis, hem ağrı ve şişme gibi sorunlara neden oluyor hem de estetik açıdan rahatsız ediyor. Peki güneş varis oluşumunu etkiler mi, varisin kesin tedavisi mümkün mü? Bu soruların cevabını Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur verdi.

2. Ordu Komutanı Orgeneral Adem Huduti: ''Paşa, albaydan emir alıyordu''
15 Temmuz’daki darbe girişimi sonrası tutuklanan 2’nci Ordu Komutanı Orgeneral Adem Huduti savcılık ifadesinde, o gece neler yaşandığı anlattı.

Orgeneral Adem Huduti gözaltında
Paralel yapının darbe girişimine yönelik soruşturma kapsamında, 2. Ordu Komutanı Orgeneral Adem Huduti ile 2. Ordu Kurmay Başkanı ve Malatya Garnizon Komutanı Tümgeneral Avni Angun gözaltına alındı.

Güneş yanıkları ve lekelerinden korunma yöntemleri
Yaz aylarında güneşten korunmanın cilt sağlığı için önemli olduğunu belirten Amerikan Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Dr. Erkan Koyuncu; “Güneşe maruz kalmak ciltteki pigment üreten hücreleri uyarır, melazmanın oluşmasına ve tekrarlamasına neden olur. Yaşlılık lekesi olarak bilinen lentigolar ise güneşe maruziyetin en fazla olduğu alın, yanaklar, burun, dekolte ve el üstlerinde daha fazla görülürler,” dedi.

Güneş enerjisiyle çalışan uçak okyanusu aştı
Hiç yakıt kullanmadan sadece güneş enerjisiyle çalışan Solar Impulse isimli uçak yaklaşık 70 saatlik uçuşun ardından İspanya'nın Seville kentine indi.

10 TL için babasını öldürdü!
Konya'da 5 yıldır uyuşturucu bağımlısı olduğu ileri sürülen 25 yaşındaki Ramazan Harmancı, uyuşturucu almak için istediği 10 lirayı vermeyen babası 49 yaşındaki Adem Harmancı'yı 5 yerinden bıçaklayarak öldürdü.  

Güneş, üzüm bağlarını vurdu
Son günlerde yurt genelinde gözlenen yüksek sıcaklık, Manisa'daki üzüm bağlarını yaktı.

Galatasaray, Şenol Güneş'ten haber bekliyor
Orta sahaya sağlam bir takviye yapmak konusunda ısrarcı olan Galatasaray, Tolgay Arslan için bastırıyor. Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş’in kararının da, yıldız oyuncunun transferinde kilit rol oynaması bekleniyor.

Bu ülkelerde güneş 24 saat batmıyor
Kuzey Kutup dairesinin kuzeyinde toprakları bulunan ülkelerde gece yarısı güneşi dönemi başladı. Hava koşullarının uygun olduğu günlerde bu bölgelerde bulunanlar 24 saat gökyüzünde görünen güneşin keyfini çıkartmaya başladılar.

Yaşını duyan şoke oluyor!
Batman'da ikamet eden ve 'Erken yaşlanma hastalığına' yakalanan 8 yaşındaki Suriyeli Mehmet Adem Abdulmecit yaşından oldukça büyük görünüyor Abdulmecit, hastalığı nedeniyle kendisini dışlayan arkadaşları ile oyun oynamak istiyor.

Portekiz, 4 gün boyunca sadece yenilenebilir enerji kullandı
Yenilenebilir enerjiye geçiş konusunda en umut verici gelişme Portekiz'de yaşandı. Büyük test için fosil yakıt santralleri ve nükleer santraller devre dışı bırakıldı, tam 107 saat boyunca ülkenin bütün elektriği güneş, su ve rüzgardan sağlandı

Şenol Güneş: 'Fenerbahçe de iyi takım ama...'
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in şampiyonluğun ardından ilk açıklaması, 'şampiyonluğu hak ettik' oldu.

Eşini boğazını keserek öldürdü
Iğdır'da bir çocuk annesi, eşi tarafından boğazı kesilerek öldürüldü

AK Partili başkan 'Adem ile Havva' heykelini müstehcen bulup kaldırılmasını istedi
Bursa'nın merkez Nilüfer Belediyesi'nin, Üçevler mahallesinde bulunan Ek Hizmet Binası ve Eğitim Kültür Merkezi bahçesine 5 yıl önce dikilen 'Adem ile Havva' heykeli, 'müstehcenlik', 'inanç' ve 'ahlak' tartışmalarına neden oldu.

Isparta'da istismarla suçlanan müdür ölü bulundu
Isparta'da iki kadın memurunu taciz ettiği iddiasıyla hakkında soruşturma açılan 46 yaşındaki Adem Kara, Antalya'da ormanlık alanda başından vurulmuş halde ölü bulundu. Olayı şüpheli bulan polis, cinayet ihtimali üzerinde duruyor.

Zarrab'ın kuryesi: 'ABD isterse konuşurum! Türkiye'de kapatıldı, hiç değilse orada ceza alsınlar'
Reza Zarrab’ın kuryesi Adem Karahan, haklarında yakalama kararı bulunan Kamelia Cemşidi ve Hüseyin Necefzade’nin kara para transferindeki kilit isimler olduğunu söyledi.

36 yıldır hobi olarak üniversite sınavına giriyor
Sözleşmeli sınıf öğretmenliği yapan 54 yaşındaki Adem Topçuoğlu, 36'ıncı kez üniversite sınavına girdi.

9 Mart Güneş tutulmasının etkileri
9 Mart’ta Balık burcunda tam Güneş Tutulması meydana gelecek. Peki bu tutulma burçları nasıl etkileyecek? Uzman Astrolog Niobe Aslı Temel açıklıyor!

Van'da VIP arbedesi
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’la birlikte aynı uçakla Van’a gelen HDP Van Milletvekili Adem Geveri, otomobilinin VIP otoparkına girmesi engellenince konvoy önünde oturma eylemi yaptı. Bakan konvoyundaki resmi araçların otoparktan çıkışını bir süre engelleyen Adem Geveri, bir ara tutunduğu konvoydaki otomobilin kaputundan ayrılması için polisler tarafından çekilince yere düştü. Milletvekili Geveri, 'Bu yapılanları kınıyorum' derken, Emniyet Müdürlüğü de, milletvekilinin aracı için VİP talebi olmadığını savundu.

-